Rovný k rovnému aneb dva "sportovci" na plese sportovců

18. března 2018 v 11:32 |  Historie conů, slezin a jiných akcí
Víte, jak to dopadá, když si po sto letech naplánujete na polovinu března ples s tím, že už bude hezky jaro? Samozřejmě tak, že vám den před ním začne zase mrznout jak v ruském filmu a do toho se přidá sněhovo-vichrová apokalypsa. ^^"

Ale bylo to fajn, ne že ne. :3Jak už vyplývá z názvu, už na té naší povánočně-vánoční čajovnové slezině jsme se s Kyoko rozhodly, že bychom mohly navštívit právě ples sportovců. Ne že bychom se obě dvě mezi sportovce řadily (i když, Kyoko se zaujetím sleduje většinu sportovních přenosů v televizi), ale jednak měl cenově milé vstupné a jednak už jsme na maturiťáky plné přiožralých puberťáků a slípek v podpatcích, na kterých neumí chodit, dost staré.

A tak nás mé ochotné rodičovstvo, abychom se v té klendře nemusely ploužit jinak, hodilo po sedmé hodině do divadla, a jalo se plesat. V tombole jsem zkusila štěstí alespoň s jedním lístkem (a vyhrála jsem propisku, za dvacku, kauf dne ... ale píše, tak alespoň něco :D), v hlavním sále zůstaly na předtančení (které bylo pěkné, jen mi slečnin obleček víc než cokoliv připomínal chobotnici, ty neonové volány mi totiž víc než cokoliv připomínaly chapadla) a ještě chvíli pozorovaly vířící parket (ano, sama jsem do tanečních nechodila a jsem velmi ráda, že mě k tomu nikdo nenutil, ale fascinuje mě, když to někdo fakt umí). Poté, jelikož se nás zmocnila žížeň, jsme se vydaly do kavárny obhlédnout nabídku koktejlů, a můžu říct, že mě velmi potěšilo, že jejich ceny se až tak moc nezvýšily. Kyoko se tedy chopila Piňa Colady, já Cuba Libre a hezky jsme si sosaly za doprovodu Zahrady ticha. Léta strávená ve sboru se na vás prostě podepíšou a když zaslechnete známou písničku, nemůžete si pomoct.© Kyoko

*likvidace babišovky od koktejlu*
"To by mi asi do daní neprošlo ... by chudák koukal, kdybych ho poprosila o daňovej doklad."

Když jsme se dostatečně nasosaly, vydaly jsme se nechat zvěčnit do fotokoutku ve vestibulu, dokud ještě vypadáme použitelně, protože hezkých vzpomínek není nikdy dost. :3 No a jelikož se pomalu blížila desátá, vydaly jsme se zabrat si flek do sálu, kde se právě v deset konalo velmi zajímavé představení. Definovala bych ho asi takhle - pět vysportovaných chlapců, do půli těla, vzájemně akrobatících v různých zajímavých pozicích a polohách, a to vše za doprovodu soundtracku k Pánovi prstenů. Nom nom. (¬‿¬) Až jsem si u toho uvědomila, že se vlastně pomalu blíží třetí sezóna Freečka.


Prakticky veškerý zbývající čas do půlnoci jsme strávily dole v baru na tanečním parketu, protože co si budeme povídat, při hitovkách jako Time of my Life, věci z Pomády nebo třeba Mumuland nebo Dlouhá noc prostě nešlo jinak, na takové věci se prostě trsá nejlíp. A kam se hrabe nějaká posilka na tanyny tanyny! O půlnoci jsme se ještě vydaly do kavárny na vystoupení stepujících děvčat, které bylo taky fajn, a potom už, vzhledem k tomu, že jsme obě dvě začínaly být silně použité, jenom hurá domů taxíkem, který jsme díky známosti měly protekčně grátis. Někdy v jednu už jsem se tedy chystala na kutě, ale vzhledem k tomu, že jsem byla na nohou od sedmi, měla jsem toho víc než dost (a taky mě ještě dneska čeká práce a zítra němčina, a na obojí je třeba se připravit).

Když nad tím tak přemýšlím, byl to vlastně můj první takový klasičtější ples. A taky to byl první ples, ze kterého jsem se nevracela s rudýma slzícíma očima plnýma kouře a smrdící jako dobře vedená tabáková plantáž, a to bylo obzvlášť příjemné. Když jsem včera od rána pozorovala to venku, přiznávám, že někam jít se mi chtělo stále méně a méně, ale nakonec to byl moc fajn večer a budu jedině ráda, když se ho za rok třeba povede zopakovat. :3


Snad nám to jaro už vyjde alespoň na ty nadcházející společné plány
 


Anketa


Komentáře

1 Atheira Atheira | Web | 19. března 2018 v 17:44 | Reagovat

A co že zrovna ples sportovců? :D  Nám tu každoročně visí v MHD zářivě žluté plakátky oznamující erotický ples. :D

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 19. března 2018 v 17:59 | Reagovat

[1]: No teda, ve městě takový vymoženosti nemáme. :DDD A na sportovce se taky kouká pěkně. :D

3 Annie Annie | Web | 19. března 2018 v 20:24 | Reagovat

Sakra, úplně jsem z toho článku dostala chuť na drink. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama