Konečně jednou skutečně nesmradlavý odlakovač

24. února 2018 v 16:15 |  Vychytávky
V poslední době mám pocit, že prakticky každý produkt od Dermacolu, na který narazím, je takový malý zázrak. Ale když ona je to fakt pravda. :'3


Drápky si lakuji ráda a troufám si říct, že co se odstínů týče, mám doma poměrně pestrou sbírku (o čemž ostatně svědčí i nějaké ty pidiskvrnky, které se mi za léta stihly nashromáždit na stole ... interně ho nazývám svým vzorníkem). No a s lakováním jde logicky ruku v ruce i odlakování. Pokud tedy nepatříte k jedincům schopným chodit x týdnů s oprýskanými nehty, dokud to asi neopadá samo (ne, nepatřím k nim a osobně mi to přijde i dost odpuzující, když to u někoho vidím). A i když jsem takový feťák, kterému voní třeba i benzín, odlakovače, i ty bez acetonu, mi vždycky smrděly příšerně, a ty, které měly ještě po něčem vonět, dvojnásobně. Nehledě na to, že ty totálně vysušené nehty plus kůže kolem nich po odlakování nejsou taky zrovna nic moc.

Pak ale mamka před nějakou dobou přinesla tehdy úplně nový odlakovač na nehty právě od Dermacolu, bez acetonu, bez zápachu a ještě pro slabé nehty. No a já po nějakých těch měsících používání můžu říct jen to, že na něj nedám dopustit (a Ježíšek mi dokonce přinesl další do zásoby, takže jsem vybavená). I výrazné odstíny odstraňuje rychle a víc než obstojně, skutečně nesmrdí a co víc, nevysušuje! Po odlakování totiž na nehtech a okolní kůžičce zanechá takový olejnatý film, takže už žádné div ne rozežrané konce prstů, jak kdybyste je máčeli do kyseliny (takže by podle mě mohl být i dobrou náhradou pro jedince, kteří běžný odlakovač právě z toho důvodu nesnesou).

Samozřejmě, pokud dáváte dolů nějaký lak, který třeba obsahuje velké třpytky nebo podobně, i v tomhle případě ho budete dávat dolů na etapy, protože ten zkrátka nejde jedním tahem dolů ničím (snad jenom bruskou). Jinak ale skutečně nemám nic, co bych mu vytknula, protože se mi skutečně osvědčil. :3

 


Komentáře

1 Lila Lila | Web | 24. února 2018 v 20:41 | Reagovat

Díky za tip, já taky nemám ráda ten odér. Přátelský k rukám jsem snad nikdy neměla, takže za ekzematický tým velký dík.

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 25. února 2018 v 19:21 | Reagovat

[1]: Já právě taky ne, tak třeba bude vyhovovat i tobě. :)

3 Nauesin Nauesin | Web | 28. února 2018 v 13:42 | Reagovat

Já jsem teda úchyl do náhrdelníků/přívěšků/chokerů, triček a taky v poslední době laků :D kdysi mi to bylo u zadnice, jak moje nehty vypadají, teď mi lak na rukou vydrží asi tak týden, když si na barvu hodím ještě i taky průhlednou vrstvu. Osobně mi nikdy ten zápach odlakovačů nějak extra nevadil, ačkoliv si pamatuju, že jsem narazila jednou na nějaký, který voněl hezky, bohužel už nevím, co to bylo zač.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama