Bílý únor ... nebo suchý?

6. února 2018 v 17:47 |  Herald z roku 2018
Bílý už být stihl, ačkoliv už to pro změnu není moc vidět. A co se týče toho suchého, vzhledem k tomu, že tu skleničku vína si dám maximálně o víkendu, mi může vlézt na záda. Jinak je pro mne únor nejen nejkratší měsíc, ale také měsíc, kdy silněji začínám pociťovat blízkost jara (a fakt ne v nějakém úchylném slova smyslu, který by určitě někoho z vás napadnul). Zkrátka se zase začínám více vyžívat v pastelových barvách, příjemných vůních a celkově roztomilých věcech.O tom ostatně svědčí i to, že jsem ho vlastně začala dobroučkým našlehaným jahůdkovým milkshakem ... kvůli kterému mě jedno shotě z autobusu stojícího na zastávce málem propálilo pohledem, ale to už je zase jiná story. Smrádě, mělo bys být rádo, žes vůbec mělo nějaké prázdniny.


Sova přepálená v pátek způsobila na Twitteru menší poprask (alespoň z mého pohledu) ohledně nové limitované kolekce z DM, o které jsem do té doby neměla tušení, a ne, není tam jednorožec ... tak jsem se v pondělí vydala na lov. Nutno podotknout, že úspěšný lov, i když jsem ten regál nastrčený v uličce, do které nikdy nechodím, nejdřív několikrát úspěšně minula. Všechno to voní krásně ovocně (gangsta mýval po ovocném smoothie, kosmočíča po granátovém jablku a cupcake po jogurtovo-broskvové zmrzlině), nebylo to drahé, je to v krásných pastelových barvách a ještě hrozně roztomilé ... prostě jarní must-have. Kromě toho jsme se nedávno s Atheirou bavily na téma přírodních tentononců (terminus technicus, zvykejte si) proti černým tečkám, kterých byl v drogeriích nějak nedostatek, a zrovna při té pondělní návštěvě se mi povedlo natrefit na celou baleáckou řadu s černým uhlím, které jsem si tam nikdy nevšimla, takže netuším, jak dlouho už je k mání ... Náhoda? Nemyslím si. Rozhodla jsem se tedy zkusit pásky na nos, plátýnkovou masku a slupovací masku, tak uvidím, jestli budou fungovat.


No a dnes, dnes jsem se konečně zase jednou vydala na služební cestu navštívit Míšu. Ochutnala jsem Tiramisu Latte, které bylo dobré, jen mi ho někdo zjevně tak moc přál, že jsem se jím vlivem prasklého víčka doslova zlila od hlavy k patě ... což je fajn, když jste na náměstí a když ještě mrzne. Dostala jsem moc dobrou horkou čokoládu s malými marshmallows, pročetla jsem si množství božích knížek a komixů, a nafotily jsme množství epických Stranger Things fotek s našimi ultra pidižvíky.

Balkonová scéna z Romea a Julie trochu jinak


Happy Father's Day, bitch
Ovšem tohle je zatím jen taková ochutnávka, počkejte si na Valentýna. :D Jinak to byl moc fajn den, i co se toho slunečného, i když dost mrazivého počasí týče.

Taky bylo zase jednou na čase trochu si defragmentovat mozek a utřídit myšlenky. Zase jsem se totiž přistihla, že se podvědomě snažím přiblížit tomu, jakým stylem věci dělají ostatní, případně dělat něco jenom proto, že to dělají ostatní a že u nich to funguje ... ale stihla jsem to utnout, snad včas. Už jsem totiž zase zapomněla, že srovnávání je v tomhle směru nejen nelogické, ale vlastně úplně mimo mísu. Že něco dělá někdo druhý ještě přece nutně neznamená, že to musím nutně dělat i já. Že se ráda podívám na poskytnuté náhledy do všech těch vykreativněných sešítků a zápisníků přece neznamená, že s tím musím nutně začít taky nebo se dokonce cítit blbě jen kvůli tomu, že něco takového nedělám. Sakra holka, vzpamatuj se! Nech to, v čem jsou dobří jiní, jim a vkládej energii do toho, v čem jsi dobrá ty. Tím, že se budeš snažit napodobit ostatní a dělat ze sebe něco, co nejsi, jen proto, aby sis připadala zasvěceně a ne mimo, z tebe lepší člověk nebude. Ani takový, kterého by ostatní měli radši, protože z takového důvodu se s tebou stoprocentně bavit nezačali. Nehledě na to, že z toho nakonec stejně ani nebudeš mít tu správnou upřímnou radost a dobrý pocit. Tak už si to konečně uvědom a přestaň s těma hovadinama. Přestaň se pořád zaobírat ostatními a věnuj se taky jednou sobě. A nesnaž se pořád každému za každou cenu zavděčit.
 


Komentáře

1 Lila Lila | Web | 7. února 2018 v 8:50 | Reagovat

Z limitky jsem taky měla mega velkou radost, hlavně u nás v Brně jsou hned pryč. Černá řada je hodně dobrá, já ji používá už docela dlouho, taky ji byl problém po první vlně sehnat, ale teď už je to fajn.
Fotky jsou moc boží.

2 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | 7. února 2018 v 15:07 | Reagovat

Vy jste ten sníh poslali k nám ... Od rána tu sněží a i po domluvě, stále odmítá přestat. T___T
A s posledním odstavcem nelze než souhlasit, rozhodně poslechni svou autodomluvu! :D

PS: další důvod proč tak ráda čtu tvé články - nové terminus technicus! XD

3 Hemitson Hemitson | Web | 8. února 2018 v 11:41 | Reagovat

Nejspíš jsem se oficiálně zamilovala do tvého článku!
U nás začalo sněžit včera a teď je všude bílo, zbožňuju to! Když už zima a mráz, tak jedině se sněhem, jinak to nevidím. :D

Ty obaly Balea jsou boží a věřím, že to všechno nádherně voní! ♥_♥ Škoda, že u nás jsem na ně nikde nenatrefila. :(

4 beepinka beepinka | Web | 8. února 2018 v 12:44 | Reagovat

S tim posledním odstavcem naprosto souhlasím! :) Občas s tím taky bojuju.
Jinak ta limitka je úžasná ♥___♥ neskutečně roztomilé!

5 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 8. února 2018 v 17:44 | Reagovat

[1]: Tohle je taky první, kterou se mi u nás podařilo sehnat, když nepočítám náhodnou koupi sprcháče s mořskou pannou ... jinak jsem tu nepotkala nikdy nic.

[2]: Tak si ho tam hezky nechce, už to tu nechci, stačí, že mrzne. :D
Ono už to fakt bylo potřeba, protože už jsem sama sobě začínala být neúnosná. Tak jenom doufejme, že mi ten přístup nějakou dobu vydrží.

[3]: I ty lichotnice. (◡‿◡✿)
Já bych za tohle počasí byla mnohem radši v prosinci a v lednu, teď už bych se ráda ladila do jarního. :'D
Zkus lovit, v našem DM se nacházely ve velkém papírovém regálu s plameňákem. :)

[4]: Je to celkem na palici, což? :D

6 Nauesin Nauesin | Web | 9. února 2018 v 9:44 | Reagovat

Takže ty věci jsou jenom v DM, jo :D A ještě ke všemu limitované... aaaah :D sakra, to abych se fakt vydala. Taky mám strašně ráda pastelové barvičky a to vypadá tak strašně cute a jestli to tak ještě voní, no potěš koště :D
Ta fotka s Barb mě pobavila xDD

7 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 9. února 2018 v 10:21 | Reagovat

[6]: Ano, ano, a ano. :D U nás jich byl plný regál, tak nevím, jak moc dlouho už jsou v nabídce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama