What the F aneb AkiCon 2016

30. října 2016 v 19:40 |  Historie conů, slezin a jiných akcí
Již po sedmé jsem se vydala na AkiCon, na kterém jsem své conování právě před těmi sedmi lety začala ... a musím konstatovat, že letos to bylo víc než epické a rozhodně méně WTF, než jsem očekávala ... a rozhodně více FTW. ;)Celý výprava začala tradičně v pátek. S Rien jsme na Chodov, i když se nám to Praha snažila krásně zkomplikovat výlukou metra a náhradními autobusy, dostaly někdy kolem půl čtvrté. Saya s Kyoko už na nás čekaly před Volhou, kde jsme měly zamluvené ubytování. Samotné odbavování se, vlivem různých věcí, ale především lidského faktoru, ehm, protáhlo asi přes půl hodiny, ale nakonec jsme přeci jenom mohly s úlevou svalit všechnu naši bagáž na naši krásnou čtyřlůžkovou buňku. Vybalily jsme si, bylo mi popřáno k narozeninám (a dostala jsem, kromě dalších věcí, o kterých ještě padne slovo, jezdícího Daleka! *-*) někteří, slovy Kyoko, se převlékly do lolity, a někdy po páté jsme se vydaly do Zahrady, vyzvednout si vstupenky (které letos moc chválím, protože jsem tu svou využívala i jako vějíř), objednané placky (jen duhová to může být) a jiný merch. Jelikož nás nějak nic nezaujalo, chvíli jsem si venku popovídala s Davem alias dokonalým Dracem Malfoyem (nekecejte, kdo z vás by nechtěl hugnout od Draca, navíc ještě takhle luxusního, hm? >:3) a pak jsme se všechny čtyři vydaly zpátky na kolej. Pojedly jsme holkami milosrdně donesenou pizzu a jelikož Rien nebylo dobře, někdy v devět už jsme ležely v posteli, pročítaly program a Playbishíka ... a řešily, jestli by v Anthropoidu pan Grey umlátil Heydricha svou kládou. :D (aneb klasické conové intelektuální debaty, nad kterými běžné veřejnosti zůstává rozum stát)

Pokud není psáno jinak, fotky jsou mé ... jen je jich hodně a jsem líná je označovat, takže kdo by se je pokoušel krást, toho v noci navštíví Bill ... a ne v tom sexy smyslu. Konec hlášení.

Navíc, pokud chcete podpořit ty naše dvě attention whores, které musí mít vlastní cosplay stránku (a tím vlastně podpořit i mé krásné fotky), můžete nám hodit nějakou tu Lajku, pokud jste to ještě neudělali. ;)


×××

Musím říct, že i když jsme v sobotu měly budíka daného na sedmou, a i když ty postele neuvěřitelně vrzaly, vyspala jsem se fakt dobře a hlavně dostatečně. Se Sayou a Kyoko, které se vyhrabaly o něco později, jsme se tak nějak prostřídaly v koupelně, všechny čtyři postupně nahodily cosplaye (Saku za vydatného provolávání, že v podkolenkách vypadá jako člen Hitlerjugend) a už někdy po deváté jsme se s Rien vydaly směr Zahrada, holky ještě musely na Chodov pro boty. V Zahradě jsme se po chvíli sčuchly se Simčou a Honzou (kteří mě nepoznali :D) a taky mi bylo popřáno. :3 Po chvíli dorazily holky, kromě nich jsme ještě, stylově na záchodě, potkaly Kůzle, taky se objevila Yume a v neposlední řadě Kadet s Ryuki se svými záložkami (mám podepsanou, muhahaha), které mi dokonce přinesly javorový list, a jelikož jsem čekala na své dvojčátko, povedlo se nám ukořistit volný stůl a v případě některých se i osvěžit.

Kolejničtí mudlové zase jednou měli pozdvižení


© Saya Elric

Taková normální policejní kantýnaLowrýna jako dokonalá Mabel mi dorazila někdy kolem desáté, a už tedy nic nebránilo tomu, abychom všechny šly ven nasekat milion fotek, dokud ještě vypadáme použitelně. Mimochodem, okamžiky, kdy na vás někdo zavolá Ahoj Dippere nebo si rovnou přijde pro hug (a chce vám zabavit Billa), jsou něco, co jsem ještě nikdy nezažila a o to úžasnější to je. :'3

Úžasné Shion Karanomori a Akane Tsunemori, jak jinak než z neméně úžasného Psycho-Passu


Jedna z nejdůležitějších fotek celého conu
To, kvůli čemu jsem se tak těšila ↓↓↓


MYSTERY TWINS!


Ty nožičky prostě! :D


Už hnízdí
Allow me to put on my scepticles!Still not the alfa twin ... fňukMmmm whatcha say ...


I still miss you ... but my aim is gettin' better!


Obtěžování nezletilých vol. 1
Nějakej striptér z klubu s názvem The Evil Within s kočičkovejma ponožkama
Když už nám všem dostatečně mrznul zadek, vydaly jsme se zpátky dovnitř, kde někteří poobědvali (já si vzala příklad ze svého dvojčete a poobědvala čtyři pytlíčky cukru, ehm), Kadet s Ryuki si k nám přisedly (a Ryuki mi na ruku nakreslila Billíška, awww). Saya s Rien se pak obětovaly a šly za nás vystát frontu na Akicosplay, na který se nám tedy opět povedlo prorvat se a opět to stálo za to. Prostě, jak často za život vidíte cosplay Rudolfa II.? Po skončení jsme splnily svou občanskou povinnost a odvolily do Bedny-sana, a opět se vydaly na chvíli na vzduch (a tradiční conovou slimku). A samozřejmě spáchat památeční foto s vranomatrixovým duem, které mi, jistě zcela nezištně, věnovalo letošní Vějíř (I see what you did there ... shame on you and your self-promotion!)

Prý Kougamiho párek ... říkala Akane


Shion zjevně změnila preference


... prostě Kadet a Ryuki, co dodat. :D
Dominátor, kterého by si všichni odnesli domů, jak moc úžasný byl


Dipper lepil(a) nálepky skutečně na všechno


© Saya Elric

Jelikož královna Matrixu Ryuki s sebou podle mých propočtů měla foťák (bez kterého podle mě snad ani nevychází), následujících pár fotešek spadá pod její ©. ^^Dipperův oběd ... Mabel approves


My prostě nemůžeme mít normální fotku, že? :D


Bipper at its finest*Lion King theme plays in the background*


Obtěžování nezletilých vol. 2


Když jsme opět začaly pociťovat omrzliny, opět jsme vevnitř obsadily volný stolek, Saya mě jakožto zodpovědná policejní inspektorka pozvala jakožto shotu na pivo (Stan by ze mě měl radost), a chillily. Dvojčátko nás pak, stejně jako o chlup dřív i vranomatrixové duo, muselo opustit, ale ještě předtím jsme s Billem dostali nasbírané italské škeblanky a dáreček, u kterého jsem se snažila ze všech sil vydržet, ale bylo to silnější než já Bill mě přemluvil, protože ... FRIGGIN' JOURNAL 3, BITCHES!!! Ano, Saku teď tuto epičnost vlastní, předvedla dokonalou dipperovskou pištivou reakci a brzy nasadí dipperovský mód, aby se do té epičnosti nejtěžšího kalibru mohla začíst a zaluštit. :'333 Na chvíli se k nám ještě připojila Simča s Honzou, s drkotajícími zuby jsme venku vyfotily posledních pár fotek a v pět jsme se vydaly na kolej odhodit všechny ty mučící nástroje s tichým klením v dál, rozumějte převléknout (vy se možná smějete, ale asi jsem měla fakt nějakou posedlou síťku, protože mi do hlavy vyžrala takový červený pruh, že jsem ještě v neděli vypadala, jak když se mi chtěl strýček Hannibal podívat, co chutného mám uvnitř :'D).
Ty jiskřičky v očích jsou zcela autentické, protože ... prostě ASDFGHJKL. :'333


Na koleji jsme ze sebe v rychlosti udělali jakž takž lidi a už jsme prchaly zpátky na Aj-do-ru, které bylo letos také víc než epické, šalalalí si zpívám doteď a Rien mě za to dokonce i mlátila. :'D Potom už jsme se vydaly akorát v ledovém vichru na Pankrác na sushi (tuňák, om nom nom) a pro zásoby na neděli, a pak už jen hurá kompletně odvšivit do horké sprchy, vyčůrat, pomodlit a spát.

×××

Jelikož mě polovinu noci buď úporně škrábalo v krku nebo jsem pro změnu přes ucpaný nos nemohla dýchat (a taky jsem se, na vteřinu stejně jako předchozí noc, vzbudila ve 4:16, což mě poněkud zarazilo), ta hodinka navíc díky změně času se docela šikla. Každopádně, posnídaly jsme, sbalily si věci, které jsme si díkybohu mohly nechat v úschově na koleji, a někdy po deváté jsme vyrazily do polomrtvé Zahrady, jak už to tak v neděli na conech bývá. Propašovaly jsme se na Novinky japonské kinematografie 2016, což se nakonec ukázalo jako dobrý nápad, protože se našlo pár titulů, které by mě skutečně zajímaly. Zůstaly jsme samozřejmě ještě na Erotiku a sex v japonské kultuře (aneb, jak jsem prohlásila už na koleji, pornodestičky a spol.), která se ukázala také být velmi poučnou a mezery ve vzdělání doplňující. 8D Ještě jsem naposledy prohodila pár slov se Simčou a Honzou, a s Rien jsme se po dvanácté rozloučily s holkami a vydaly se na kolej pro věci. Díky kolejdědkovi příjemnému asi jako osina v zadku, který zdržoval, co mohl, nám nakonec, kdybychom nestihly první metro a první sardinkoidní autobus, málem ujel neméně narvaný rychlík. Nicméně, někdy kolem půl čtvrté jsem ověšená jako vánoční stromeček dorazila domů a teď už jenom vstřebávám dojmy.

Tenhle ročník byl totiž neuvěřitelně skvělý. Z programu jsem toho sice (prakticky už tradičně) moc neviděla, ale poprvé v životě jsem měla na cosplayování parťáka, který se na mě nevybodnul, a minimálně za sebe musím říct, že jsem si naše Mystery twins fakt strašně moc užila. ♥ A taky jsem samozřejmě vděčná všem lidem, ať už mým věrným spolubydlitelům a spolucestovatelům, ale také těm, které vidím jednou za uherský rok a mluvím s nimi ještě méně, protože také oni měli obrovskou zásluhu na tom, jak moc skvělý tenhle AkiCon byl. Znovu jsem si totiž připadala stejně nadšená a okouzlená jako tehdy, kdy jsem do KC Zahrady před sedmi lety vkročila poprvé. :3

P.S. I takovéhle věci se děly ... a já kupodivu nejsem ani jejich autorem, ani iniciátorem! (aneb Simčin bondage Totoro se svými "vemínky")


A ještě jedna důležitá poznámka na úplný závěr ... RINHARU!!!
 


Komentáře

1 Kadet Kadet | E-mail | Web | 30. října 2016 v 20:37 | Reagovat

Amen! :D
Prostě jsme nevěděly, za co utratit Akibony, tak jsme se rozhodly ti udělat radost. Žádné hardcore yaoi tam nebylo, tak to vyhrál Vějíř :D.
Ale sobotu jsem si náramně užila a jsem ráda, že jsem tě zas mohla vidět a taky poznat holky. Tak zas někdy :D

2 Kadet Kadet | E-mail | Web | 30. října 2016 v 20:41 | Reagovat

*jinak na fotce, kde je poslední číslo 67, posedl Bill foťák

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 30. října 2016 v 21:21 | Reagovat

[2]: Šmarjá, to je ale fakt creepy. :'D

[1]: Dědkuji, že jste na mě myslely se svými bony. :> Taky jsem ráda, že jsem vás zas viděla, po těch striktně internetových letech je to fajn změna. ^^

4 Lowri Lowri | E-mail | Web | 31. října 2016 v 11:01 | Reagovat

Pořád jsem nenalezla slova, kterými bych popsala úžasnost té akce, bylo to naprosto kouzelný a jsem strašně ráda, že jsem se tam vydala. ^^ Příští rok tam chci být aspoň na dva dny, a aspoň na jeden se podívat i na Natsu. :)

5 beepinka beepinka | Web | 31. října 2016 v 11:07 | Reagovat

Woooow ty fotky jsou totálně luxusní :D! Museli jste se fakt hodně vyblbnout :D!  :3 Já jsem na žádném conu ještě nebyla..měla bych to napravit heh ^^.
Btw: striptér vypadá skvěle lol :D

6 Hanyuu Hanyuu | Web | 31. října 2016 v 11:46 | Reagovat

Když vidím ty fotky, přepadá mě nostalgie a hned bych se vrátila třeba do roku 2011. Akicon se mi ze všech conů vždycky líbil nejvíc. Ale stejně... Teď už to prostě není takový (pro mě). Ale úplně chápu to lowrýnino nadšení, když se člověk poprvý dostane na takovou akci. :D

7 Kirachan Kirachan | E-mail | Web | 31. října 2016 v 12:25 | Reagovat

Ráda jsem tě zase viděla. :) Pro mě ty cony bohužel už nejsou to, co bývaly. Čím dál tím víc začínám na conech preferovat pokec s kamarády před programem, i když by mě pořád něco z programu zajímalo. Dojem z letošního Natsuconu a Akiconu mi taky tak trochu kazí pár idiotů, kteří nám svým vyrušováním znemožňovali spánek.
Rozhodně se ale chci na Akiconu objevit i příští rok. Stejně jako pro tebe je to pro mě můj první con, ke kterému mám nostalgický vztah. :)

8 Rien Rien | Web | 31. října 2016 v 14:14 | Reagovat

Čím jsem si to zasloužila? To mám za to, jak jsem na Vás všechny hodná a milá a rýpavá... Ehm...? A teď si tu od Neckáře zase zpívám, bezva. Musím to něčím přebýt, třeba Bushes of Love, to by šlo. :D

[5]: Striptér, který je ve skutečnosti detektivem, děkuje. :D

9 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 31. října 2016 v 18:47 | Reagovat

[4]: Dobře si tenhle pocit pamatuju. ^^ Jen do toho, bude to zase epický. :3

[5]: Jakožto vrchní fotograf velmi děkuji. :D Nikdy není příliš pozdě, já na prvním byla ostatně až ve skoro dvaceti. ;)
To jsou holt ty lidi, co vypadají dobře i jako opačné pohlaví. >:3

[6]: Vždycky se tam dá něco najít. ;)

[7]: Já se to snažím rozumnou měrou rozdělit. Na rušící idioty můžu říct jediné - zařídit si ubytování mimo con. Přespávat přímo tam už budu fakt jenom v úplně nejnutnějším případě, protože soukromí a hlavně vlastní sociálka je něco, do čeho se mi vyplatí zainvestovat.

[8]: Uhodla, přesně proto! :D Hoď tam Zbyška. 8D

10 Saya Saya | 31. října 2016 v 22:21 | Reagovat

Ano, spíš než WTF by se to dalo spíše nazvat jako EPIC :)fakt jsme si to užily a i přes nedostatek pro nás zajímavých přednášek jsem si to s vámi fakt užila :* ještě jednou děkuji za úžasné fotky a za skvělé a perfektní společné chvíle :* a Rien, pořád čekám na ten striptýz :p

11 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 1. listopadu 2016 v 7:11 | Reagovat

[10]: Nebo FTW, že. ;)
Myslím, že na ten striptýz čekáme všechny. 8D

12 Rien Rien | Web | 1. listopadu 2016 v 19:16 | Reagovat

[10]:

[11]: Rien vzkazuje... ČEKEJTE DÁL! :D

13 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 2. listopadu 2016 v 8:30 | Reagovat

[12]: Kdo si počká, ten se dočká. 8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama