Červen 2011

Van Helsing? Nein, Peter Vincent

30. června 2011 v 21:10 Mého srdce žampióni
Jak víno. Čím starší, tím lepší ♥

Jsem na to fakt docela zvědavá. Původní verze mi sice dost připomněla Sleepwalkers, kde teda většina momentů, co měly vzbudit hrůzu, způsobila spíš opačný efekt (Kolik lidí už jste probodli kukuřicí? Opakuji, probodli, ne jí tomu nebožákovi někam strčili, známe vaše ředkve a podobně >:D), ale což, aspoň se Farrell snad nebude třpytit ;)

Pink Floyd - High Hopes

30. června 2011 v 17:42 Gramofon Underlandu
Po Comfortably Numb druhá moje nejoblíbenější písnička ... tak nějak člověka uklidňuje, po tom, za jak velký hovno celej dnešek stál


The grass was greener
The light was brighter
The taste was sweeter
The nights of wonder
With friends surrounded
The dawn mist glowing
The water flowing
The endless river
Forever and ever

Muzikál ze základky

28. června 2011 v 22:11 Různé texty
Nebojte, nejedná se o žádné pokračování HSM nebo tak podobně, to si jen Saku vzpomněla na to, čím se její třída loučila na konci devítky.

Abyste tomu rozumněli, jelikož jsme byli hudební škola, každý školní rok se konaly dvě akademie, zimní a letní, kde škola prakticky předváděla svou práci a kde jsme se vždycky s něčím účastnili (jedno z nejlepších vystoupení byl remixový Mrazík, kde Saku dělala Marfuščinu maminku a vypadala jak jézéďačka :D) A jelikož jsme měli toho nejlepšího učitele na hudebku, na naší závěrečné letní akademii jsme předváděli muzikál, který nám napsal a kde se v davových scénách účastnil i sbor.

Třída končící základku se sejde a řeší, jak všechny ty roky proběhly, nezapomene proprat i učitele a nakonec dojde slovo na budoucnost, kdy se dvě z přítomných dam svěří, že jejich snem je být v jednom případě úspěšnou modelkou a v druhém případě slavnou zpěvačkou. A tyhle jejich sny se začnou rozvíjet. Ocitáme se na módní přehlídce slavné návrhářky, kde je jako hlavní topmodelka představena právě ona zmíněná dáma. Teď má, co chtěla, ale to jí nestačí. Když jí tedy novinářka při interview nabídne zaručeně účinný lék na hubnutí, nezaváhá ani chvilku. Poté se ocitáme v klubu, kde má taneční vystoupení se svou skupinou. Během tance se však začíná cítit divně, nakonec v závěru kolabuje a umírá (pamatuji si, že ředitelka s tím měla šílený problém) Jako labutí píseň jí pak zní Sleeping Sun (s předělaným textem) od Nigtwish v mém podání.

Následuje druhý sen. Ocitáme se ve finále Superstar, kdy druhá zmíněná dáma předvede Life is life, což jí vynese vítězství a publikum šílí. Dále se s naší čerstvou superstar setkáváme při schůzce s manažerem, který jí přednese nalajnovaný plán toho, co zpívat a komu zpívat. Superstar se mu snaží namítat, načež je uzemněna tím, že bez něj si ani neštkrtne, tak ať si to dobře rozmyslí. Po manažerově odchodu zazní první tóny písně Not like the other girls od The Rasmus, kde se naše superstar vyzpívává z toho, že nechce být jen pouhou loutkou, pohádá se s manažerem a rozhodne se, že když nemůže být taková, jak chce ona, tak bude nejlepším řešením skončit.

V závěru se pak ocitáme zase tam, kde jsme byli na začátku, a ptáme se sami sebe, jestli tohle bylo vážně to, co chtěly, jestli ty sny za tak vysokou cenu vážně stály. A všichni se rozchází dál, vstříc své vlastní budoucnosti.

Může to znít jakkoliv klišoidně a pro někoho možná i trapně, ale ty měsíce dřiny, které jsme tomu věnovali, za to vážně stály. A věřte, že ten závěrečný potlesk taky. Kdo nikdy nestál na jevišti a nezažil ten pocit, ten nepochopí.

I'm the bad waffle, I bring breakfast

28. června 2011 v 20:43 Herald z roku 2011
Víte, co je vážně k nezaplacení? Když se táhnete do školy v totálním vedru jen proto, abyste zjistili, že ten člověk, kterého potřebujete, tam zkrátka není a nikdo neví, kde je. Nutno dodat, že jsem vážně byla nasraná jak nevím co. Tak jsem si pro zlepšení nálady aspoň u čongů koupila růžovočerný pruhovaný pramen na klipsu. Sice vážně netuším, kam ho budu nosit, ale to je jedno, líbil se mi a za třicet kaček jsem ho tam vážně nemohla nechat ^^ Taky ke mě byl aspoň milostivý bůh anglistiky a povedlo se mi zapsat na zkoušku z morfy. Na pátek. Vidíte to, vy už budete mít prázdniny a já budu morfovat :'D Ale ne, jsem za to fakt ráda, protože při režimu absolutního nasazení mám dost času se to pořádně naučit a navíc, další termín už třeba ani být nemusí. Sice je to den před odjezdem, ale vzhledem k tomu, že zatím jsme tam přihlášené pořád jenom dvě, tak myslím, že to půjde dost rychle :D

Jdu se na to vrhnout, tak mi držte palce, když se vám bude chtít, tahle zkouška je totiž vážně setsakramentsky důležitá (a když už jsem se k ní jako jedna z minima dostala, tak už to snad přece aspoň na tu trojku dát musím)

Ono to vážně funguje

27. června 2011 v 21:36 Herald z roku 2011
Víkend strávený prakticky jenom ležením ve skriptech na úkor všeho ostatního se vyplatil , stejně jako prošení Doktora, aby nade mnou bděl, v souboji jsem ekonomii porazila a mám krásnou dvojku ^^ Navíc mi bylo poslem dobrých zpráv sděleno, že jsem na třetí pokus odmorfovala (teď se ještě dostat na zkoušku a bude ze mě regulérní Power Ranger, což ovšem bude dost vtipné, když se mi všechny zatím vypsané termíny s něčím kryjí a v září nebude vyučující ve škole ... ale nějak se to sfoukne snad na začátku zimáku, musí) Přečetla jsem zase pár kapitol Stopaře, abych nebyla za negramotu. Zítra si jedu jenom nechat zkontrolovat portfolio, kde už mi snad konečně nebude nic chybět, abych si mohla nechat zapsat zápočet z informatiky a pokud už do konce týdne nebudu muset nikam jet vlakem, budu jenom šťastná. Ty davy školních výletníků zabírající dva a půl ze tří vagonů mě nějak začínají štvát >:D Když k tomu já kráva ještě jdu v černém, abych si na cestě tam připadala jak na promenádě ve Středomoří a cestou zpátky jak konzerva ve vlastní šťávě. Když je člověk blbej, tak ať platí. Ve středu taťkovy narozky, pak pomalu začít balit a v sobotu hurá pryč. Těším se, že si trochu odpočinu a třeba zkouknu aspoň jednu řadu nebo dokoukám Kuro 2 Sekaná, pivo ... ať žije Bavorsko, muhaha >:3

Teď jsem tak akorát zralá padnout, chrněla jsem už u Midsomeru (a zrovna to byl fajn díl) a ještě před večeří, je to fajn, když z člověka spadnou nervy.

Tož po vzoru Teletubbies (docela by mě zajímalo, kdo z nich je Masterův oblíbenec ... šoupnout k němu Šmajdalfa se Smradupánem, myslím, že by z toho byla docela zajímavá debata XD), je čas udělat dětem pápá
P.S. Mám děsnou chuť začít koukat na Sherlocka ... ale bohužel mi nějak nezbývá čas :'D

Wonderland

27. června 2011 v 18:15 Ostatní věci
Když pominu fakt, že roztřihat knížku je fakt barbarský, tak nápad je skvělej

Elfen Lied - Lilium Full Metal Version

27. června 2011 v 14:15 Gramofon Underlandu
Původní kostelní verzi miluju, ale tohle je fakt nářez :3


Cieloidní plyšák

26. června 2011 v 16:00 Kuroshitsuji
Akorát je to zajda ... ale rozkošnej ^^

Tajemství Jacka Skellingtona odhaleno

26. června 2011 v 12:14 Vše kolem Tweedledee
Je to totiž můj taťka ^^

Kouzelník vytáhl z klobouku králíka a z nosu holuba

26. června 2011 v 10:42 Téma týdne
Schválně, kdo v dětství aspoň jednou nevyvolával duchy, tak ruku nahoru. Přiznám se, že já mezi tyto jedince patřím, jelikož jsem srab a tak jsem pokaždé byla akorát nezúčastněný pozorovatel (ono taky stačí, když potom začnou šílet a brečet všichni ostatní, nemusíte mezi nimi být i vy, že).


Jako menší jsem vyzkoušela snad všechny "magické rituály" inzerované ve všech těch pubertálních plátcích, které jsem tehdy hltala, psaním jména svého vyvoleného na papír a posléze jeho spálení v plamenu růžové svíčky (akorát jsem si šíleně zasmradila pokoj) počínaje a louhováním polodrahokamů ve sklenici vody, kterou má ráno člověk vypít a tím do sebe i vstřebat pozitiva onoho kamenu (nic na mě nepůsobilo, asi slabý placebo efekt) konče. Dokonce jsem zkoušela dát si pod polštář sešit z matematiky, aby mi přes noc vědomosti nalezly do hlavy. Ani to nezkoušejte, vážně to nefunguje.

Asi jsem na tyhle věci zkrátka dřevo, přesto ale věřím, že citlivější jedinci s nadáním dokážou divy. A teď nemám na mysli ukázkové čarodějnice s bradavicí, na ní chlup, na chlupu blecha a na bleše DDT, letící na koštěti a ani varietní a televizní "kouzelníky" (ačkoliv dokonale provedená iluze vážně jako kouzlo vypadá, vzpomněla jsem si na film Dokonalý trik, který jsem kdysi viděla a který mě doslova posadil na zadek) A kdyby v našem světě existovala potterovská magie, nemyslíte si, že by najednou všechno bylo až moc jednoduché? Asi by bylo fajn jenom mávnout hůlkou, říct Accio chleba s máslem a on by vám přiletěl na talíř, ale po nějaké době by to člověka přestalo bavit.

Magič ze mě zkrátka nikdy nebude, ale to mi nebrání v zájmu o všechny ty tajemy, zasvěcovací rituály a podobně :)

Tea, sir?

25. června 2011 v 17:54 Allons-y!
K tomu se dá dodat snad jediné ... DOMESTICATE!

Nakopat, zakopat a nevykopat

24. června 2011 v 18:15 Herald z roku 2011
Vážně bych si nejradši sama sobě nafackovala a ukopla hlavu, jak jsem pitomá. Aneb člověk vesele popisuje teorii, aby pak ve výsledku zjistil, že popisoval jinou, která je jí jenom podobná. Shit. Zkrátka nemám ráda ekonomii a ekonomie nemá ráda mě, tak jsme si teď kvit. No, aspoň jsem přečetla první dvě kapitoly Dne trifidů a líbí se, líbí (už jsem se zmiňovala, že bych ráda zkusila zkřížit zmijovec s aloe vera a vypěstovat si vlastního, cvrkajícího?)

Došla jsem k závěru, že v příštím životě chci být šnek. Ovšem šnek u nás. Nebudu mít nic na práci, jenom si vesele slintat po akvárku, když budu čumět před okraj, tak mi vždycky někdo dá vodu a podrbe mě na hlavě (doteď nevím, jestli jim to vadí nebo ne ... každopádně si nestěžují), sem tam si kousnu salátku nebo nechutně rozbředlého piškotu a když toho budu mít dost, zastrčím hlavu do ulity a celý svět mi bude moct vlézt na záda. Navíc si všichni kolem mě budou moct plácat játra a já je neuslyším ... no není to idylka? Zkrátka budu Karel a basta. Zrovna dneska jsem cestou na vlak jedno minišnečátko zachránila, na chodníku by ho akorát tak někdo rozšlapal.

Ovšem momentálně mi v hlavě víří jedno jediné slovíčko a to je "jídlo", jelikož jsem tak nějak neměla čas na oběd, takže jak to bylo v té reklamě, "Posaď se chlapče a dej si pizzu"? Jo, tak nějak, takže si ukrojím kousek pizzy a celou jí sním >:3 (kdo poznal upravený citát šéfinspektora Barnabyho, má bod ;)

Bing bang čau
Miluju je, vážně :D

Be nice to me

24. června 2011 v 15:35 Kreativně-grafický koutek
Samochvála sice smrdí, ale tohle se mi vážně povedlo :3
be nice, be nice to me!
Never wanted to dance with nobody but you -
wouldn't take "no" for an answer, you fucking bitch!

Nightwish - Sleeping Sun

23. června 2011 v 19:43 Gramofon Underlandu
K týhle písničce mam hodně osobní vztah, protože jsem jí zpívala (ne, v koupelně ne, OPRAVDU zpívala)


Finally ginger

23. června 2011 v 17:17 Allons-y!
Sice v trošičku jinym slova smyslu, ale who cares ^^
Vždycky mam problém sežrat hezky nazdobený perníčky, ale tyhle bych nesežrala tuplem >:D

The Birthday Massacre - Looking Glass

22. června 2011 v 20:32 Gramofon Underlandu
Jelikož mám momentálně hudební náladu
Ty masky mi nahání pomalu větší strach než Vashta Nerada (a to už je co říct) ... všichni stejný, jednotvárný, jedno velký stádo ve školních uniformách ... brrr x__O


The Birthday Massacre - In The Dark

22. června 2011 v 19:39 Gramofon Underlandu
Jo, tak přesně takovouhle hudbu můžu, drsný kytary s jemnym zpěvem a creepy klipem ;)


MC Melod¥ Doll - Throw It In The Bag

21. června 2011 v 20:36 Gramofon Underlandu
Tohle je naprosto geniální, loli rap XD
In the city, Angelic Pretty XD
Aneb nejdůležitější je mít zkrátka ladící tašku XD


Procesí

21. června 2011 v 17:20 Ostatní věci
Přesně tenhle wallpaper se mi vybavil, když jsem si prohlížela fotky z oslavy letního slunovratu na Stonehenge
Miluju tu atmosféru, co z něj vyzařuje, bezvýhradně ♥


Pohlavně zaměřený průzkum

21. června 2011 v 11:15 Průzkumy lidu
Ne, nejedná se o žádné prasárničky, ani nehodlám dělat průzkum výskytu pohlavních chorob a podobně, jen by mě zajímalo, jaké pohlaví převládá mezi vámi návštěvníky (jestli vůbec nějaké), zkrátka chci vědět, jestli je to tu spíš slepičinec nebo ne ;)