Jeden hřejivý dotazníček

6. května 2017 v 14:33 |  Challenges accepted
Nalezeno zde ... a já si řekla, proč ne, že. 8)Na kterém fandomu/pairingu jsi začínala?
Nooo, rezervovala jsem si čestné místo v Pekle tím, že jsem začínala na Jesus Christ Superstar, konkrétně verzi z roku 2000.

Jaké fandomy čteš teď?
Vlastně asi jenom Killing Stalking, nějak není čas.

Uveď nějaké oblíbené páry:
Viktuuri a Hannigram jsou takové dva nejsrdcovější ... a je docela až děsivé, jak moc jsou si vizuálně podobné. ^^"

A co takhle RPS?
Nooo, nemůžu říct, že bych to nějak zásadně vyhledávala, ale třeba takové pány McAvoye a Fassbendera si nechám líbit, to zas jo. >:3

Jaký nejdivnější pairing jsi v hlubinách internetu objevila?
Nebylo to v hlubinách internetu, nýbrž na jednom AkiConu, a byl to Severus Snape a obří oliheň. Případně medvídek Pů a sexuální upíři. Ještě teď jsem z toho lehce znepokojena.

Povídky jen čteš nebo i píšeš?
Teď už pomalu ani jedno, ale pár let zpátky ze mě občas i něco kloudného vypadlo - dvě Sherlockovské (Sobec a Poslouchat za dveřmi se nevyplácí), dvě Grimmovské (Za vším hledej lišku a O červené Nickulce) a ve vrcholící hannigramovské obsesi dokonce pět Hannibalských (Normální houbový čaj, Sonet, Analyse this, Záchranná kotva a Vrcholný akt). Co ale čtu velmi ráda a v čem se neustále snažím rozšiřovat svou knihovničku jsou různé queer tituly - viz. Z mé skromné queer knihovničky.

V jakých jazycích povídky čteš? (popř. i píšeš)
Čeština, angličtina, stejné se týká i knížek.

Máš nějaké oblíbené autory? A oblíbené povídky?
Měla jsem ráda povídky Rien, když ještě psala, a pak třeba ještě ty od Kyoko, občas mi i nějakou věnovala. :D

A co kdybychom přitvrdili? Co takhle nějaké peprnější věcičky, které každému nevoní? Např. BDSM, incest, pedofilie, nekrofilie, m-preg, selfcest, guro, crossdressing, non-con apod.? Co opravdu můžeš a co je už příliš?
Takže ... shota je zlo, na které člověk musí mít vysloveně náladu (a i tak se za to stydí), selfcest tak maximálně v universu Doctora Who (protože v rámci jednotlivých regenerací), incest beru ve formě Winchesterovic bráchů nebo sexy dvojčat (takže se mi sem opovažte tahat Mystery Twins a utrhnu vám hlavu), a crossdressing ... chlapi v podpatcích a podvazcích jsou prostě šmexy, o tom ostatně svědčí i The Rocky Horror Picture Show, na které nedám dopustit. (¬‿¬)

A co ještě přitvrdit? Co nejhoršího jsi kdy četla?
Myslím, že už se mi to povedlo úspěšně zatlačit do nejspodnějšího nevědomí.

Co říkáš na AU, OOC, crossover a podobné "prznění předlohy"?
Proč ne? Ačkoliv jsem kdysi četla jednu Hannigram povídku, která byla fakt silně OOC a všechno bylo takové růžovoučké, že se to k tomu fakt nehodilo. Ale AU jsou fajn, pokud to nejsou vyslovené shity a pokud za něco stojí.

Co yaoi a shounen-ai? Sleduješ? Čteš?
Sleduji, a ráda, moc ráda. 8D

A homosexuální filmy a seriály?
Ehm, ehm ... Filmy s gay tématikou, které v případě zájmu stojí za to vidět. Co se týče seriálů, třeba takové Queer as Folk jsem doteď neviděla (a ani se za to nějak nestydím, no co, člověk nemůže vidět všechno), ale jsem neuvěřitelně šťastná za každou LGBT+ reprezentaci, která není pouhopouhou parodií. Stručně řečeno, pokud je v seriálu alespoň někdo gay, většinou se na to časem stejně mrknu.

A gayové ve skutečnosti? Jsou pro tebe stejně přitažliví jako v povídkách?
Řekněme to tak, že skutečně nejsem ten prototyp holčičky, která prohlašuje, jak je největší yaoistka na světě, a kdyby si to před ní začali na férovku rozdávat chlapi, kteří by rozhodně neodpovídala parametrům jejích anime bišíků, tak by měla dožitní trauma. Právě LGBT+ komunita je jednou z těch, které mají mou obrovskou podporu.

Je někdo, koho jsi svou vášní zkazila?
Nooo ... miminálně pterodactyl sis Lowrýnu jsem tak trochu naučila koukat na svět skrz duhové brýle. :D

Jak moc ti slash zasahuje do reálného života?
Jako jestli vidím na ulici dva chlapy a hned je musím se slinou u huby spolu párovat? Sorry, v tomhle asi nějak neodpovídám parametrům "běžné yaoistky" a upřímně mi to přijde docela trapné.

Myslíš, že z toho jednou vyrosteš?
Nemyslím si. :D

A co femslash?
Jedním z mých v současnosti nejoblíbenějších pairingů je slečna Kobayashi a její dračí maidka Tohru, a třeba Nomi s Amanitou ze Sense8 jsou taky mé velké favoritky ... to myslím jako odpověď stačí. ;)

Uveď pár fanartů, fotek, videí:
Tady je ten nejepičtější, který musí stačit.
 


Komentáře

1 Ella Queen Ella Queen | Web | 7. května 2017 v 19:19 | Reagovat

Severus Snape a oli..oli...olih -polknutí- oliheň?! Ani nechci vědět o čem to bylo...
Joo, taky mám kamarádku yaoistku, bez ní bych nevěděla co to znamená a co to znamená třeba bišina.. ale jinak v tomhle světě se moc neorientuju, takže jsem půlku článku nevěděšla o čem to je. Z anime jsem viděla klasicky Death Note, Hellsing a pak nějaké další díly čehosi. :D ale..stejně.. Severus a Oliheň?

faj asi to ukončím.

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 7. května 2017 v 19:33 | Reagovat

[1]: Ano, přesně TA oliheň z jezera ... bohužel. O tom, o čem to bylo, se díkybohu nemluvilo, ona bohatě stačí představivost a ten pairing samotný. :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama