Doruda vysmažená Lázeňská 2016

29. května 2016 v 10:35 |  Historie conů, slezin a jiných akcí
I letos jsem solidně zasmažila (a to doslova, ruce mám jak humr), popila, pojedla a poposlouchala kvalitní hudby ... a navrch si ještě zabrigádničila. :3Když se už v pátek navečer začalo zvenku ozývat první dunění ze smažkafestu (viz fesťák v prostorech bývalého koupaliště, o kterém jsem se zmiňovala už vloni), bylo jasné, že Lázeňská je konečně tu. ^^

Nicméně, v sobotu jsem vstala v půl sedmé, jako správný študent nahodila zelené domečkovské triko a po osmé se s Kyoko, které jsem ještě stačila dodatečně živě popřát k narozeninám a předat dárešek, vydala brigádničit k Mušli (cestou jsem ještě zachránila před ušlapáním brhlíčka, který seděl uprostřed chodníku a odmítal se hnout bez nějaké viditelné příčiny ... třeba mi to karma oplatí). A že bylo naše pracovní nadšení i dostatečně slavně zvěčněno. :D

Trošičku vyfetlé ze sluníčka


"Pracujeme" aneb Princezna Koloběžka 2


Zčořeno od Kyoko z Hipstagramu

Na mém stanovišti se shoťátka na papundeklovou kolébku snažila naskládat co nejvíc papundeklových kostiček, aniž by jim to spadlo, a fór byl v tom, že některé kostky byly těžší a některé lehčí.

"Komu to spadne na mě, ten mi koupí pivo."
"Ale mě ho neprodají."
"Tak těch pětadvacet korun."

Nu a právě za těch pět probrigádničených hodin, kdy jsem se snažila všemožně se přesouvat do stínu, jen co se naskytl, jsem se právě tak krásně přismažila, což jsem ale samozřejmě zjistila až později. Každopádně, v jednu hodinu padla, dostaly jsme výplatu v podobě tří stovek (kterou jsem obratem s využitím Kyoko investovala na Ebayi do fluffy plyšového Billa ... and I regret nothing >:3 Navíc, příští sobotu jdu brigádničit se shoťátky zas) a vydaly jsme se vstříc davům, nejdřív na tu om nom nom točenou zmrzku, která byla tentokrát borůvková s Mascarpone, a potom v mém případě ještě na výborný domácí Ciabatta chicken burger u Beethovena, na který se chystám už dva roky od doby, co ho tu měla Rien, a konečně na něj došlo, a samozřejmě Mistra lázeňského, náš pivní speciál.

Žereme si jako páni 8D


Opět zčořeno od Kyoko z Hipstagramu

Kyoko se někdy po čtvrt na čtyři vydala domů, já se pokusila najít drahé rodičovstvo, které mi taky stačilo zdrhnout domů, potkala dítě s Dipperovo čepicí na hlavě (a nesebrala mu ji), poslechla si Black Tiger, což byl moc fajn hardrock, a jelikož Sayu, která měla dorazit, skolila migréna, vydala jsem se z toho skleníku taky domů za vidinou studené sprchy, dokonce s předmytím v podobě lehké přeháňky.

Znovu do davů jsme se vydaly s mamčou před sedmou, naším cílem totiž byl jednak Citron s Láďou Křížkem a Tanjou na jedné scéně a Support Lesbiens na scéně druhé. A můžu říct, obojí bylo solidní nářez a jsem velmi ráda, že jsem si to mohla poslechnout. >:3


Na Citronech se mi něco málo vyfotit povedlo, ovšem na Supportech byl takový dav, že jsem byla ráda, že stojím na jedné noze a že ta noha je moje vlastní. Ovšem můžu posloužit alespoň hláškou zpěváka, u kterého jsem si nebyla úplně jistá, jestli mi sedne, protože jsem přeci jenom zvyklá na ten původní zvuk, ale můžu říct, že si mě získal:

"Támhle někomu letí dítě!"

Heliový balónek, vážení. :D

V jednu chvíli navíc slunko prorazilo bouřkový mrak takovým způsobem, že to vypadalo jako obří nebeský reflektor, zaskákala jsem si a i jsem si zabékala, takže prostě fajn, moc fajn. :)

Éra teplých bratrů Damiens je nenávratně pryč ... díkybohuTo nejdůležitější se mi myslím zachytit povedlo >:3


Domů jsme dorazily někdy po deváté, já si díky otevřenému oknu ještě vyslechla domácí live koncert Buty (aneb když vám dovnitř leze Mám jednu ruku dlouhou, Nad stádem koní, František nebo Tata, tak je to prostě fajn :3) a za celý den už jsem byla tak vyflusaná, že jsem se na ohňostroj prachsprostě vykvajzla. Ale podle těch zvuků, co ke mě dolehly, soudím, že byl povedený, stejně jako ostatně pokaždé.


Tím pro mě vlastně Lázeňská skončila, dneska už se nikam nechystám, protože mám zítra důležitou zkoušku a potřebuji se na to ještě párkrát podívat, pro vlastní pocit alespoň nějaké jistoty.

Takže, i když tahle Lázeňská zase nakonec vypadala úplně jinak, než původně měla (ale upřímně už si na to, že plány, které jsou naplánované už nějakou dobu, zákonitě padnou, začínám zvykat), tak můžu říct, že jsem si to skutečně užila. ;)

A na závěr už jenom jedna rádoby umělecká foto, která to celé tak nějak vystihuje ^^

 


Komentáře

1 Saki Saki | Web | 29. května 2016 v 10:49 | Reagovat

Lázeňská … hned mi to připomnělo, že tohle léto budu úplně prvně masírovat v lázních :D :D
Já na takovéhle akce moc nejsem, protože vím, jak by to dopadlo - byla bych ušlapána davem :D ale vždycky pak ráda čtu takovéhle články :D ^^

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 29. května 2016 v 10:55 | Reagovat

[1]: Neříkám, že bych to chtěla zažívat každý den, ale jednou za rok je to prostě fajn, celé město a okolí je na nohou, korzuje po lázních a parcích a když se sejde ještě dobrý program, tak je to vůbec perfektní. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama