God bless Doctor Who aneb konečně jsme se dočkali

18. dubna 2017 v 8:13 |  (Ne)zaujaté "recenze"
Aby někdo neremcal, tak na začátek radši Muflonice.A tím, že jsme se dočkali, nemám tak úplně na mysli samotnou desátou řadu, jako spíš KONEČNĚ companiona, který je otevřeně gay a rozhodně se za to nestydí. Na jednadvacáté století celkem úspěch, obzvlášť u už takhle komerčně profláknutého seriálu.

Ladies and gentlemen, meet fabulous Bill Potts aka future gay in space.

*dvojitá duha nade vším*


Ono od dob úžasného kapitána Jacka už je to nějaký pátek (a chybí mi, ne že ne), navíc Jack nebyl regulérní companion a vzhledem k tomu, že byl prakticky na všechno, co se hýbe, to v jeho případě není až tak úplně markantní. Že by se Moffat s pro něj poslední řadou konečně trochu chytil za rypáček? Každopádně je to jedna ze zatím nejpříjemnějších novinek v mých oblíbených seriálech.

Ale aby to nevypadalo tak, že jedu jenom ve stylu not gay not buying it, protože tak to fakt úplně není (i když uznávám, že často to tak asi nevypadá). Oproti Claře, krerá už mi, a tím se netajím, fakt mocně pila krev (a celá ta impossibru girl číčovina byl jeden velký bullshit), je Bill něco úplně jiného a nepopsatelně milejšího, alespoň pro mě. Navíc má celá tahle řada, alespoň podle ukázek, našlápnuto k tomu, aby se zase vrátila k té staré dobré podobě, v jaké jsem DW tak moc zbožňovala ... tedy, pokud z toho Moffat zase nehodlá udělat nějaký sonický guláš, k čemuž doufám nedojde. Zcela na férovku říkám, že po předchozí sérii, kterou jsem už taky spíš dokoukávala jenom silou vůle a už jsem tak nějak byla smířená s tím, že to utnu, protože už z toho začínal být skoro takový bullshit jako u Supernatural (a upřímně řečeno, právě Doctor Who byl úplně první ze seriálů, které jsem si objevila a začala dobrovolně a zcela na vážno sledovat, a tam by mě to mrzelo opravdu hodně), zpráva o Bill, na kterou jsem narazila vlastně náhodou, mě přesvědčila dát tomu ještě šanci.

Tak jen doufám, že mi to Moffat neposere. >:D


P.S. Nevím, jestli jsou z toho všichni tak moc nadšení jako já, ale FRIGGIN' JOHN SIMM'S MASTER WILL BE BACK, HOLY SHIT!!! (╯✧∇✧)╯
 


Komentáře

1 Kadet Kadet | E-mail | Web | 18. dubna 2017 v 9:55 | Reagovat

Taky jsem pomalu plánovala dát tomu vale podobně jako Supernatural a Sherlockovi (ano, poslední řadu jsem furt neviděla). První díl mě zatím přesvědčil, že koukat budu, protože to mělo ten starý drive. Ale známe Moffata, mám obavu, co vyvede a to ať už v rámci něčeho hrozně "epic" nebo s postavami. Uvidíme.

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 18. dubna 2017 v 13:16 | Reagovat

[1]: Pokud to Moffat alespoň na závěr neposere, budu ráda. Zatím jsem fakt spokojená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama