Nobody fucks with the Jesus aneb rozlučkový dýchánek

24. června 2017 v 13:49 |  Historie conů, slezin a jiných akcí
Pokud je vám čirou náhodou známá hláška z názvu článku, nejspíš už vám došlo i to, kde se mimo jiné naše včerejší rozlučka se spolužáky konala. (¬‿¬)Bylo by to ještě víc fajn, kdyby se na to víc než dobrá polovina spolužáků sprostě nevykašlala, aniž by vůbec dala vědět (a obzvlášť takových, kvůli kterým se to ještě posunovalo). Upřímně jsem o tom taky uvažovala, potom, co mi ve čtvrtek doktor předepsal šumáky proti bolesti na tu mou rozharašenou nohu, s čímž se konzumace alkoholu moc neshodovala, ale nakonec jsem si řekla, že nebudu party pooper. A dobře jsem udělala.


Včera jsem na čtvrtou hodinu dorazila do Ústí, v rychlosti prošla DM ve Fóru, abych ukořistila pár letních limitovaných sprcháčů (mise splněna, nejen ananasy a plameňáci, ale ještě i Kuba), ve čtyřicet dorazili na Mírák Míša s Filipem, a společně jsme se vydali na náš zarezervovaný flek v italské restauračce, kde jsme si rovnou objednali pití a jídlo - v mém případě to byla domácí melounová limča a salámová pizza, kterou si se mnou nikdo nechtěl dát napůl, takže jsem ji do sebe nakonec v potu a slzách natlačila úplně celou (a byla najedená až do rána). Zbytek lidí, Majda s přítelem, Víťa s přítelkyní a Martin, dorazil až později, kdy už jsme měli prakticky dopito a dojedeno, no a v půl sedmé nastalo stěhování národů nahoru na bowling, kde jsme měli do osmi rezervovanou dráhu.Bowling jsem všehovšudy naposledy hrála někdy na konci základky, takže to byla poměrně prdel, ale něco se mi za tu hodinu a půl naházet povedlo a odnesl to jedině nehet na palci pravé ruky, který mi bowlingové koule zlomyslně ukously. :'D Nejspíš proto, že to nebyly mé oblíbené růžové osmičky. Do nějakých půl deváté se pak ještě kecalo a popíjelo (Saku měla alespoň dvě desítky, když už nic a skoro všichni pili jedenáctku ^^"), pak se šlo ke kolejím, kdy cestou ještě někteří vykoupili rušící se vinotéku, která měla naposledy otevřeno a velké slevy (doslova a do písmene Zvoník jede!), někteří se vydali na kolej, někteří s vydatným cinkáním na byt, no a my s Míšou a Filipem na autobus do Dobětic, kde jsme ještě chvíli kecali, nalítávali na nás chrousti a řešila se třeba zombie moucha u Míši na stropě. :D

S: "Máš nůžtičky?"
M: "To nevím, ale mám štípačky."
S: "Ty budou lepší."
F: "Cože?!"
S: "Ne kleště, na nehty!"
F: "To neříkej vystudovanýmu elektrikáři!"

U Míši doma už jsem si jenom vyprosila ten hrozně dobrý granulovaný čaj na spaní, s obrovskou úlevou se odvšivila a převlékla do pyžama, no a chvíli jsme koukaly na poslední Hunger Games a pak, protože Míša má Netflix a ještě nedokoukala Stranger Things, na kus třetí epizody, pak už nás zmáhala únava a někdy v půl jedné jsme zalehly.

×××

Vzbudila jsem se někdy po půl osmé, Míša ještě spala, ale z předchozího dne jsem měla její svolení zabrousit do její knihovny a něco si číst. Tak jsem sáhla po prvním volumu komiksu iZombie, který se od seriálové verze poměrně dost liší, ale není tedy o nic méně zajímavý. A navíc, člověk má alespoň o příběh a zápletku víc.K snídani jsem dostala opět ten dobrý čajík a jakýsi výborný čokoládový pletenec, no a v půl jedenácté jsem se autobusem vydala na nádraží a před jedenáctou pak rychlíkem dom.

Bylo to tedy nakonec fajn, moc fajn, a na Big Lebowski jsem si během celého večera vzpomněla víc než jednou. Sice mě pořád mrzí, že se na to tolik lidí vykašlalo, ale pořád se ještě v září po posledních státnicích plánuje chlastačka na chatě, tak doufám, že snad vyjde aspoň tohle s vyšší účastí.
 


Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 25. června 2017 v 19:34 | Reagovat

Jj s tím, že půlka z vás nedošla, to taky znám. Většinou jsou to ti, kvůli kterým se to musí přesunovat a pak se na to vykašlou.
Hlavně ale že jste si to užili :)

2 Lucirä Lucirä | E-mail | Web | 26. června 2017 v 5:27 | Reagovat

To mi připomíná, že jsem stále ještě bowling nehrála... zoufale po tom toužím už řadu let. :-D Je fajn, že sis to užila. :-) Jinak přesně kvůli takovým, o kterých píšeš, se nedokážeme dohodnout ani na pitomém srazu ze střední, který by už taky bodl. :-/

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 26. června 2017 v 20:38 | Reagovat

[1]: Nakonec to možná bylo lepší, že nás bylo tak málo, protože jsme se aspoň vešli. Ale naštve to, ne že ne.

[2]: Já ho naposledy hrála někdy v devítce, takže už taky před sto lety. :D Akorát ten urvanej nehet na palci mě fakt štve (a deptá mé OCD ^^"). Třídní srazy už jsem vzdala, jak ze základky, tak ze střední (kde snad koneckonců ani není nikdo, koho bych ještě někdy nutně musela vidět, byli jsme skvělý kolektiv, lol), protože jsem došla k tomu, že ty spolužáky, které vidět chci, vídám i tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama