Osoba šunkově výdělečně činná

20. července 2018 v 17:40 |  Herald z roku 2018
Jelikož už je to týden a kus, co jsem doma, došla jsem k závěru, že by možná bylo fajn zase jednou utrousit pár slov mimo recenze, NatsuCon a tak. Tak uvidíme, jak mi to nakonec půjde.

Dovolená byla, i přes pár nastalých kixů, moc fajn. Ještě nikdy jsem se tolik dní v kuse nenacházela v nadmořské výšce větší než kilometr, všechny místní hory, které v létě nemají zasněžené vrcholky, mi přijdou tak nějak trapné (ale díkybohu za ně), nadýchala jsem se úžasného čistého vzduchu, obdivovala prakticky každou kytku, kterou jsem potkala, ochutnala zase nějaká nová jídla (obrovská rozpůlená pečená brambora zasypaná horou ze žampionů, plátků alpského špeku, karamelizované cibulky a nějaké zeleně s dipem z kysané smetany a bylinek still feels like a dream *-*) a dalo by se říct, že jsem si i celkem pěkně vyčistila hlavu, i když ne na dlouho.O to děsivější byl návrat do reality stále ještě rozbordeleného staveniště před domem, permanentně řvoucích hnědočechů a žlutých přátel (a že jim, po zkušenostech s tou uřvanou hlučnou verbeží z vedlejšího domu, začínají konkurovat víc než notně, občas i nepatrně převyšovat 💢💢💢) a prarodičovstva, jehož vrtochy začínaly nabírat dost nechutné točky. Skončila druhá řada Rukodělnice, začala třetí řada swimming gays (a bez swimming gays to prostě není léto). I poslední řada Midsomeru, kterou jsem z větší části viděla právě v Rakousku, mi udělala radost. Kromě toho jsem samozřejmě pracovala (i když přeci jenom trochu šunkově, to přiznávám), a taky hodně četla, jenom za červenec mám zatím na kontě šest knížek (většinou jsem vůči domácí tvorbě dost skeptická, ale poslední přírůstky v podobě Černooké a Z kouře a kamene mě přesvědčily o tom, že i u nás se najdou noví mladí lidé, kteří umí psát, a díkybohu za ně). A kromě toho, za čtyři dny vychází nový Gravity Falls visual novel (který už mám dávno předobjednaný), how cool is that???


~ Byl zájem o prezentaci mých infantilních povlečení. Tohle je růžové jednorožčí, ve kterém norním tenhle měsíc

I přesto na mě pocit, že bych si mohla začít léto trochu užívat bez sem tam dotírajícího (ale nutno podotknout, že ne oprávněného) pocitu viny, začal doléhat až včera, když jsem si v zahrádce pod stromy, když už venku začínalo být trochu žitelně, dala pár piv a vynikající topinku s kuřecí směsí a sýrem. Dneska totiž babi konečně pustili ze špitálu domů a vzhledem k tomu, že ze mě těch posledních šest nebo sedm týdnů prakticky stihlo udělat ukázkového neurotika, který při zazvonění telefonu pomalu chytá infarkt, myslím, že bychom si jako nejbližší rodina skutečně zasloužili alespoň nějakou dobu klidu. Už by bylo na čase, protože v opačném případě se obávám, že z toho fakt do jednoho padneme na hubu. Klepu tedy na zuby, dřevo a jsem ochotna i někoho rituálně obětovat, abych si to pojistila. >:D

Nicméně, pár dní tu ode mě zase budete mít pokoj, neboť se zítra premiérově vydávám na lovení ufounů do Placaté země, a začínám se na to vážně těšit. I když se mnou už pár dní cloumají takové ty myšlenky, že bych třeba radši zůstala doma a nevystrčila nos ... ale ze zkušeností vím, že o to lepší to nakonec bude, určitě! Jak praví jedna stará lidová moudrost - "Šmajdalfe, ty starý vyhulenče ... tohle bude památná noc." A myslím, že nejen jedna. 8D

Tak tedy, lovu zdar a čus někdy příští týden.
 


Komentáře

1 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | 20. července 2018 v 20:44 | Reagovat

Yay, povlečení je úplně kawaii. :D Dík, žes na mě nezapoměla. :D

2 Lila Lila | Web | 21. července 2018 v 16:29 | Reagovat

Jsem moc ráda že se máš dobře. To povlečení je prostě ultra hyper boží, můj jednorožec je vedle nich ňufíků takový pankáč.

3 Gabrielle Crystal RoseBonniee ~ Gabrielle Crystal RoseBonniee ~ | Web | 1. srpna 2018 v 16:03 | Reagovat

To posteľné prádlo!!! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama