Frisco a day keeps the stress away

22. ledna 2017 v 15:52 |  Herald z roku 2017
Začala jsem tohle pravidlo praktikovat (minimálně do doby, než mi dojde Frisco ... a i pak tady mám kromě toho zbytku ještě celou novou láhev saké, bůh žehnej asijskému týdnu v Lidlu). Protože jak jinak má člověk v normálním psychickém rozpoložení vydržet, že se celé dny hrabe v psychoanalýze, sexuálních odchylkách, tabu, Oedipovském komplexu a tom, že vlastně jako holky klukům strašně závidíme pindíka (vážně, Freude, vážně?)


Myslím, že až po mě prarodičovstvo někdy bude chtít vysvětlit, o čem že tu diplomku píšu, tak to bude asi ještě větší okecávačka a schovávačka než s tím, že vnučka jako správný vyvrhel už dvakrát byla na Pride, ehm.

Konečně jsme se, díky odvážné kamarádce, která se neohroženě jako princezna bojovnice nebála postavit před velkého Orla, dozvěděli něco od velkokněžny. A Saku má z třetí Didaktiky zápočet a tím pádem už by měla mít pokoj, eeey! Jen si musím jít ještě pokecat nad portfoliem z praxe (jen pro představu, chtěla ho po nás odevzdat na konci října ... ještě v prosinci měla pročtené asi dvě), z čehož mám upřímně taky strach, protože u ní prostě jeden neví, ale pak už bych od ní měla mít nějakou dobu pokoj. Navíc je opět chyba ve STAGu, kde máme psanou zkoušku, která neměla být už první semestr, ale byla, takže neměla být teď ... prý nám všem dvouoborářům, protože je to její chyba, zapíše dvojky. Ne že bych si stěžovala, dvojka navíc a ještě z tohodle je víc než vítaná, ale stejně, bordel, bordel a ještě jednou bordel. A na tu poslední anglistickou souborku, kterou máme mít taky jenom my, se zjevně nějak zapomnělo. -_-

#ústav


Taky jsem se v úterý konečně vydala na druhý pokus Sociální psychologie, kde se nás sešlo víc známých (protože upřímně, psát dva sobě podobné předměty za sebou a ještě večer není nic moc, všechno se vám to plete dohromady). Tentokrát to byla doslova procházka růžovým sadem, jen dvě otázky, které navíc nebyly nijak složité (prostě, vyjmenovat tranzitorní krize a popsat a vysvětlit sociální zpevňování bych zvládla snad i bez nějakého zásadního učení), navíc nám to prófa hned opravil, a tak Saku odcházela s dalším splněným předmětem v apendixu jako největší boss.


A za to, jaká jsem chytrá a šikovná, jsem si mohla v Globusu (za dost menší peníz) vychmátnout dva pytlíčky Monster High Minis, takže mám malou basic Cleo a Frankie. :3 A taky mi konečně dorazily všechny knížky z Book Depository, které jsem si dodatečně naježila, a tentokrát i s různými záložkami. >:3


~ Chybí třetí díl Captive Prince, protože mi samozřejmě dorazil odpoledne toho dne, kdy jsem ráno pořizovala tuto fotku. Ostatně jsem s tím tak trochu počítala a vlastně to byl i důvod, proč jsem ji pořizovala - aby to už konečně dorazilo. >:D

To jsou asi jediné trochu zásadnější informace tohoto týdne. 99% času mi žere moření se s diplomkou a neskrývaně přiznávám, že mě dost sere, že zatímco to dělám, ostatní spolutrpitelé si vesele tráví víkendy mimo ... ten bič mám nad sebou prostě asi jenom já. I když, možná je to prostě jenom tím, že je neděle. V neděle ten pocit, že na mě všichni ostatní prdí jak na placatý kámen, bývá nejsilnější.
 


Komentáře

1 Lila Lila | Web | 23. ledna 2017 v 12:56 | Reagovat

Jsem ráda že všechno dobře dopadlo. jinak Captive prince jůj o něm jsem hodně četla na netu. Tak doufám že uděláš nějakou epickou recenzi.

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 23. ledna 2017 v 13:37 | Reagovat

[1]: S tím se samozřejmě počítá! Jen nějak netuším, kdy se dostanu k tomu, abych je přečetla. ^^"

3 Gabrielle Crystal RoseBonniee ~ Gabrielle Crystal RoseBonniee ~ | Web | 24. ledna 2017 v 17:46 | Reagovat

Držím palce v písaní práce :) Ja mám tento rok chvalabohu už všetky skúšky za sebou a užívam si tri týždne voľna do letného semestra.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama