DW challenge - den devátý

24. února 2014 v 9:05
Aneb Charakter, se kterým se nejvíc ztotožňujeteHrozně ráda bych řekla, že Donna, ale ta je spíš takový ideál, kterému bych se jednou chtěla přiblížit ... a proto jsem vybrala Marthu. Vím, že ji spousta lidí nemá ráda a pokud mám být upřímná, ze začátku jsem ji taky nemusela. Pak jsem si ale uvědomila, že ji vlastně chápu. Že si živě dokážu představit, jak moc musí bolet cestovat s někým, koho milujete, ale pro kterého jste jenom náhrada a taky vám to dává každou možnou chvíli dostatečně sežrat (ano, nemám ráda Rose a za to, jak ji všude Doktor cpal, bych mu nejradši jednu vrazila ... přitom Martha pro něj protrpěla i nějaký čas v době, kdy měla problém prakticky už jenom proto, že byla žena, a navíc ještě jiné barvy pleti).


 


Komentáře

1 Lowri Lowri | Web | 24. února 2014 v 11:10 | Reagovat

Martha mi od začátku nesedla a to už jiné nebude, nicméně souhlasím s tím, že Doktor v té třetí řadě hrozně fňukal po Růže a Martha to schytávala. Občas byli na ránu jeden víc než druhý :D A jrstli jsi měla na mysli tu dvojepizodu, kde se stal Doktor člověkem a žili v roce 1914 (za nic si teď nevzpomenu, jak se to jmenovalo), tak to mě dokonale srazilo na kolena.

2 Kelly Kelly | Web | 24. února 2014 v 11:34 | Reagovat

Ale tak mně to přijde logické :) Doctor k Rose přece jen něco cítil a asi je jasné, že se přes to jen tak nepřenese a bude na Rose vzpomínat. Vůči Martě to sice bylo nefér, ale ona taky nebyla zrovna tolerantní, že... Tak třeba v Utopii, jak se Doctor přivítá s Jackem a Jack se vyptává na Rose, jestli přežila a tak. A Martha z toho byla hrooozně uražená. Jako wtf? Jednou byla Rose Jackova kamarádka, tak se snad může zajímat o její osud, ne?

Nicméně pořád mám Marthu asi radši než Amy a River, tyhle dvě ji hravě překonávají :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama