Saku už by chtěla magisterský titulešek

21. března 2017 v 17:38 |  Herald z roku 2017
Všichni bychom už chtěli magisterský titulešek, miláškové, jenže jak to tak vidím, asi dřív umřu, než na něj vůbec dosáhnu. :'D Ten minulý týden mě totiž hodil do úplně jiné dimenze a skutečnost, že tento týden je vlastně posledním týdnem semestru, mě poněkud zaskočila. ^^" Ale snažím se tím nenechat vyvést z míry a nějak to všechno zvládnout (a už teď jsem si téměř jistá, že se z příštího týdne asi poseru, ehm).

Včera jsem měla naposledy poslední předmět, který jsme už jako jediný měli dohromady se sólaři, a už z něj mám i zápočet. Z druhého navazujícího, kde jsem se opět přesvědčila, že Excel je moje nemesis, už mám taky zápočet, jen ještě musím udělat projekt, abych měla i zkoušku. Se zbytkem vnitřních bohyň (soukromé pojmenování mých drahých kombo děvčat) jsme pak drandily po Ústí pro starší zápisy do indexu v Ditině pandě (i když ty zvuky připomínaly spíš auto z RRRrrr!!, zátěžový test :D), takže ani tu poslední pondělní tortillu jsme nestihly, fňuk. A taky jsem měla na Religionistice referát, na kterém jsem jako správný Dipper usilovně pracovala za použití obrovského množství relevantních zdrojů.


Strejda Ford by měl radost

A aby byl dojem úplně perfektní, nesla jsem si materiály v tašce s Devil's Trap a prezentovala ve Stranger Falls tričku s Billovým zodiacem na krku (ano, takovou příležitost jsem si prostě nemohla nechat ujít :D). Referát byl v pohodě a první reakce, které se mi dostalo, byla "Kdo tě poslal?", takže myslím, že mise byla úspěšná. 8D Proto jsem si za odměnu večer před příjezdem vlaku ještě skočila do Tigeru pro něco, co jsem chtěla už strašně dlouho, ale když jsem si pro to po Vánocích chtěla jít, už to nebylo ... až doteď - velký duhový deštník! *-*


(nebo také deštník s homosexuálními chemtrails, chcete-li, leccos nového jsem se díky referátu přiučila)

Dneska jsem pro změnu jela do Ústí zbytečně, což jsem se samozřejmě dozvěděla až na místě, jak jinak, a zbytečné bylo nakonec i čekání na inštituci, ale což. Alespoň jsme si s Káťou daly zase stolní fotbálek dole v knihovně a s Ditou vyběhaly pár dalších autogramů do apendixu. Jen ... už od rána jsem měla pocit, že dnešek bude stát totálně za starou bačkoru, a jak se ukázalo, měla jsem pravdu - vesmír se mě zjevně vytrvale snažil zabít. Nejdřív mě ve dveřích přivřel výtah, pak jsem si dala solidní perdu do hlavy v autobuse, a nakonec jsem si málem rozbila ústa na schodech před nádražím. Proto už dneska radši nebudu dělat nic, mohla bych si ublížit ještě víc. :'D

Ach bože ... je teprve úterý a já už mám pocit, jako bych měla za sebou celý týden. Musím to vydržet, ještě nějakou dobu.
 


Komentáře

1 Lokusta Lokusta | Web | 21. března 2017 v 20:16 | Reagovat

To už máte tak skoro koniec? Mne sa zdá, že my sme končili v apríli a o mesiac boli štátnice. Ale už si to nepamätám... držím palce, nech sa zbavíš všetkých študentských stresov, aby ti vzniklo miesto na tie "dospelácke".

2 Kirachan Kirachan | E-mail | 23. března 2017 v 8:19 | Reagovat

Jé, ty jsi sehnala duhový deštník! U nás v Tigeru jsem ho neviděla. :(

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 23. března 2017 v 8:46 | Reagovat

[2]: Před týdnem mi psala Kelly, že v Liberci je zas mají, ať to zkusím i u nás, a ejhle! Takže, být tebou, skočila bych se tam mrknout. ;)

4 Kirachan Kirachan | E-mail | 24. března 2017 v 20:41 | Reagovat

[3]: Aha, to už zase bude nějaký ten pátek, kdy jsem tam byla naposledy. Minulý víkend jsem byla v Tigeru v Praze a tam ten deštník neměli.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama