Leden 2012

Padá STAG, něco si přej

31. ledna 2012 v 15:26 Herald z roku 2012
Meh, nikdy nepřestanu milovat každopůlroční předzápisy předmětů, kdy úderem dané hodiny celý server spadne :D Nicméně, nějakou základní podobu rozvrhu mám, brečet nad ním nemá cenu, protože se to stejně nezmění a to, že budu jeden den ve škole nejspíš do devíti, už jsem přežila i vloni. Povedlo se mi dokonce dostat i na španělštinu, na kterou jsem dost zvědavá, jestli mi od matury zůstalo vůbec něco v hlavě (me gusta), ovšem ještě větší prča bude logika ... třeba se konečně někomu podaří naučit mě logicky myslet, challenge accepted :D

Nicméně, když mi bylo řečeno, že bych měla jít taky někdy ven, vydala jsem se pro zapsání jednoho zápočtu do apendixu (poznámka - když vám někdo napíše, že máte přijít mezi desátou a jedenáctou hodinou, neznamená to, že tam od těch desíti do jedenácti bude, nýbrž to, že se tam v daném rozmezí možná někdy ukáže) Navíc mi venku málem umrznul zadek, ačkoliv jsem byla nabalená jak pumpa v zimě. Jako kompenzaci jsem si domů dotáhla k Pinkie Pie ještě figurku Rainbow Dash. Vím, že jsem říkala, že už víc poní nepotřebuji, ale zjistila jsem, že tomboyistickou pegasku s duhovou hřívou mít doma zkrátka musím. A tímto moje sbírka (doufám) končí ... tedy, pokud nezačnou vyrábět figurku Fluttershy. Hasbro, to mi nesmíte udělat!

Ale až se mě příště bude zase někdo pokoušet vyhnat do mrazu, tak ...


A jen tak mimochodem, mami, Sherlock vážně neni kreslenej ... -_-"

P.S. Teď mi vlastně došlo ... vy jste měli dneska vysvědčení, co? Chlubte se 8D

British at ♥

31. ledna 2012 v 13:57 Velká Británie

Zas jsem si vzpomněla, jak jsem se v sobotu řezala u slovensky nadabovanýho Kamene mudrců ... Veď vieš kto, muklové, ohyzdy a že prej jedou do Rokfóru (neberte to tak, že bych měla něco proti slovenštině, jen mi občas přijde, že dokáže z každýho filmu udělat komedii, už jsem takhle viděla i Pána prstenů :D)


Okno do duše

30. ledna 2012 v 15:29 Ostatní věci
Nikdy mě nepřestane fascinovat struktura duhovky


Nejen básníci přicházejí o iluze

29. ledna 2012 v 17:49 Epické výroky
"Já už jsem si říkala, že nejslušnější pořady od BBC asi budou dokumenty o přírodě."

~ Rien po jednom z mých hláškových smskových náletů :D ~

No jo, taky jsem si tímto odhalením prošla, když jsem dlouhou dobu považovala BBC za téměř puritánský kanál a pak narazila na Torchwood ^^" :D


Jak by se dal shrnout můj stav posledních dní

29. ledna 2012 v 16:10 Herald z roku 2012

A ostatní věci? Sorry, not my division (tedy, kromě ACTY, ta mě sere pořád)

Jdu na Midsomer, báj báj ;)

A pak to nechtějte umačkat

28. ledna 2012 v 20:45 Mého srdce žampióni
... your argument is invalid *q*


Těžký je život geekův

28. ledna 2012 v 14:00 Různé texty
Okolí vás nechápe, mnohdy vás nechápe ani vlastní rodina (pokud máte štěstí, tak sice nechápe, ale aspoň toleruje, horší je to v případě, kdy nechápe, zatracuje a zakazuje)
Je to tak smutné.

Tak rádi byste trousili hlášky a nejrůznější reference, kterým by stejně postižení (berte s nadsázkou, nemyslím to nijak hanlivě, snad si rozumíme) jedinci rozuměli, kdežto běžní spoluobčané by vás měli za ještě větší magory než doteď. A tak vám nezbývá nic jiného, než to v sobě dusit, odebrat se do svého vnitřního světa a případně si krášlit sešity nejrůznějšími malůvkami (někdy bych mohla zdokumentovat ty svoje, našlo by se tam toho fakt hodně)

V tomhle případě je internet doslova ráj. Ten pocit štěstí, když zjistíte, že v tom vážně nejste sami (těžko budete chodit za každým člověkem, kterého potkáte a začnete se ho ptát, jestli se mu náhodou nelíbí to a to) a ještě hezčí pocit, když se vám povede navnadit i někoho dalšího (DW virus? Ehm ... vinna :D), zkrátka to celkové sdílení nadšení.

Jeden z důvodů, proč jsem ráda, že internet existuje (a jestli ho ta zk ... ACTA položí, tak ... >:D)


Láska na první pohled

28. ledna 2012 v 12:59 Allons-y!
Take my hand, take my whole life too ... ♫


Nikdy nevíte, kdy vám někdo způsobí šok

27. ledna 2012 v 15:13 Epické výroky
"Jé, to je hezký!"

~ tatínkova reakce na mojí plochu, která momentálně vypadá takhle ↓ ~


Jo, já vim :3 ... ehm, momentíček ... what the hell?! o___O

Nakopalipsa se neodvratně blíží

27. ledna 2012 v 13:05 Herald z roku 2012
Aspoň mě o tom přesvědčil dnešní ranní nákup. Důchodci doslova peroucí se o vozíky, které zkrátka nebyly (jsem srab, ale sama jsem ho pak šla vrátit dozadu na parkoviště, vážně jsem nestála o to, aby se na mě vrhli jak supi na mršinu a ještě mi utrhali ruce), kilometrové fronty u pokladen ... ono zítra nebude jídlo nebo co? A že by se tam všichni hrnuli kvůli cukru, to se mi taky moc nezdá (Táta: "Co bude ta bába dělat s třiceti kilama cukru?" Já: "To nevim." Táta: "Holt to všechno do něčeho nasype a nakonec natáhne brka na cukrovku." Já: "Aspoň jí nebudeme muset platit důchod." *možná hnusné, ale pravdivé*) Ovšem když je v akci mléko, tak je to tam prý ještě horší. Díkybohu, že jsem tam minulý týden nemusela.

Taky nechápu, jak je možné, že se mi tu úterní etiku nějakým záhadným způsobem podařilo napsat :D Jako ne že bych se za to zlobila, to vážně ne, jen to jaksi nechápu (když jsem to zjistila, asi minutu jsem se tlemila jak blbec :D) Možná to bylo Miláškem na krku, měla jsem ho i na češtině a obojí mi vyšlo ^^

I don't need no arms around me and I don't need no drugs to calm me. I have seen the writing on the wall. Don't think I need anything at all!

(jen takové intermezzo z Floydů, které zrovna poslouchám :3)

Mrkla jsem se na Scandal in Belgravia a musím říct, že to bylo KURVA epický! Mimo to, že u žádného dílu jsem se zatím tak nenasmála (Moffat je zkrátka ďábel a génius zároveň, to se mu musí nechat) Asi jsem vážně blázen, když večer prohledávám prakticky celý Devin za hudebního doprovodu Stayin' Alive od Bee Gees (ano, psychopati s dobrým hudebním vkusem vedou :D) ... každopádně jsem zaháčkovaná až běda. Jedinou mou omluvou jest, že je to zkrátka geniální (což je) a že si zároveň vylepšuji angličtinu (s dabingem a titulkama jděte do háje, přemýšlela jsem, kdo by tak mohl Benedicta mluvit, když to tehdy dávali na dvojce, a nikdo mě nenapadnul ... boží originální hlas je zkrátka boží originální hlas ;)

No, nejvyšší čas ukončit svůj fangirlistický výlev a jít něco dělat ... adios bitches 8D

~ Purple shirt of sex :D

Dark Side of the Moon

27. ledna 2012 v 12:10 Ostatní věci
Prakticky celej prvák jsem prochodila s nima v uších ... jedna ze suveréně nejlepších skupin, co kdy existovaly a nesnažte se mě přesvědčovat o opaku


Bored

26. ledna 2012 v 15:39 Sherlocked
Zkoušela jsem hodit to na plochu, ale šíleně z toho bolí oči :'D


Keep calm and ...

26. ledna 2012 v 10:40 Velká Británie
A nejen tam ... čim dál tim víc chci ...


Doctor Who - Vale Decem

25. ledna 2012 v 19:08 Gramofon Underlandu
Celkem dost dlouho mi trvalo, abych si jí mohla poslechnout bez toho, aby se mi chtělo brečet


Germanismy, čechismy a tak podobně

25. ledna 2012 v 15:11 Herald z roku 2012
Jak jsem předpokládala, dnešní čekání na zkoušku mi zabralo přesně šest hodin, strávených střídavě ve stoje nebo v sedě na zemi, ovšem když bylo po pár odzkoušených lidech zřejmé, že kdo udělal prezentaci, ten má nejméně za tři, otázku si nelosujeme, ale můžeme si jí vybrat a z ústní zkoušky je vlastně písemná, těch šest hodin jsem strávila šrocením se typologie a typologické charakteristiky češtiny, abych nakonec dostala za jedna, byla ještě pochválena, že tohle by měli vidět letošní prváci a řečnicky otázána, proč nestuduji bohemistiku (kterou jsem si v duchu zodpověděla tím, že nejsem idiot, vím, jak všem sólo češtinářům puká hlava a jak nadávají, že na bohemistice je to samý ras)

Nicméně, jsem šťastná, protože nejlepší známka ze zkoušky vždycky potěší, že ^^ A ještě šťastnější jsem, že minimálně do konce týdne už nikam nemusím, díkybohu! A teď mě omluvte, jdu si spapat bábovku s banánovým mlíčkem (MILUJU je :3)


Zkouška od slova zkusit

24. ledna 2012 v 14:52 Herald z roku 2012
Hezky si shrňme dnešní den v gifech a negifech (u Kiruši se tomu vždycky hrozně směju a navíc, obrazy kolikrát řeknou víc než slova :D)


My Little Dalek

24. ledna 2012 v 8:39 Allons-y!
Lol, lol a ještě jednou LOL :D


My Precious

23. ledna 2012 v 16:35 Vše kolem Tweedledee
Jeden z největších pokladů, co doma mám :)


That awkward moment when ...

23. ledna 2012 v 13:53 Herald z roku 2012
Představte si, že si to kráčíte od zubaře a jen tak mimochodem si zrovna připadáte jako nejinteligentnější osoba na světě, jelikož jste ne zcela náhodou vytáhli ze skříně dlouhý černý kabát a šála, kterou máte taktéž ne zcela náhodou uvázanou kolem krku, za vámi vlivem větru doslova epicky vlaje.

Takže jdete, myšlenkami ve svém vlastním světě, neustále přemýšlející o dokonalosti svého vzezření, když najednou spatříte, že kus před vámi jde člověk (což by samo o sobě nebylo tak podezřelé), který má však místo své lidské hlavy na krku velkou plyšovou hlavu šedivého vlka s červenýma očima. Chvilka nechápavého pohledu a ujišťování se, že se mi to nezdá, vystřídané osvícením - BAD WOLF!


Čili, pokud chcete, aby vám kolem domu procházeli vlci, snažte se být jako Sherlock.
Na závěr pak ještě jedna věta, která mě napadla u domovních dveří - Neopouštějte staré fandomy pro nové.
Myslím, že u mě to nehrozí. Reálnější hrozba je spíš ta, že mi z nich brzo hrábne 8D
_____________________
P.S. Pokud vám připadá, že tento článek postrádá jakýkoliv smysl, nejste sami

P.P.S. Byla jsem jistou osobou (veřejně přiznám, že jsem ti ráno vyhrožovala pomalou a bolestivou smrtí :D) napráskána jakožto úchyl a byl mi přeposlán takový malý průzkumný dotazníček na yaoi a shounen ai od jedné pražské paní socioložky. Můžu říct, že jeho vyplňování v půl jedenácté večer po shlédnutí prvních dvou epizod Sherlocka mělo za následek, že jsem si asi do dvou připadala jak zfetovaná a zaboha nemohla usnout >:D

Florence

23. ledna 2012 v 10:16 Mého srdce žampióni
Božská toť žena ♥