Hello, 2018

1. ledna 2018 v 12:06 |  Herald z roku 2018
Když se ohlédnu přesně rok zpátky, loňský rok jsem začínala nachcípaná jak sysel ... a upřímně, začátek toho letošního se od toho moc nelišil. :'D


Je to zkrátka fajn, když se jisté věci dostaví přesně v tu nejmíň vhodnou dobu, a vy jste tak místo plánované oslavy Silvestra v Ústí u Míši donuceni zůstat doma, kde se můžete ládovat prášky a nemusíte se ze sebe snažit dělat reprezentativního člověka, protože se tak jednak ani v nejmenším necítíte a jednak by se vám to stejně nepovedlo.

Silvestr jsem tedy "oslavila" v rodinném kruhu (což by mi nevadilo, kdyby mi alespoň nebylo blbě), spořádala pár chlebíčků, jednohubek a šneků, koukala na Cimrmany, o půlnoci jsem na balkoně vyprskala pár prskavek a nasála ten neopakovatelný sirnatý novoroční vzduch, a ve dvě už jsem ležela mrtvá v posteli ... abych se nejdřív někdy v pět a potom v sedm ploužila do kuchyně pro prášek, protože ten pocit, že se mě zevnitř snaží sežrat Vetřelec, už byl fakt k nevydržení.

Nakonec to tedy žádná sláva nebyla, ale bylo to alespoň správné rozhodnutí, protože si skutečně nedokážu představit, v jakém stavu bych se dneska ploužila z Ústí.

Ale člověk nesmí podle prvních dojmů soudit něco, co teprve začíná.

Tak tedy ...

 


Komentáře

1 Lucille Lucille | Web | 1. ledna 2018 v 21:49 | Reagovat

No, sestra taky marodí že jsem ji tři dny neviděla, i když bydlí na stejné zahradě, a zbytek posádky se včera rozutekl několik hodin před půlnocí s tím, že na to sere a že jde spát. :'D Já jsem se poflakovala sama v pokoji, po jedenácté na mě padla taková únava, že jsem si lehla a vadily mi všechny okolní zvuky a před půlnocí jsem se celá protivná vyhrabala z postele a šla si připít. Poslechla jsem si pár vtipů v televizi a bylo to fajn, ale letos jsem nešla ani nasát novoroční vzduch, což mě mrzí, ale byla jsem fakt mrtvá a v jednu zase ulehla. Navíc mi přišlo, že uběhlo sotva pět minut. Ta první hodina se vždycky ztratí někam do neznáma.

A rok podle dnešního dne taky soudit nechci, protože byl divný a takový utahaný a mrtvý. Tak ti přeji brzké uzdravení a ať ti tenhle rok přinese jen to nejlepší ve všech směrech!

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 10:43 | Reagovat

[1]: Včera bylo jaro, dneska mi to přijde na podzim, tak asi zítra očekávám léto nebo zimu. ^^"

Snad bude tenhle rok fajn pro nás všechny, myslím, že si to zasloužíme. :>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama