Červenec 2013

Příští zastávka - Očistec

26. července 2013 v 18:17 Herald z roku 2013
Nejlepší na tom všem je, jak se mi poslední dny mění nálady z totální deprese, že nikam nechci, k tomu, že to přece nebude tak hrozné, když jsem to zvládla vloni, zvládnu to zas ... a pak zase znovu dokola :'D


Každopádně, pokud se aspoň někdy kouknete do toho hezkého sloupečku vlevo, tak víte, že vás úderem zítřka opět na dva týdny opustím, protože jsem s největší pravděpodobností masochistka a opět jedu krotit divokou zvěř, totiž děti. Cílovou lokací je stejně jako vloni Chřibská, což považuji za dobrou věc, protože aspoň vím, do čeho jdu, v okolí se snad ještě pořád dokážu zorientovat a vím, jak se připravit na postel evidentně stavěnou pro hobity, protože z ní přečuhovaly nohy nejen mě, ale i dětem, ale i na to, že mi tvrdá voda v areálu zase bude neúnavně kurvit nehty >:D A taky je fajn, že 90% mého oddílu by měli tvořit stejní lidé, jako vloni, a ten ubytek už se nějak ošéfuje. Co mě poněkud děsí je vidina těch šílených veder, které mají aspoň o víkendu být, ale taky vidina plánovaných tří celodenních výletů, v nichž bude k mému štěstí určitě zahrnutý i výšlap na Jedlovou (teda, Jiřetínovou horu, podle dětiček), u kterého jsem vloni málem vypustila duši :'D Taky doufám, že bude aspoň jeden táboráček ^^


Tak mi držte palce, aby mi vydržely nervy (na permanentní obalování je tu čokoláda, čaj a Skotská), aby mě dětičky neštvaly tak, abych byla donucena na ně něco přivolávat (Slendy se sice vloni neukázal, ale teď mám holt lepší skilly >:3) abysme se s Kyoko nesežraly navzájem, když teď budeme dva týdny soužít :D Každopádně, kdyby se vám mě zželelo, chtěli mě psychicky podopořit nebo kdyby jste mi chtěli jednoduše udělat radost, můžete mi kromě smskek napsat na adresu, která je stejná jako vloni:

Rekreační středisko "U JASANU"
LT DDM Teplice
Krásné Pole 22
407 44 Chřibská

(jak už jsem psala před rokem, kdo mě zná, ten zná i to, jak se jmenuji v "reálu", kdo nezná, ten znát nepotřebuje, nebo se případně může zeptat někoho, kdo zná ;)

Pokud se tak stane, budete mít moji neutuchající vděčnost, vím, jak obrovskou radost jsem měla vloni a stejně tak, jak frustrující je, když děckám chodí denně tuna pošty a vám nic >:D Takže, prosím prosím smutně koukám :3


Tak, ranec je po menších peripetiích a metodických sporech sbalený a šneci upečení (z listového těsta, aby náhodou nedošlo k nedorozumění), takže se tu mějte krásně, pište básně, přejte mi štěstí, vzpomeňte si na mě a nashledanou 10. srpna, zlatíčka ;)


Výbava táborové vedoucí

26. července 2013 v 10:58 Vše kolem Tweedledee
Vim, blbej vtip, ale nemohla jsem si ho odpustit 8D


Hell's whore

25. července 2013 v 12:20 Kreativně-grafický koutek
Démonický oči mě zkrátka jen tak fascinovat nepřestanou *A*


Vim, že už tady jedna byla, ale s touhle jsem prostě spokojenější ;)


S životní láskou

24. července 2013 v 21:11 Vše kolem Tweedledee
Saku a červený vínečko zkrátka patří k sobě (。♥‿♥。)


Když se Batman s Robinem mají fakt hodně rádi ...

24. července 2013 v 17:34 Různé texty
Jak už víte, na našem dvoře se občas potuluje všelijaká zvěř, kočkami počínaje a zachraňovanými ježky konče. Taky možná víte, že jednoho letního večera jsme měli v kuchyni nečekaného hosta v podobě malého netopýrka, který mamce proletěl pod nohama otevřenými balkonovými dveřmi a trvalo nám dobrou hodinku, než se nám ho podařilo dostat ven, doteď nevím, kdo z toho byl víc na nervy, jestli my, nebo netopýr. Každopádně, od té doby nám zkrátka se setměním začne ve dvoře kroužit myšinka, jak už mu familiérně říkáme. Pro mě to byl ale stejně vždycky Batman.

Někdy potom, co jsem se vrátila z Ostrova, jsem zjistila, že po setmění na dvoře krouží už netopýři dva. Tak jsem si s lehce poťouchlým a zasvěceným úsměvem pomyslela, že si Batman konečně našel Robina.

Včera jsem si pak šla na balkon sednout, když už se večer dalo venku existovat, sedím si, se zavřenýma očima nasávám voňavý vzduch a zkrátka si užívám, že neplavu ve vlastní šťávě, když kousek ode mě se šustěním křídel prosviští Batman v závěsu s Robinem, aby za chviličku na dvoře kroužilo netopýrů minimálně pět.

Tak mám na dvoře hnízdo (pardon, ale já už jsem fakt trochu víc deformovaná ^^;) potomků Batmana a Robina a jsem z toho ještě pořád nadšená ^^


Yaoi everywhere

24. července 2013 v 16:19 Ostatní věci
Vážně, proč v něčem hledat podtext, když už ze všeho prakticky řve :D


Paříme ... a to doslova

23. července 2013 v 15:16 Herald z roku 2013
Poslední dny většinu mé stravy tvoří meruňky, kterých je skoro plná lednice a kterých mi, když jsou hezky studené, absolutně nedělá problém sežrat třeba osm na jedno posezení. Poslouchám Rock Radio, na které jsem si konečně vzpomněla, že jsem si ho chtěla najít, snažím se zabarikádovat za roletou, ale i tak tu mám vedro na padnutí, večer se škodolibou radostí lovím pijavice (rozumějte komáry) a pak se mi zdá cosi o Crowleym na chatě a Gabeovi jako vedoucím na táboře ... ehehehe. Nový životní cíl - dostat se aspoň jednou jedinkrát na Comic-Con >:D A mám zase děsnou chuť pustit si The Rocky Horror Picture Show ... because of reasons.

Když jsem dneska vystrčila nos, můj prvnotní pocit by dal vyjádřit takhle:
(poněkud kruté - vůči Sammymu, ale pravdivé)


Musela jsem si totiž jít nechat potvrdit, že nechci dětičky jíst, ani z nich dělat rituální oběti ( ... možná), zkrátka papíry na hlavu. To, že jsem i za ten kousek málem vypustila duši, víc než hodinové čekání v prakticky prázné čekárně a fakt, že jsem za jeden papír vyplácla dvě stě pade, mi aspoň odplatilo zjištění, že v sestavě doktorů, kteří jsou v ordinaci přítomní, přibyla fakt hodně sympatická mladá paní doktorka (se kterou jsem se holt musela hned pochlubit, když jsem jí tak očumovala ^^;)

No nic, jdu pokračovat ve snaze neumřít, pokud tohle počasí zvládáte v pohodě nebo dokonce vyhledáváte, tak vám docela závidím :'D


Some random crap

22. července 2013 v 18:06 Kreativně-grafický koutek
Který vzejde z toho, když se člověk potřebuje "umělecky" realizovat

Bitch & Jerk


Jediné možné vysvětlení :D


Finito

22. července 2013 v 13:16 Herald z roku 2013
Dokoukala jsem osmou řadu.

Tímpádem mám hotovo. Za dva měsíce a tři dny.

Teď můžu zase hezky čekat, jako ostatně u všeho ... aspoň jenom do října.

A mezitím můžu brečet, protože prostě všechno ... SON OF A BITCH! ಥ_ಥ


Like a lady

21. července 2013 v 20:23 Vše kolem Tweedledee
Proč zase jednou nezaspamovat s liščím xichtem, že?
Můžete si vybrat, která se vám líbí víc ... já se nějak nemůžu rozhodnoutOzzy Osbourne - Mr. Crowley

21. července 2013 v 16:04 Gramofon Underlandu
Je skvělá, navíc mě pronásleduje i v rádiu ... a because of certain reasons, of course >:3


Jak nezabít příbuzenstvo aneb oslava přežita

20. července 2013 v 21:22 Historie conů, slezin a jiných akcí
A dokonce jí přežili úplně všichni přítomní, což čítá (pokud se nepletu) patnáct lidí. Jackpot!


Mé drahé sestřenky i s tetou jsou všechny tři jak přes kopírák - obarvené na blond a netknuté make-upem, takže vypadají jak vyblitá leča. Jsem šťastná, že mám červenou hlavu a má vzdálená sestřenice (její mamka je sestřenicí mojí mamky) tmavě hnědou.

Samozřejmě, že mě po příjezdu drahé sestřenky ani nepozdravily, teta aspoň ano.

Zahradnický dort, který jsme s mamkou nechávaly pro dědu dělat, byl om nom nom, dokonce jsem dostala díl s marcipánovými mrkvičkami. Ještě máme kus doma plus čtvrtku rolády.

Neuvěřitelně mě bavilo, jak na mě drahé sestřenky občas blbě čumí a prakticky za celou dobu nepromluví. Občas jsem to vážně už nevydržela a musela jsem se jít smát za taťkou na venkovní terasu.

Když z repráků začalo hrát Eye of the tiger, měla jsem ohromnou chuť začít zpívat a drbat se.

Prakticky celý večer jsem trávila v rohu s babičkou, mamčinou tetou, tetinou mamkou a třemi flaškami Modrého Portugala. Not bad.

K večeři jsem si objednala už vyzkoušené kuřecí nugetky na medu a bazalce s kroketami. Nenechala jsem ani petrželku a pan vrchní prohlásil, že se ani nemusí ptát, jestli mi chutnalo.

Kolem osmé mé drahé sestřenky s tetou odjely, protože ten jejich psí mop už by to evidentně doma nevydržel. Strejda zůstal. Tentokrát se se mnou drahé sestřenice aspoň rozloučily. Úspěch.

Babička se přiopila tak, že jsem jí dělala doprovod na záchod, aby se nezabila na schůdku :D

***

Nom, každopádně si myslím, že se to nakonec docela povedlo a že jsem vypadala i působila celkem reprezentativně a ne jako naklonovaná blond slepice.


Úsměv a mávat, hoši

20. července 2013 v 9:41 Herald z roku 2013
Inu, je to zkrátka perfektní, když se vrátíte domů a jako lavina na vás padne tuna problémů, které jste zkrátka nějak nečekali a pořád jste si říkali, že na tohle nedojde ... -_____-


Proto tímto fakt hrozně moc děkuji Kadet a Ryuki za pohled (a i s pidiCasem, yay ^^), který mi maximálně zvednul náladu :3

Navíc mě ještě dneska odpoledne čeká ta slavná oslava, kde bych minimálně čtvrtinu příbuzenstva, které dorazí, nejradši viděla pod drnem (a nebo ještě líp, neviděla vůbec), takže obrnit nervy, oprostit se poznámek, nahodit falešnej úsměv, víno do ruky, protože bez něj to asi nepůjde a směle do toho. Tak mi držte palce, aby to všichni ve zdraví přežili. Možná o tom pak ještě poreferuji, jestli budu schopná.


Dick Laser, stonožky a další swag aneb party hard v Ostrově vol. 2

18. července 2013 v 19:42 Historie conů, slezin a jiných akcí
Tak jestli to bylo vloni epické (kdo si vzpomíná na Tunak Tunak Tun v masce Iron-mana, ten má bod), tak letos to bylo hustodémonsky krutopřísné :DD


Jak že to bylo s těma okurkama?

14. července 2013 v 16:26 Herald z roku 2013
Vážně bych chtěla vypustit do světa článek, který by měl nějakou hlubší myšlenku, ovšem mozek si řekl NE, sbalil raneček a odjel na dovolenou ... pak se přidalo SPN a dodělalo to, co ještě zbylo ... jako, fakt jste nemohli nechat Bobbyho, když už se prokousal přes šest a půl řady, zmetci?


Kde jsou ty chvíle, kdy jsem si myslela, že Moffat je to nejhorší, co mě mohlo potkat ... >:D

Nicméně, když už si vzal dovolenou mozek, tak si ji beru i já a zítra vám na čtyři dny (což znamená do čtvrtka) zmizím do Islandu za Rišu, kde snad přijdu na trochu jiné myšlenky ... co snad, určitě, a doufám, že mi to nějakou dobu vydrží.

Takže čus 8)


No hunting in cemetery

13. července 2013 v 17:41 Ostatní věci

Upřímně ... a kde jinde už by měl člověk lovit, když ne právě na hřbitově? :D


Wtf, brain?

12. července 2013 v 16:36 Herald z roku 2013
Dneska v noci jsem totiž nejdřív byla někde na večeři či co s Renardem (speciálně pro Hanyuu, opravdu je tam n, ne t :D), kde se mi tak nějak snažil vysvětlit, že když přijdu o svůj Samulet (v podobných chvílích mě vždycky napadne ta otázka, do jaké míry internet ovlivňuje můj život ... ^^;), tak jsem, stručně řečeno, v prdeli jak Baťa s dřevákama ... a v další chvíli jsem seděla v autobuse s Monroem a objímala Juliette. A to jsem včera jenom koukala na Supernatural (bylo to poprvé, co mě konec řady nerozbrečel, ale nehorázně nasral ... fajn, změna, ale nějak ne k lepšímu ... aneb hai there, series 7) a četla Brownovo Inferno ... nechápu, kde se to tam vzalo :'D To, že jsme večer šly s mamkou dopotvrdit zamluvení restaurace a při té příležitosti udělaly každá dvě piva, za to určitě nemůže ... nebo jo?

Každopádně mám dneska celkem dobrou náladu, protože je pátek (jako by to něco znamenalo, když jsem doma), v pondělí na pár dní vypadnu za mou drahou jerk to my bitch, dneska večer k nám jdou známí, protože se musí oslavit pár restů, kuchtíme něco, co by mělo aspoň trochu připomínat bratwurst s bavorským zelím, jako jsme měli v pivovaře a já tak nějak doufám, že se osoba, se kterou jsem prošla školkou, základkou a střední, a kterou, ačkoliv se s ní bavím, zrovna dvakrát v lásce nemám, bude mít něco lepšího a nedostaví se. Že jsem zlá? Jo, asi jo, ale občas člověk musí. A jak to tak vidím, úplně nejlepší bude sobotní vyprošťovák v podobě sklízení na zahradě

Hasta la vista, bitches


Výplody chorých mozků aneb není to jen zmrzlina, je to Misha!

11. července 2013 v 17:01 Paranormální (z)jevy
Aneb když jedna seriózní dospělá osoba na Asku pronese, že už chytá záchvaty i u reklamy na nanuk a druhá, stejně seriózní dospělá osoba, jí na to odpoví tímhle ↓


... načež se první seriózní dospělá osoba s hýkáním málem složí pod stůl :'DD

Pokud se na to ptáte, tak ano, mám pocit, že nám oficiálně hráblo :DDD
A víte co?
Vůbec, ale vůbec mi to nevadí, protože mi to neuvěřitelně vylepšilo divnej den :D

A to ještě nepřišly na řadu ani ty BB krémy ... :D

Scorpions - Send Me An Angel

11. července 2013 v 14:58 Gramofon Underlandu
Jsou zkrátka dny, kdy se nálada pohybuje u bodu mrazu a kdy jejich balady poslouchám pořád dokola, a tuhle obzvlášť ... taková moje srdcovka


Guilty pleasure

11. července 2013 v 12:26 Salt & burn
Dokážu si to naprosto živě představit :D