Další drámo na stříbrném plátně, tentokrát ještě šedivější

15. února 2017 v 10:49 |  (Ne)zaujaté "recenze"
Když jsem zjistila, že si s tím natáčením druhého dílu fakt nedělali srandu, měla jsem jasno, že v zájmu vědy to prostě potřebuji vidět ... a trailer, u kterého jsem prskala smíchy, mě o tom jenom usvědčil. :D Navíc, co bych neudělala pro vás, že. 8D

Původně jsem myslela, že se vyrazíme zasmát do kina, stejně jako u prvního dílu ... ale jelikož mi drinking buddy měsíc neodpovídá, zařídila jsem se tedy sama. Alespoň jsem ušetřila.

Ale, udělejte si popcorn, here we go!Fakt nechápu, proč se všichni chlapi v okruhu sta kilometrů můžou přetrhnout právě pro tuhle krůtu. A navrch se chovají jak totální kokoti. Někdo by potřeboval pofoukat bebínko na egu.
~
Pořád by mě zajímalo, na čem Stázička jede, jak blbě se pořád tváří. Jestli to má působit sexy, tak za mě by spíš potřebovala asistenta v rámci inkluze.
~
A zase děláme reklamu Applu ... do prčic, Blueberry to mělo bejt! iPhony musí zjevně být všude, ale trocha smyslu pro detail by neuškodila.
~
Pan Grey v obchoďáku a pižlající papriku či co to vlastně bylo, lol, normální lidství mu moc nejde. :D
~
Ty Venušiny kuličky, co si je chtěla rvát do uší. :DDDD
~
Mia konečně opustila střih podle hrnce, první dobrá věc.
~
Proč všechy ty "sexy" scény působí tak strašně trapně? Opravdu po všech těch letech nemám problém se sledováním ledasčeho, ale tady jsem se fakt až zastyděla. A ještě ty zvukové efekty ... NOPE. :'D
~
Mrs. Robinson je jedna z mála alespoň trochu dobrých věcí ... kterých je tam jako šafránu.
~
Tour po Red Room of Pain, okay. Spíš mi to připomínalo přehlídku středověkých mučidel ... stejně tam má někde schovanou železnou pannu.

~
Sexuální harašení na pracovišti vyřeší jeden dobře mířený kopanec do koulí, bravo!
~
Tedy, čekala jsem, že Leila bude větší psycho. Ale alespoň nemusí Emily Dickinson rotovat v hrobě.
~
Radši si ani nechci představovat, na co všechno před tím výtahem sahal, protože pochybuji, že by si stihnul umýt ruce a ... prostě EH. :'D
~
And here comes the DRAMAAA! Nervy praskají jak guma u trenek! O bebínku na egu totiž ještě uslyšíme. :D
~
Ta sedla! Škoda facky, která padne vedle!
~
Jseš stalkující majetnický sadistický hovado, ale já si tě stejně vezmu. ^3^ Ewwwww.Mám-li shrnout celkový dojem ... mě to prostě nudilo. Fakt to bylo až na pár vtipných momentů od začátku do konce ukrutná nuda, což je tady jeden z hlavních důvodů, proč jsem velmi ráda, že jsem za to nakonec ty peníze nevyhodila. A taky se zřejmě potvrdilo, že kalhotová anakonda prostě neexistuje. Dokud neuvidím, neuvěřím! I tak je to ale pořád o něco menší zvěrstvo než knižní předloha, už jen z důvodu absence Stáziččiných inteligencí překypujících vnitřních monologů a vnitřní bohyně.

I tak ale pořád tak nějak ve skrytu duše doufám, že už s tím seknou, protože je mi trapně i za ně. A myslím, že zbytek volného dne strávím děláním věcí do školy, abych ze sebe ten pocit alespoň trochu smyla. ^^"
 


Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 15. února 2017 v 10:56 | Reagovat

Hmmm, já to ještě ani neviděla tak nevím, a ani nevím jestli to chci vydět :D

2 Tai Todd Tai Todd | 20. února 2017 v 8:44 | Reagovat

Na první díl jsem se podívala z čistýho masochismu ( a že to bolelo :D) ale na tohle už žaludek nemám. Ne, tahle blbost už v knižní i filmové verzi zabila dost mých vzácných, mozkových buněk :D

3 Lila Lila | Web | 20. února 2017 v 9:08 | Reagovat

Škoda že neřešíš zda vypadá hlavní hrdina lépe oholen, nebo se strništěm. Tohle se mnou chtěla řešit kamarádky po shlédnutí, já na to neměla odvahu a asi nemám pořád to vidět.

4 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 20. února 2017 v 9:21 | Reagovat

[3]: Toho jsem si upřímně ani nějak nevšimla. :D

[2]: Jediné BDSM, které se tam objevilo, byla ta facka, kterou chytla Mrs. Robinson. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama