Květen 2012

Me scotsta

31. května 2012 v 21:17 Kreativně-grafický koutek
Aneb není nad to, když si člověk dělá meme s vlastním xichtem :D


Den, kdy královna vyhrála internet

31. května 2012 v 13:45 Velká Británie
I když jsem tak trochu víc vyždímaná, neboť jsem poslední tři dny strávila hrabáním se v britském politickém systému (na druhou stranu jsem tu seminárku dokončila o den dřív, než jsem potřebovala, yey), tohle mě maximálně dostalo :DD

Sice to pochopí jenom Sherlockiani, ale co, těch je tu dost :D


Taková normální večeře

30. května 2012 v 19:28 Vše kolem Tweedledee
Aneb když si člověk v jednadvaceti vykrajuje z chleba netopejry :D


Loki'd? LOKI'D!

30. května 2012 v 14:28 (Ne)zaujaté "recenze"
Docela dlouhou dobu jsem se sama sebe ptala, co vlastně všichni na těch Avengers mají, že jich bylo všude plno už rok před premiérou, tak jsem si je stáhla (neb se mi termíny v kině musí samozřejmě s něčím krýt, jak typické), uvelebila se před monitorem a večer se na ně koukla ... a asi jsem to už pochopila ^^"

Po skončení jsem totiž vypadala asi nějak takhle:


A to se prosím nepovažuji za Marvelovského fandu, jasně, že Iron Mana jsem viděla několikrát, kdo taky ne, ale třeba Thora jsem viděla teprve před týdnem a Kapitán Amerika mi sídlí na disku od neděle, kdy jsem si ho překopčila od Aluš.

Přesto jsem byla nadšená a spokojená.

Efekty víc než super (šlo to vidět i z toho kinoripu, tak co teprv "naživo"), ale stejnak mě nejvíc rozsekávaly hlášky, především teda ty Tonyho, ten chlap je zkrátka neřízená střela :D Thorovo ňoumovitosti jsem se tlemila už v Adamsovi (chudáček, bůh, a stejnak z něj všichni dělají troubu, včetně jeho samotného :D) ... A Loki? Došla jsem k závěru, že je to taková malá proradná děvka >:3 Akorát mě teda nasral s Coulsonem, ani si nestihnul nechat podepsat kartičky, poor fanboy >:D Ovšem onu inkriminovanou scénu s Hulkem, kterou považuji za jednu z absolutně nejlepších, jsem prořvala smíchy, i když jsem věděla, že tam bude, nešlo jinak ... prostě ten POHLED :DDD


Prostě to chci vidět ještě jednou a basta fidli ^^

Kdysi ve středověké Evropě ...

30. května 2012 v 10:48 Šnečci
Středověk neskončil, středověk trváááá ... :D
Ale víte, na co jsem si okamžitě vzpomněla? Na tu ptákovinu, co jsem kdysi napsala, jak s Kirou a šnekama boříme Francii :D


Blbečkárna na entou

29. května 2012 v 18:22 Herald z roku 2012
Jsou chvíle, kdy si v ve škole připadám vážně jako v ústavu.

Nějak mě nenapadlo, že test z filosofie budou tvořit dvě stránky příjmení, ke kterým máte prakticky vypsat životopis dané osoby. Člověk by si myslel, že v testu z filosofie půjde především o tu filosofii ...


Ale tak holt ne. Fór byl, že minimálně u poloviny druhé stránky jsem absolutně netušila, že někdo takový kdy existoval (a tak jsem podle toho, jak mi ta jména zněla, zkoušela tipnout aspoň národnost, jsem si téměř jistá, že McKyntire zkrátka musí být Skot) a rozhodně jsem nebyla sama, bylo víc než fajn pozorovat, jak lidé odevzdávají prázdné papíry, případně prázdnou druhou stránku (říkám si, že jsem tam toho oproti jiným měla přeci jenom celkem dost). Tak jsem na to vážně zvědavá, ale dost mě to zhnusilo, řeknu vám.

A ještě víc fajn je, když vám někdo řekne, že test opraví do tří dnů, už je to týden, naprosto zbytečně se vyplýtvává jeden opravný pokus a jak nástěnka, tak net zejí prázdnotou. Zbožňuji spolehlivé lidi, opravdu že jo.

Mám pocit, že ještě dosmolím kousek seminárky, abych si nepřipadala tak nepotřebně a večer se asi mrknu na Avengers, jakákoliv psychická vzpruha se hodí.

Světlo ve tmě

28. května 2012 v 21:20 Velká Británie
Tohle je to nejkrásnější zásuvkový světlo, co jsem kdy viděla ♥
Kam se hrabou naše modrý mušle a korály :'D


Lázeňská 2012 aneb co se vloni posralo, to se letos maximálně vynahradilo

28. května 2012 v 17:39 Historie conů, slezin a jiných akcí
Konečně jsem opět na příjmu, sice poněkud víc mrtvá než živá, ale překypující zážitky, takže jdeme na to ^^

Fireworks

28. května 2012 v 14:26 Sherlocked
Běžně je nepáruju, ale tenhle fanart je naprosto fantastickej *A*


Le fuck

25. května 2012 v 17:48 Vše kolem Tweedledee
Řekne víc než tisíc slov ... ^3^
K tomuhle tričku mě zkrátka vážně nehynoucí láska


Ručníková lady

25. května 2012 v 13:44 Vše kolem Tweedledee
Na nákup jako správně vybavená mezihvězdná stopařka ;)
Dokonce mi ručník ladil s tričkem :D


Don't panic

25. května 2012 v 9:00 Herald z roku 2012
Jestlipak máte u sebe ručník?
Měli byste.
A jestli ne, tak se připravte na pořádnou dávku Vogonské poezie 8D


Úsporný režim

24. května 2012 v 17:31 Herald z roku 2012
Tak nevím, jestli to postihuje jenom mě, ale ... taky se nacházíte v tom stavu, kdy jste schopni jenom ležet a zbůhdarma čumět do stropu?

Asi je zkrátka moc vedro ... neprospívá to ani tělesné, natož pak nějaké duševní aktivitě -___-"


Chlupatá mateřská láska

24. května 2012 v 12:58 Lišky
Tohle je tak strašně nádherná fotka ♥♥♥


Interview s líšenou

23. května 2012 v 19:24 Mediálnosti
Protože si člověk občas zkrátka potřebuje připadat jako velká stár, co si budeme povídat ... a tak jsem se před pár týdny nechala vyzpovídat Erbankou ^^


Někdy by mě vážně zajímalo, kdo ty reklamy vymejšlí

23. května 2012 v 15:27 Paranormální (z)jevy
"Zažijte ten pravý ráj v ústech."

"Dobrý uvnitř, dobře s ním, dobře po něm."


A teď vážně ... jsem jediná, kdo v tom slyší ten podtext? ^^" :D


Periodicky se opakující půlroční dny nervozity a hysterie

22. května 2012 v 16:56 Herald z roku 2012
Aneb zase jsou tu ty "flákací" dny (vždyť jsou přece vysokoškoláci normální svině, od konce května do konce září se jenom válí doma, jak typický názor neznalých idiotů ... to učení a nervy už tam nikdo nevidí. Nebo nechce?) Zkouškové mi oficiálně začalo včera a i tak už mám chvílemi pocit, že jsem tak trochu blbeček :'D Včerejší zkouška byla vysloveně lahůdková, člověk si ani nestihl přečíst zadání k poslechové části, aby už ho do něj začali hustit a on absolutně netušil, která bije (chvílemi mám pocit, že některé věci jsou opravdu vymyšlené hlavou, fakt že jo), dnešní test pak byl částečně typovačka a částečně spolupráce s ostatními spolutrpiteli ... třeba to vyjde :D Ovšem nemůžu si stěžovat, cestou na zkoušku u školy kafíčko zdarma, cestou ze zkoušky u školy opět kafíčko zdarma. Takovýhle servis bych brala klidně každý den :3 Jen mě nepatrně ubíjí to vedro, člověk už pomalu nemá co sundavat a stejnak se vaří. Dva dny už předpovídají bouřky, dva dny jsem si s sebou zapomněla přibalit deštník pro všechny situace a ono pořád nic, asi mám štěstí ^^ Zítra mám v plánu shození srsti neboli návštěvu kadeřnice, abych si to chroští mohla dobarvit, abych o víkendu nevypadala jak blbec, protože ... LÁZEŇSKÁ! >:3 Letos mě snad žádný virus neskolí, protože tentokrát je program víc než om nom nom :3

No nic, vykecala jsem, co jsem potřebovala a teď si hážu aspoň chvilku relax, řekla bych, že na něj mám docela právo.


A jen tak mimochodem, klidně mě sežerte za to, že se neúčastním vašich "protestů". Můj názor, za kterým si zkrátka stojím a nečekejte, že se vám za něj budu omlouvat. Deal with it.

Co už jsem přečetla

22. května 2012 v 14:07 Challenges accepted
Narazila jsem na to na Tumblru a řekla jsem si, že by mohlo bejt fajn, zkusit si zaškrtnout všechno, co jsem četla (berte to tak, že pár věcí jsem nečetla od začátku do konce, ale aspoň nějakou značnější část a vím, o čem tam jde)


I don't want to go

21. května 2012 v 17:25 Allons-y!
A tehdy se mi poprvé rozlétlo srdce na miliony kousků :'D


Nesmrtelné fandomové melodie aneb proč nám to sakra dělají

20. května 2012 v 13:42 Mého srdce žampióni
Je už pravidlem, že tvůrci čehokoliv jsou škodolibí tvorové a co víc, hrozně rádi (obzvlášť někteří) trollí. Dost často se pak stává, že vám do vašeho oblíbeného kousku šoupnou nějaký song, který pro vás rázem získá úplně jinou duchovní hodnotu než pro ostatní jedince, kteří na vás pak jen nechápavě zírají, když zaslechnou vaše vyzvánění, při poslechu inkriminovaných songů začnete jen tak nenuceně trsat a nebo se jednoduše začnete příšerně smát.

Nu, a tady jsou songy, které přesně takovéhle reakce způsobují u mě :D