Srpen 2011

Jsem strašně ívl, víte to?

31. srpna 2011 v 19:19 Paranormální (z)jevy
Dokonce tak ívl, že jsem si vysloužila článek na TT ... worship me! :DDD
Ale vážně, srážka s blbcem vám někdy dokáže skvěle zvednout náladu ;)


Cesta do zatracení

31. srpna 2011 v 17:34 Mého srdce žampióni
Je to jenom moje představivost, nebo v tom taky vidíte tu mafiánskou tématiku? *poslouchá Jdou z Kvasky a zírá* Každopádně ... awww *___*


Nuda v Brně a nejen tam

30. srpna 2011 v 19:20 Herald z roku 2011
Nějak mi všechny ty poslední dny splývají do jednoho, všechny ty rutinní věci umocněné tím, že tu není nikdo jiný, kdo by je udělal, učení a jedna velká nuda ... ještě se mi povedlo během čtvrt hodiny rozflákat talíř a říznout se, jsem prostě fakt šikovná -___-

Ovšem zítra, zítra to bude jinak >:3 Vlastně už ani nevím, kdy jsem tu naposledy něco pořádala, ale každopádně večer dorazí Kyoko a budeme tu mít dámskou filmovo-žravou-chlastavou přespávačku u příležitosti končících prázdnin. Asi ani nemusím říkat, že se vážně těším, i z toho důvodu, že tu konečně bude i jiná živá bytost kromě Kájinů ^^

Tak jo, děcka, užijte si ty poslední prázdninové dny a mějte se :)


Moje kráska

30. srpna 2011 v 9:51 Vše kolem Tweedledee
Před pár lety to byl ten absolutně nečekaný dárek k Vánocům :3
Je to replika katany, kterou měl Tom Cruise v Posledním samuraji, ta tátova je sice větší a ostřejší, ale tahle je moje a mám jí ráda ... visí mi nad postelí ^^


DW - Don't Slow Down (Doctor/Donna)

29. srpna 2011 v 19:48 Bílé plátno Underlandu
Miluju čtvrtou řadu, miluju je oba ... z toho jasně vyplývá, že miluju tohle video ♥


Jak se CAL na konci směje ^^

Clockwork Doll

28. srpna 2011 v 20:18 Japonsko
Nádherná ve všech směrech


You are not alone ... jasně

28. srpna 2011 v 16:24 Herald z roku 2011
Asi se inspiruji Hnutím za zdravou snídani a založím Hnutí za normální počasí. Aby člověk jeden den chcípal vedrem a druhý den moknul a mrznul v teplotě o dvacet stupnňů nižší mi vážně normální nepřipadá. Léto okamžitě vystřídané podzimem, krása >:D


Zase jsem tu zůstala sama a včera se (jako tradičně, když tu vždycky zůstanu) dokonale nadlábla u babičky ... ta višňovo-čokoládová Carte d'Or zmrzka je prostě famózní ♥ A teď tu tradičně sedím a nudím se. Člověk si vždycky říká, co všechno udělá, když ho nikdo nebude otravovat, ale nakonec stejnak skončí u toho, že nemá do čeho píchnout (ale je fakt, že mě aspoň nikdo neprudil u Secret diary of a call girl ... ^^") Měla bych se učit, ale to ticho mi leze na nervy a u puštěného rádia nebo televize to prakticky ani nemá cenu. Asi byste mi někdo nechtěl nalít do hlavy Dějiny politického myšlení od Machiavelliho až po vznik konzervativismu, co? Já to tušila. No, aspoň doufám, že mě dámy nenechají ve štychu a to, co se předdomluvilo se taky uskuteční (s Kájinama si člověk moc nepokecá) a že dny mé příliš hlučné samoty utečou jako voda.

Tak se mějte líp než já teď a vy, nízkoškoláci (to je výraz :D) si užijte poslední dny prázdnin ;)


Já, mé druhé já a má další já

28. srpna 2011 v 11:44 Různé texty
Hned úvodem bych chtěla říct, že tenhle článek není psán proto, abych narážela na konkrétní lidi v negativním slova smyslu, to jen proto, aby nedošlo ke zbytečným nedorozuměním.

V realitě člověk, ve fantazii kdokoliv nebo cokoliv jen budu chtít. Ano, chtěla bych se věnovat jednomu tématu a tím jsou alter ega. Většina blogerů, které nějakým způsobem znám, nějaké to své alter ego má. Však i já ho mám. A jsem mu věrná už pár let. Někdo se dokonce nespokojí jen s jedním, ale má jich hned několik.

V poslední době se však rozmohl jeden fenomén. Některá z těchto alter eg mají potřebu lidově řečeno "kecat" do článků svých hostitelů, tyto jejich poznámky jsou pak v textu viditelně odlišeny, ať už jen kurzívou nebo i barvou, abychom věděli, kdo že to k nám vlastně teď mluví.

Nevím, kdo s tím vlastně začal a neodsuzuji to. Ovšem, na druhou stranu to nějak nedokážu pochopit a někdy mi to připadá až divné, nemůžu si pomoct. Občas se totiž nedokážu ubránit srovnáním tohoto fenoménu s tím, jak o sobě někteří lidé prohlašují, že jsou naprostí blázni a že jsou na to hrdí (toho, že o sobě někdy prohlašuji, že jsem úchyl, jsem si plně vědoma, ovšem je to vztaženo k zálibě v yaoi a slashi, věcem, které některým lidem úchylné připadají, rozhodně bych o sobě nevytrubovala, že jsem sexuální deviant a jsem na to patřičně hrdá, to vážně ne) Vážně si to nebere nějak osobně, ale někdy mi vážně připadá, že je to jen z toho důvodu, že je to zkrátka in, duševní nemoci jsou v kurzu.

Ovšem, pokud mi můj názor nějak rozumně vyvrátíte, budu jenom ráda :)


Wonderland vs. Underland

28. srpna 2011 v 9:40 Průzkumy lidu
Páni ... tohle byla úplně první anketa a nemá svůj článek? Musím napravit.

Kde se vám líbí víc, v infantilně přesládlém Wonderlandu (zasvěcení ví, který Wonderland mám na mysli) nebo v Underlandu?


Journey's End

27. srpna 2011 v 20:03 Allons-y!
Poor, poor Donna T_T


Britská snídaně

26. srpna 2011 v 10:40 Velká Británie
Naprosto k sežrání ... až na to, že je celá z umělý hmoty. Ale vypadá fakt realisticky ;)


Pojďme si zlámat jazýčky

25. srpna 2011 v 13:52 Téma týdne
Za dobu, co na pozici úřadujícího TT sedí Floccinaucinihilipilification, jsme se my, kteří jsme se s tímto výrazem dosud nesetkali, v lepším případě stihli dozvědět, že se jedná o druhé nejdelší anglické slovo, že obsahuje 29 písmen, jsou v něm zkombinovány čtyři latinské základy a v překladu znamená bezcenný (a jiná synonyma), v horším případě pak, že je to naprostá debilita, u které nikdo neví, co to vlastně sakra je a že to s TT začíná jít z kopce (blbcům zkrátka člověk nevysvětlí, že psát do něj není povinnost)

Za sebe můžu říct, že se mi toto slovíčko líbí (ačkoliv se nemůžu ubránit dojmu, že se páni studenti na Etonu museli už vážně hodně nudit, když se jim tohle povedlo dát dohromady ... jako takový malý intelektuální žertík :D) A že se nedá vyslovit? Ale dá, pokud umíte aspoň trochu anglicky a párkrát si ho přečtete. Vážně to není o nic horší než ono známé české "nejkulaťoulinkatější", které tedy aspoň mě přijde o dost zákeřnější.

Co mě ale vážně překvapilo, je fakt, že se nejedná jen o ryze slovníkový nepoužívaný výraz. Dá se na něj narazit v literatuře, sice výjimečně, ale jak se říká, kdo hledá, hlodá, kdo hlodá, najde ( "Sharpie darling, you are a floccinaucinihilipilificatrix." "Is that a compliment?" - Robert A. Heinlein, The Number of the Beast) Jen by mě zajímalo, jestli by se našel jedinec, který by ho použil i v běžné konverzaci a ne jenom proto, že se snaží vypadat chytře a přitom nemá ani tucha, co by to vlastně mohlo být.

Jen tak mimochodem, pokud vás děsí složitá cizeznějící slova, zkuste si rychle třikrát za sebou říct Raxacoricofallapatorius ;)

Ze Šunky-senpaie je dospělák ^^

25. srpna 2011 v 9:00 Královské dary
Všechno nejlepší! =^^=

A pamatuj, teď už můžeš jít natvrdo do lochu, tak bacha na to :D
Co se přáníčka týče ... osvítila mě myšlenka a já zkrátka neodolala ^^


Pálí, ale ty se před ní neschováš ... žáha!

24. srpna 2011 v 17:47 Herald z roku 2011
Taky vás ten nechutný hic baví stejně jako mě? Nejhorší je, že ani u vody to není o moc lepší ... tedy, pokud nemáte frotérské choutky a nevzrušuje vás představa doslova hlavy na hlavě, jak jsem se včera přesvědčila.

Mám tu uvnitř "krásných" 27 stupňů, větrák nepomáhá, Staropramen Cool Lemon taky ne ... z mozku a nejen z něho je rozteklá sračkoidní substance. A fakt, že v noci člověk plave na vodním lůžku z vlastního potu tomu taky zrovna dvakrát nepřidává -_-" (jediná fajná věc byl docela pěkný sen s Tennantem ... ale to vám tu rozvádět nechci ^^)

Jelikož mě vážně nenapadá, co bych ještě mohla napsat, tak jen stručně k pár změnám, které jste nejspíš nezaznamenali, leč které se udály. Zmizela rubrika s cosplayi, jelikož se v naprosté většině jednalo jen o články s obrázky uloženými mimo blog, které se stejnak po čase přestanou zobrazovat (a já vážně nemám nervy na to, abych je jak otrok zase obnovovala), stejně tak tomu bylo i u těch pár rubrik s lolitími podstyly, takže adios.

Tak, a tohle už bude opravdu všechno, podařilo se mi zdárně srazit teplotu o jeden stupeň, tak jdu pokračovat ve snaze o ochlazení


Harry Potter in 99 seconds

24. srpna 2011 v 12:55 Bílé plátno Underlandu
Edward Cullen gets slayed :DDD
Ale to provedení je naprosto úžasný ... do těch filmovejch melodií :3


Šnekoun

24. srpna 2011 v 10:55 Vše kolem Tweedledee
Tohodle krasavce jsem si přivezla v sobotu z pouti v Oseku ... nemohla jsem ho tam nechat ♥


Hymna yaoi fanynek

22. srpna 2011 v 15:01 Bílé plátno Underlandu
Epická čůčovinka :D


Little mermaid

20. srpna 2011 v 20:32 FanArts
Tenhle fanart mi prostě učaroval ... o tolik přirozenější než disneyovská verze a tak krásnej


Coraline - Exploration

19. srpna 2011 v 19:51 Gramofon Underlandu
Tahle skladba se mi líbila nejvíc ... člověk si u ní vážně znovu připadá jako nadšeně prozkoumávající dítě


Třikrát yay pro creepy animáky

19. srpna 2011 v 14:31 Mého srdce žampióni
Ne všechny animáky musí být pohádky, ne všechny pohádky musí být pro děti.
Ovšem tyhle tak trochu morbidní pohádky za to rozhodně stojí ;)