Srpen 2017

Proč by se Američani neměli pokoušet točit live actions aneb Death Note po netflixovsku

26. srpna 2017 v 16:10 (Ne)zaujaté "recenze"
Neustále se usvědčuji v tom, že jsem asi vážně masochistka. Když jsem před těmi pár měsíci zjistila, že Netflix točí hranou adaptaci Death Note (první velké nope), ovšem situovanou do Ameriky (druhé velké nope), pronesla jsem akorát pár znepokojených a kousavých poznámek, ignorovala trailer a rozhodla se za každou cenu tuto informaci pustit z hlavy. Ovšem osud už tomu tak chtěl, že jsem se nedávno dozvěděla, že by ta věc měla v blízké době vyjít ... a tento den nastal včera. Jelikož nejsem natolik fancy, abych měla na Netflixu účet, jala jsem se stahovat a řekla si, že si tím nebudu kazit páteční večer a nechám to na sobotu. A udělala jsem dobře. Ono to totiž bylo prakticky ještě horší, než jsem očekávala.

Pokud se na to fakt hodláte dívat a nechcete spoilery, tady to utněte. Pokud vám je to šumák a jste akorát zvědavi na Sakuřino prskání, směle pokračujte dál. Někde to totiž ze sebe dostat musím.


(Ryuk byl asi jediná postava, která se chovala skutečně tak, jak měla ... a Willem Dafoe jakožto jeho hlarec odvedl dobrou práci)

Liščí růžena

25. srpna 2017 v 14:57 Dary pro královnu
Míša se mi v poslední době nějak dala na umění (je krásné, že alespoň někomu kreativita a nápady nevzaly roha i s čertem), tak jsem poprosila, jestli by se jí nechtělo něco namalovat i mě ...


... a dostalo se mi téhle nádhery. :'3

Čtení o hrách zábavné i z pohledu nehráče

24. srpna 2017 v 16:08 (Ne)zaujaté "recenze"
Je to trošičku paradox, vzhledem k tomu, že jediné hry, které jsem na počítači jakože fakt pravidelně a s nadšením hrála, byly (kromě piškvorků a lodí a ponorek, to se snad ani nemůže počítat) starý dobrý rozpixelovaný Doom (ty názvy jednotlivých levelů a úplný ending mě pořád nutí k úsměvu) a The Sims 2 (jednička mě s tím minimem možností úprav tolik nebavila, ale dvojka, jó, tam už jsem si mohla udělat sebe a spoustu dalších reálných lidí a jet stylem každý s každým :D), že právě o těch dnes už retro počítačových hrách, arkádách, ale všech těch MMORPG a hrách obecně celkem ráda čtu.

A tady jsou tituly, o které bych se s vámi chtěla podělit. 👾

(Radujte se, Saku má konečně námět na nějaký solidnější článek)


Klášterování aneb po letech zase jednou Osecká pouť

19. srpna 2017 v 18:00 Historie conů, slezin a jiných akcí
Když už letos po letech poprvé nejsem tento víkend z vícero důvodů na NatsuConu, rozhodla jsem si alespoň dneska dát jeden den oraz a podívat se po letech zase jednou na pouť do Oseka. :3


SvátečeQ!

17. srpna 2017 v 13:59 Herald z roku 2017
Pokud vím, tak svým křestním jménem jsem se nikdy až tak hrozně moc netajila, takže ... dneska máme sváteček, yay!


The Devil and The Huntsman

17. srpna 2017 v 8:51 Gramofon Underlandu
Obecně mi filmy Guye Ritchieho zatím vždycky přišly jako zbytečně moc kovbojky a vysloveně je nevyhledávám (třeba na jeho Sherlocka už jsem skoro alergická), proto jsem tady k Artušovi přistupovala velmi skeptická ... jenže i když toho s původní legendou moc společného nemá, tak je to sakra epická fantasy jízda, navrch s naprosto libovým soundtrackem. *-*


Just Twins in the Shack

16. srpna 2017 v 8:58 Královniny panenky
Tahle fotka se mi hrozně líbí. Náš pohled z okna totiž absolutně neměl chybu. :3


P.S. Dipperova anténka nebyla součástí plánu, ale stalo se. ^^"

Když máte kreativní spolužáky ...

13. srpna 2017 v 19:48 Dary pro královnu
... co vám navíc napíšou. :333
Antistresová omalovánka s Dr. Frank-N-Furterem totiž taky absolutně nemá chybu. :D


I'm back, bitches

13. srpna 2017 v 15:06 Historie conů, slezin a jiných akcí
Did you miss me?
Admit it, you missed me!

Ano, jsem zpátky už od včerejšího odpoledne, ale nějak se mi nechtělo dělat nic moc jiného než se pořádně vyspat na vlastní měkké posteli.


Letošní placka je vrchol roztomilosti a nemůžu se na ni vynadívat. ♥