I shipped them before it was cool aneb Květákovo grande finale

9. listopadu 2014 v 17:47 |  (Ne)zaujaté "recenze"
Taky vám přijde, že ta osmá řada utekla neuvěřitelně rychle? No jo, však ono to je možná i tím, že bylo méně dílů, ale stejně ... o_O I když mě trošičku zlobilo stahování, I've finally seen it. Stejnak mi to ale nedá, abych se k tomu závěrečnému dvojdílu nevyjádřila, protože ... umf!


Ale vážně, pokud u osmé řady nejste, tak tentokrát ty spoilery OPRAVDU respektujte, přece se nechcete připravit o překvápko. Snažila jsem se jim poslední dva týdny vyhýbat jako čert kříži a všechno jde, když se chce, jenom malé děti se musí nosit.


Budu upřímná, u Missy už jsem čekala cokoliv, dokonce už jsem byla i psychicky smířená s tím, že se tam zase aspoň tímto způsobem našoupne River. Tahle možnost mě nenapadla ani v těch nejdivočejších snech (a že jich bylo hodně) a v okamžiku, kdy se vykváklo, že Missy je vlastně Master, ještě hodných deset minut jsem zírala na monitor s otevřenou pusou.

A cenu za nejoriginálnější narozeninový dárek tímto získává ... The Misster!


"Oh Missy, you're so fine, you're so fine you blow my mind, hey Missy!"

Nemilujte ho, když má pořád slabost pro pochybné písničky, líbá Doktora a mluví o něm jako o svém boyfriendovi. A chce si fotit selfie. :D


Já vím, že jsem vytrvale prohlašovala, že ti dva jsou spolu teplí jak noha a že by si měli najít volnou místnost a že je tohle finále vlastně takovým naplněním jednoho z mých velkých OTP, ale ... Moffat je prostě troll největší a to mi nikdo nevymluví. :'D Najednou všichni hrozně shippují Doktora s Missy a já mám jenom chuť říct Um, no, já je shippovala už v té zajímavější verzi před dávnými lety, které vy možná ani nepamatujete, protože tam nebyl Jedenáctý, Pondovi a úžasná River, takže to vlastně ani nestálo za koukání, ehm.

Aneb fandom se nažral a Doktor zůstal celý. Well done, Mr. Moffat, well done.


Celkově se mi ale tohle finále líbilo. I když se Everybody dies změnilo na Everybody lies a slečnu upgradovanou Whovianku vám neodpustím, to bylo zkrátka jasné gesto k nasrání co největšího počtu fanoušků. A Kyberlidé konečně získali plnou výbavu od Stark Industries! (I see what you did there) Ale vážně jsem docela zvědavá na vánoční speciál.
 


Komentáře

1 Kadet Kadet | E-mail | Web | 9. listopadu 2014 v 19:20 | Reagovat

Missy byla totálně nejvíc awesome a rozjela se jako správný... banana? Ale bowtie chick mi bylo líto.
Jinak myslím, že na finále průměrný výkon, ale nepřišlo mi to tak díráte jako jiné Moffatoviny :D

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 9. listopadu 2014 v 19:35 | Reagovat

[1]: Tak co by člověk čekal od Mastera, že. :3
A právě proto mi to přišlo fajn! :D
Ovšem jestli je Master nakonec i Tony Stark (a že by tomu spousta věcí nasvědčovala, this is my design hadr), tak to už bych opravdu nedala.

3 Lowri Lowri | 9. listopadu 2014 v 19:36 | Reagovat

A já byla pořád přesvědčená, že Moff trollí a Missy nebude Master, a ono nic :D Ale jak jsem ho předtím nesnášela, tak mě takhle dost bavil, takže aspoň něco :D

Ale tu odpornou a zbytečnou vraždu květákovi neodpustím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama