"Kuchtíme"

20. září 2013 v 17:16 |  Různé texty
Jelikož drahá maminka už teď jistojistě buď popíjí nebo trsá, neb jest na nějakém výročním firemním žrautu či co, a na výzvy, aby si vzala velkou tašku a přinesla taky něco domů kromě opičky, reagovala celkem nevraživě, dali jsme si s tatínkem vychladit víno a rozhodli jsme se, že si uděláme pizzu. Ovšem ne žádný mražený polotovar (ne že bych proti nim něco měla, to rozhodně ne), ale hezky naši domácí, na kterou jsem po tom téměř měsíci, kdy mi na Natsu už lezla i ušima a zoufale jsem se ji snažila udat, už zase dostala celkem chuť.

Ono nejde o to, že by tatínek vařit neuměl, to umí a i to dělá rád (jinou rybí polévku, než je ta tatínkova štědrovečerní, bych nepozřela), problém je ten, že vytahá úplně všechno, ale pak už to po sobě neuklidí. A vy pak jenom v duchu nadáváte a s rezignovaným výrazem utíráte mikrokapičky kečupu, kousky bylinek, které skončily jinde, než měly, zatoulané slupky od čeneku a mouku, kterých je plná linka i podlaha ... jsou zkrátka všudypřítomné.

Nejaktuálnějším výkonem budiž to, že jsem na to, že místo papírové utěrky přikryl kvásek chňapkou, přišla až v okamžiku, kdy už bylo pozdě, chňapka byla krásně přilepená, zapatlaná a momentálně opatřená úžasným drožďovým aroma, které z ní táhne na sto honů. Tak nějak doufám, že tohle byl první a zároveň poslední kix a mezi mě, voňavou křupavou dobrotu a Bordeaux už se nic, slovy nic nepostaví :3

 


Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 21. září 2013 v 11:42 | Reagovat

No jo, takoví už jsou chlapi. :D
Ale musím říct, že taťka mi dlouho nic neuvařil, to vždycky jen mamka. :D
Ale dostala jsem veeelkou chuť na pizzu. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama