Chlupatý kaktus

16. června 2018 v 19:18 |  Herald z roku 2018
Nevím, jak vám, ale mě osobně ta písnička vždycky přišla tak trochu úchylná ... možná jsem jenom úchylná já, ale prostě je to tak. Ale vzhledem k tomu, že ke mě díky mocnému Kiku doputovala tahle boží letní kaktusová sklenička, nějak mě jiný název článku prostě nenapadl.


~ Ano, liščí famílie jsou právě ti blázni, kteří si odnesou a do kuchyně pověsí pivní světýlka, protože je shání už léta. Deal with it.


Po tom, co jsem si dneska odpoledne hezky přečetla Sedmilhářky, protože už mě nebavilo pořád to odkládat na léto a zachtělo se mi nějakého lehkého odpočinkového čtiva, jsem měla zcela jasnou představu, jak tenhle článek bude vypadat ... jenže pak bylo třeba udělat něco jiného a než jsem se dostala k realizaci této představy, stačila samozřejmě zmizet jako pára nad hrncem, takže budu zase vařit z vody. Jak jinak.

Nicméně, tenhle týden jsem zvládla alespoň doplnit několik restů, jakým byla třeba dopisní odpověď Atheiře (sice teď mám pocit, že jsem to s tím Hulkem trochu přehnala a je mi trochu trapně, ale tehdy mi to přišlo vzhledem k okolnostem přišlo vtipné a zpátky už to nevezmu. Taky jsem si po fakt dlouhé době udělala zásobu Matchy, extra jemné a extra kofeinové, a to je něco, co teď skutečně potřebuji. A taky jsem si, protože jsem už velká holka, založila vlastní účet na Qwertee a objednala si naprosto boží tričko s Aggretsuko aka mým nejmilejším a nejvíc relatable Sanrio charakterem, ve kterém chci dělat parádu na NatsuConu. Takže asi úspěch.


Abyste pochopili, před domem mám totiž aktuálně staveniště (a ještě dlouho budu mít, vzhledem k tomu, že jako datum ukončení je psaný poslední říjen) a došla jsem k závěru, že jestli ho tam budu mít ještě jedno léto v řadě, tak se skutečně dám na kariéru masového vraha. Když vám totiž od šesti ráno do odpoledne doma doslova všechno vibruje za doprovodu kakofonie sbíječek a ve zbylé denní době se na tomto ohrazeném staveništi černá mláďata kamenují kusy asfaltu (a ještě to ani neumí pořádně, protože jejich počty neklesají), zákonitě se to na vás musí nějak podepsat.


Po dlouhé době jsem si vybojovala víkend, který mám jenom pro sebe a kdy mě tu nikdo neprudí. Mohla jsem si tedy v klidu dokoukat finále Sense8 (brutálně jsem to ořvala, ne že ne, ale ničeho nelituji, naopak jsem za to strašně moc vděčná), k tomu si rozpít láhev červeného (šroubovací, protože tak velká holka ještě pořád nejsem), kterou chci dojet večer. A taky jsem upekla ovesné koláčky na zítřek, protože jsme si s Míšou naplánovaly piknik v naší zámecké zahradě (tak abych nebyla jako socka a taky přispěla něčím domácím ... a musím říct, že se mi povedly, nesežrat je hned byl téměř nadlidský úkol). Přesně takový piknik ve stejné lokalitě, pokud mi paměť slouží, se plánoval ještě v éře Psiren (kterou z vás už pamatuje málokdo, ale to je vedlejší), a samozřejmě se nikdy nezrealizoval, jak jinak. A jelikož to chceme pojmout i trochu knižně (to jsou ti bookstagrameři ... ale na druhou stranu, zas budu v zástavě nové věci na čtení, takže si ani v nejmenším nestěžuji 8D), tak se fakt těším a doufám, že nám bude přát i počasí. :3

Tak já si jdu pro ten zbytek vína, jo ... myslím, že si ho zasloužím.


P.S. Končí jarní anime sezóna, takže příští týden tu bude dost živo.
 


Komentáře

1 Nauesin Nauesin | Web | 17. června 2018 v 10:50 | Reagovat

Qwertee... asi jsem neviděla víc nerd stránky a velmi mě překvapuje, že jsem o nich vůbec ještě neslyšela. Teď tam slintám nad každý druhým tričkem a pláču, protože si je nemůžu dovolit :D

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 17. června 2018 v 21:12 | Reagovat

[1]: Vítej v mém světě. :D Já si sama za sebe objednala první, dvě jsem dostala a jedno jsem objednávala přes prostředníka. Nejhorší je, že každý den ti přibydou tři nové. :D

3 Nauesin Nauesin | Web | 18. června 2018 v 8:39 | Reagovat

[2]: jj to už jsem taky zjistila :D to je šílené

4 Gabrielle Crystal RoseBonniee ~ Gabrielle Crystal RoseBonniee ~ | Web | 21. června 2018 v 16:49 | Reagovat

Neuveríš! :D Dnes mi o ňom kamoška, kt ma prišla navštíviť z Brna, hovorila! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama