Anime recenze

26. října 2013 v 10:26
Aneb všechno, co měla Saku (nejen) za svou otaku éru možnost vidět

A


B


C


D


E


F


G


H

I


J


K


L


M


N


O


P


Q


R


S


T


U


V


W


Y

♦ Yagate Kimi ni Naru ♦ Yami ShibaiYoujo SenkiYu-Gi-Oh! Duel Monsters GXYu Yu HakushoYuri!!! on Ice

Z

_______________________________________________________

To, že píšu recenze převážně na anime série, které mají v průměru alespoň těch dvanáct dílů, neznamená, že jsem v životě neviděla žádné OVAčko (kdybych to měla vzít obecně, tak jsou to v mém případě většinou shonen-ai nebo yaoi a co si budeme povídat, v nich o ten děj zas až tak moc nejde a když už, dala by se většinou jeho hloubka (ou jé, inner joke) shrnout do pár vět ... v horším případě je to pak shota, na kterou bych nejradši zapomněla :'D), ať už samostatné nebo doplňující k nějaké anime sérii, nebo dokonce žádný anime film. Jde jen o to, že u seriálů se mi ty recenze zkrátka píšou lépe, nechci se do toho nutit, ale na druhé straně jsem puntičkář a proto to tu aspoň potřebuji mít vysvětlené. Stejně tak je tomu u kodomo. Viděla jsem jich dost, ale jednoduše se mi o nich psát. Výjimkou z pravidla budiž ještě projekt Marvel Anime, ke kterému jsem nebyla schopna se vyjádřit jinak. :'D

Pokud má mnou recenzované anime víc řad, ve většině případů jsem viděla i pokračování (případně se na ně někdy v budoucnu chystám; v několika málo výjimkách jsem naopak viděla jako první pokračování a chystám se na původní) a pokud jsem si na ně vysloveně nestěžovala, jako například u Kuroshitsuji II, tak nejspíš taky stojí za vidění. ;)

Třeba právě tady u Ajina, ač jsem z první řady byla silně rozpačitá, mi druhá řada dala přesně to, co mi v první chybělo, a celkový dojem mi výrazně zlepšila. Takže ... člověk nikdy neví. ^^"

Ale víte vy co? Ono bude asi nejjednodušší, když se ještě mrknete na můj účet na MAL. ;)

 


Aktuální články

Reklama