Kixy, kixy everywhere

18. února 2018 v 17:43 |  Herald z roku 2018
Aneb jak mi invaze virů už druhý týden ničily plány. A vlastně nejen viry.

Ono to začalo už minulou neděli, kdy mi nečekaně přišla smska ohledně táborové schůzky (nečekaná proto, že jsem měla zato, že ti, co by to měli vědět, vědí, že letos z několika důvodů nejedu). Nakonec jsem si to tedy vyřešila sama, ale doslova mě šokovalo jen tak mimo řečí bylo plánováno, že budu u oddílu s Chlopní. S CHLOPNÍ, které bych nejradši urazila hlavu pokaždé, kdy ji vidím a snažím se s ní přicházet do kontaktu co nejméně. A že prý se na to strašně těšila (nejspíš na to, jak za ni budu dělat práci). Kdybych v tu chvíli nedopíjela skleničku červeného, tak bych si asi musela regulérně dát panáka, protože tohle jsem fakt nebyla schopná vydýchat po zbytek dne (a doteď to považuji za hodně hnusnou zradu). Předtím jsem z toho až takovou radost neměla, ale teď už kvůli tomu, že letos nepojedu, nemám ani sebemenší výčitku. Tohle by totiž neskončilo vůbec dobře. Kromě toho mi někdo odpískal další věc, která byla domluvená měsíc (na poslední chvíli, jak jinak), takže jsem se těšila, že se alespoň na většinu týdne ponořím do nahrazované němčiny, protože Radku minulý týden skolil bacil. Nicméně, aby toho nebylo málo, bacil nepovolil a tak jsem ji měla jenom jednou ve čtvrtek. Je to zkrátka radost, když vám všechno vychází, jak chcete.Valentýna jsem pro změnu, ať už to bude znít jakkoliv klišovitě, strávila částečne u padesáti odstínů šedivé hrůzy, abych se na to nemusela moc dlouho těšit (ano, ironie). Vloni jsem ho alespoň trávila u BL OVAček od mojí oblíbenkyně Soubi Yamamoto, letos jsem ovšem ani na to nějak neměla náladu. Ano, až tak to se mnou bylo špatné. Ani valentýnky se letos z mé strany nekonaly. Nějak mi to tentokrát nepřišlo správné ... a vlastně i trochu zbytečné. O to větší bylo moje překvapení, když jsem rovnou dvě dostala, a ještě takhle epesní. ♥ Vesmír přeci jen občas dokáže překvapit.


No a na konci týdne díkybohu dorazila i nějaká ta pořádná práce, takže ten únor nakonec přeci jenom nebude finančně tak bídný a zase mám alespoň co dělat. Asi začínám být trošičku workoholik, ale pořád jenom koukat na filmy nebo číst člověka po nějaké době začne nudit (a tak nějak v kostce tenhle týden z poloviny vypadal). Taky mi doma přibylo pár nových Popek, možná se tu někdy v budoucnu objeví, jestli se mi bude chtít. A taky matná tekutá rtěnka od Dermacolu, kterou už jsem chtěla nějakou dobu (to je tak, když jdete do drogerky pro vaše oblíbené raw tyčinky, protože mají akci 2+1 zdarma). Chtěla bych být tak vytrvalá jako ona, drží jak přibitá a div ji nemusím odsekávat. Pokud je technicky možné zamilovat se do kosmetického prostředku, asi se stalo.

Dost možná má na tomhle pitomém rozpoložení podíl i to, že nejsem úplně zdravá. Rýmička sice není něco, na co bych umírala, ale neustálá kapka u nosu a bolavá hlava dokážou život znepříjemnit značně. Ale už by fakt zase mohlo být alespoň trochu líp.
 


Komentáře

1 Verity Verity | Web | 18. února 2018 v 19:19 | Reagovat

Co to je za rtěnku, prosím tě, jestli se můžu zeptat? Se už pár měsíců snažím sehnat něco takového, co by vydrželo, a asi na to mám špatnou ruku nebo co. :D

2 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | 18. února 2018 v 19:27 | Reagovat

Jn, když se něco mrví, tak se musí mrvit všechno. >.<
Tak snad se brzo uzdravíš. :)

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 18. února 2018 v 21:59 | Reagovat

[1]: Je to Matte Mania od Dermacolu. Slibuje výdrž 9 hodin a fakt jo, musím to dolu dávat micelárkou, protože voda je na ni krátká (respektive ji jenom rozšudlá tak, že vypadáš, jako bys právě zakousla králíka). A nevím, jak u vás, ale u nás v Rossmannu zrovna byla i o něco levnější. :)

[2]: Velmi bych ocenila, abych měla volný nos, ale nechci si dávat další dávku kapek, abych pak zas byla jak nosní feťák. :'D Tak uvidíme.

4 Verity Verity | Web | 19. února 2018 v 6:08 | Reagovat

[3]: Jo, to jsem zaregistrovala, že teď mají v Rossmannu třicet procent slevu na Dermacol, tak se tam cestou z práce asi mrknu. Moc dík!

5 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 19. února 2018 v 8:59 | Reagovat

[4]: Ale za málo. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama