Květen 2011

Katy Perry - E.T.

31. května 2011 v 19:07 Gramofon Underlandu
Přišla jsem na to, co mě na týhle písničce vždycky štvalo - Kanye West odpustí, Kanye West.
V odrapovaný verzi se mi totiž moc líbí. A text pro mě po nahlídnutí z trochu jinýho úhlu dostal úplně jinej rozměr ;)


WOOHOO!

31. května 2011 v 16:51 Herald z roku 2011
I am the king of the wooooorld!

Ne, nezbláznila jsem se (víc už to nejde), ani nejsem sjetá (zdravotní stav nedovoluje), jenom mám hroznou radost, že se mi na první pokud podařilo dát Britskou literaturu, takže mám zase jednu věc z krku =^^= Ačkoliv jsem si samozřejmě vytáhla jednu z věcí, co jsem zrovna moc nechtěla, přesněji řečeno The Faerie Queene od Edmunda Spensera (zmiňovala jsem se o tom v tomhle článku) Ačkoliv se mi autorovy personálie tak trochu vykouřily z hlavy, respektive se mi všichni probíraní slili dohromady, tak zbytek už byl v pohodě :)

Přepovídané bouřky se nejspíš fakt blíží, bylo by to fajn, to vedro už se pomalu nedá vydržet -_-" Pche, zítra Den dětí a já ho strávím morfováním na zápočet, ale s tím se bohužel nedá dělat zhola nic (a ještě byla paní magistra zklamaná, že to na první pokus udělal jenom jeden člověk ... hehehe, čím to asi bude)

No nic, je tu babča, tak jdu do společnosti, tož se zatím mějte ;)
~ Nejentuziastičtější věc, co znám XD ~

Bezbřehá říše naší fantazie

30. května 2011 v 21:41 Kreativně-grafický koutek
Nedávno jsem měla takovou nostalgickou náladu, tak jsem si pustila Nekonečný příběh (první, další nevedu, ty už stojí za prd) a při onom velkolepém zjevení Slonovinové věže mi hlavou prolétla asociace právě s Citadelou na Gallifrey ... a uvědomila jsem si, co mě mimo jiné vždycky lákalo a pořád láká na fantasy a sci-fi. Všechny ty rozdílné, sice občas trochu kýčovité a někdy i klišovité, ale přesto nádherně rozmanité světy, ať už vzduchem plachtí draci nebo nebo na zem dopadá světlo z několika sluncíland of fantasy

Až vyrostu, chci být ovocem do Jogobelly

30. května 2011 v 15:30 Různé texty
Konečně jsem se rozhodla, jaké bude moje budoucí povolání. Jelikož jsou v současnosti lidé schopní uvěřit už absolutně čemukoliv, založím sektu, v které budu nejvyšší představená/velekněžka/prostě boss, to se ještě domyslí.

Na každý týden budu hlásat minimálně jeden konec světa (aby se neřeklo) a za drobný úplatek (co si dneska člověk koupí za tisícovku?) jim z vlastní laskavosti zamluvím lístky na své vlastní záchrané arše (která je tak dokonalá, že je neviditelná), protože budu mít naprosto nezpochybnitelné důkazy o tom, že jsem rozhodně jediná, kdo dokáže Zemi spasit. Z nejmenovaných zdrojů totiž unikly informace, že vesmírná flotila Aštara Šérana je už dávno přeplněná nejen vesmírnými lidmi, ale také vesmírnou drůbeží a dalšími vesmírnými věcmi a pranic už se nezajímá o to, že se k Zemi blíží apokalypsa v podobě Godzill z temných světů, které nás všechny budou chtít ošipeškovat. Doktor se nechal slyšet, že Tardis je sice větší zevnitř než zvenku, ale šest miliard tam prostě nenarve, ani kdyby se rozkrájel. A Bůh? Ten utek, jen co to viděl a šel tvořit život na jinou planetu, řka že "Napoprvý se to holt člověku vždycky nepovede."

Po celém světě povedu masivní kampaně, které budou sponzorovány mými štědrými příznivci, kteří mi budou chtít v mé upřímné snaze pomoci a podpořit tak dobrou věc. A co když konec světa nenastane? Inu, nikdo přeci není dokonalý, mohla jsem to vysoce osvícené poselství jen špatně vypočítat a ten další už určitě vyjde.

A kdyby náhodou mí nejvěrnější přeci jenom začali mít pochybnosti? Nevadí, sbalím si ranec, uteču běsnícímu davu s vidlemi a někde jinde se zase najdou ovečky, které mi ochotně uvěří.
______________________________
... co dodat? Mám takovou ironicky rýpavou náladu, opět jsem četla o tom, jak tady všichni umřeli, do toho se učím britskou středověkou literaturu, která je všeho toho osvícení taky plná a do toho jsem si vzpomněla na Vesmírné lidi, u jejichž probírání jsem měla čím dál větší pocit, že se někdo moc koukal na Star Trek ... a vzniklo z toho tohle

Nic není nemožné

30. května 2011 v 15:02 Allons-y!
Jen vysoce nepravděpodobné.
Ale vlastně, proč ne. Když mohli mít v Egyptě hvězdnou bránu, proč ne.
Ale je fakt, že člověk si ve všem stejnak uvidí to, co sám chce ;) Ale stejnak by mě zajímaly ostatní kresbičky z tý jeskyně, třeba by člověk narazil na další zajímavý věci :D

Stačí si jen vybrat

30. května 2011 v 13:17 Allons-y!
Šla bych a jak ráda ... ačkoliv bych momentálně šla kamkoliv, hlavně někam pryč, pryč od všeho

The day I lost control

29. května 2011 v 21:24 Ostatní věci
*nějak se nemůže přestat smát*
Sakra XD

Ať žije bio

29. května 2011 v 20:13 Epické výroky
"Pokud vim, tak na normální okurku ještě nikdo neumřel."


~ kdo jinej by to vypustil z tlamy než liška růžová ~
irony
No jo, nějak jsme se dneska dostali k aktuální střevní epidemii ... ale řekněte, že to neni pravda

Girl in the park

29. května 2011 v 13:49 Manga obrázky
Jsem jediná, komu její výraz připadá, jak kdyby chtěla někoho zabít?
Nejspíš deformace z Higurashi ^^"

Rain in London

28. května 2011 v 21:27 Velká Británie
Odbila devátá ... tahle animace mě hrozně uklidňuje, představa chladného deště ...
Pokud vám připadá, že mluvím z cesty, tak je to možná tím, že mám nejspíš tak trochu teplotu, možná horečku ... cítím se tak ... teple XD

Ryba, ryba, rak ... a na raky taky! Sapporo!

28. května 2011 v 15:54 Historie conů, slezin a jiných akcí
Tak se hlásím, poněkud dřív, než jsem očekávala, ale z toho plyne ponaučení, že když si něco moc plánujete, tak se to zákonitě musí posrat.

Už včera večer mi nebylo úplně nejlíp, což jsem se rozhodla řešit tím, že si zobnu Modafen a nějak se z toho vyspím. Nakonec to samozřejmě skončilo tak, že jestli jsem za celou noc spala hodinu, tak to bylo hodně a ráno jsem vstávala polohluchá, s vodovodem místo nosu a cirkulárkou v krku. Ale ani to mě neodradilo, takže jsem do sebe kopla další dávku léčků, natáhla na sebe triko s manga girl, na hlavu mašel, do tašky sbalila polovinu lékárny a vyrazila s kamarádkou směr Mušle (pro netepličáky, ne, nešly jsme na pánské záchodky) Na místě jsem se navlíkla do žluťoučkého tríča s velmi cheerful and happy sloganem, vyfasofala razítko s medvídkem a šla si sednout na své stanoviště, vybrala jsem si rybičky (dvě plechovky plné plastových obalů od filmů do foťáku s magnetem uvnitř, polepené barevnými proužky) Jak už je nejspíš jasné, každý příchozí prcek vyfasoval bambusovou udičku s magnetem a musel ulovit mnou určené množství rybiček, abych mu dala razítko a on mohl jít sbírat další. Našli se ovšem i takoví borci, kterým se podařilo ulovit zrezavělé víčko od piva ("Nedostaneme za to bonus?") Byla jsem vážně šťastná, že se mě žádný ze špuntů (a že jich tam byly fakt mraky, hotová invaze) se mě vysloveně neděsil a ani mi udičkou nevypíchnul oko (ačkoliv od toho párkrát nebylo daleko) A to jsou většinou děti jediná monstra, která nemám ráda ... první krůček, když už jsem se na ten pajdák hlásila. Takhle jsem tam krásně zelená strávila pět hodin a v peněžence se mi hřeje pětistovka. Jsem ráda, že jsem se na to ani přes všechny ty zdravotní kixy nevyprdla, ačkoliv si teď v soukromí domova chrčím "krásný" death metal, za který by se nemusel stydět ani ten největší tvrďák a pro dnešek jsem nejspíš skončila (ohňostroj jsem viděla každý rok, tak když ho jednou oželím, myslím, že se svět nezboří) A zítra se holt uvidí.
A víte co ... navíc jsem vydělala na tom, že několik rodinných fotoalb bude zdobit i má fotka ;) XD

Na závěr ještě taková menší dnešní bilance:
Tvarohový štrůdl - jeden
Bonbón střelený do týla - jeden (kamarád se nudil >:D)
Ochcaná Tardis - jedna (musela jsem se smát, když se mi vybavilo tohle XD)
muhe

Sbohem, tvá Máňa

27. května 2011 v 17:35 Herald z roku 2011
Tak vážení, přesně před rokem jsem už byla vychechtaná. Touhle dobou už jsem držela v rukou maturitní vysvědčení a taky ho zaslouženě zapíjela ve venkovní předzahrádce, jelikož tehdy se udělalo vážně krásně, ačkoliv nám maturitní dopoledne propršelo. Čas vážně šíleně letí, až se to člověku ani nechce věřit. Mimochodem ... díky Islande, má milovaná alergie je díky tobě ještě o něco poznatelnější ... vždycky, když to člověk potřebuje fakt nejvíc >:D

Asi bych taky měla osvětlit ten název. Nehledejte v tom nějaký záludný symbolismus, zkrátka se tu celý víkend prakticky nebudu vyskytovat, jelikož budu stejně jako každý rok (je to taková má tradice už od dětství, celé roky jsme s kamarádkou pozorovaly růst cenové hladiny na prodejní ceně vařené kukuřice) venku na Lázeňské, celým názvem Slavnostní zahájení 857. lázeňské sezóny v Teplicích a tentokrát mi byla dohozena i taková menší brigádka (aneb Saku má ráda děti ... k večeři) a když za ní ještě něco málo bude, tak se rozhodně zlobit nebudu ;) Čili pak zákonitě poreferuji o tom, co se stalo i nestalo, co za to stálo a tak podobně. Jen doufejme, že nebude pršet. Pod mrakem mi nevadí, ale vzpomínka na jeden rok, kdy pršelo prakticky celou dobu a všechny scény se proměnily v bahnitý prasečí výběh, není zrovna moc pěkná.

Tak to jen abyste věděli, i když to asi ani vědět nechcete, ale to mě nijak výrazně netrápí ^^
Jen ještě dotaz na závěr: Mám jít večer na ohňostroj s kočičíma ouškama? =^^=

DJ Ozma - Drinkin' Boyz

27. května 2011 v 11:01 Gramofon Underlandu
Že já vždycky náhodou narazim na ňákou úchylárnu a pak jsem za největší prase :'D
Když člověk tohle vidí, tak musí podotknout, že Japonci jsou zkrátka ... zvláštní národ XD


When the moon shines red

26. května 2011 v 19:55 Kreativně-grafický koutek
Robený kdysi ze screenu z Vampire Knight, krvavej měsíc mam moc ráda a už jsem měla tu možnost ho i párkrát vidět :3 Možná někdy v budoucnu použitelný k nějaký povídce
red moon

Pro doplnění atmosféry stejnojmenná pínička ... ty rumunský části jsou fantastický *___*

~ Powerwolf - When the moon shines red ~

Jsou chvíle, kdy si člověk naplno uvědomí krásy vysokoškolského života

26. května 2011 v 16:08 Herald z roku 2011
A že jich zatím vážně moc nebylo
A přesně mezi takové chvíle se počítá, když dopoledne hezky cestou na pokec do cukrárny míjíte před gymnáziem dav navlečený ve cvičebních úborech mířící na tělocvik.

Nejsem nijak škodolibá, to ne ... ale jen ať si to taky užijou ;)

Kam se poděli normální chlapi?

25. května 2011 v 19:14 Různé texty
Přesně tuhle otázku jsem si položila včera, když jsem náhodou narazila na článek o té holčičce, co vypadla ze Superstar (nesleduji a ani se o to nezajímám, takže nějaká jména po mě fakt nechtějte)
Justin Bieber hadr.

To už jsme fakt dospěli tak daleko, že dnešní náctileté holčičky šílí po něčem, u čeho pomalu ani nejde na sto procent určit pohlaví? Ještě si pamatuji dobu, kdy byli Tokyo Hotel žhavou novinkou a vyřvávali z každého rádia a já si tehdy říkala Hmm, ta holka zpívá celkem slušně. Cože, on je to kluk? Eh ...

Je to smutné, protože to, co mám ráda, mi pomalu, ale jistě odchází a je nahrazeno něčím, nad čím jenom kroutím hlavou a nějak v tom nemůžu najít jedinou věc, která by se mi měla nějakým způsobem líbit (dobře, dobře, Uruha byl výjimka, ale u něj to zkrátka byla součást image) Zlatí mí oblíbenci ze starší kategorie (Docela začínám chápat mamku, která při pohledu na můj wallpaper s (jak jinak) Davidem Tennantem pronesla "Konečně zase někdo, kdo vypadá jako chlap")

Let's trollin'

25. května 2011 v 15:26 Ostatní věci
V poslední době jsem objevila krásy Tumblr a dalo by se říct, že pár vyvolenců pravidelně stalkuji. A dneska jsem na jednom z nich objevila tuhle epičnost.
A jen tak mimochodem ... kdo neví, co je to Bohemian Rhapsody, tak ať si nejdřív stoupne před zrcadlo, nafackuje si a pak si to jde najít >:D

Článek nenalezen? Jasňačka ...

24. května 2011 v 18:14 Různé texty
Chcete mít obří návštěvnost? Jednoduchý recept.

1) Rozklikněte si Nový článek, myší si klikněte tak, aby vám kurzor blikal v okénku editoru. Máte? Výborně.

2) Teď začněte klikat na písmenka, která vás zrovna napadnou nebo která se vám jednodušše zlíbí. Že takový článek nebude vůbec dávat smysl? Ale na tom přeci vůbec nezáleží. O obsah článku tu nejde ani v nejmenším. Nejdůležitější složkou je totiž jeho název. Název totiž musí zaujmout tak, aby přilákal co největší množství lidí. Zaručeně úspěšnou volbou bude "Mé nahé fotky" a podobně. Pokud jste se dostali i přes tento krok, článek zveřejněte.

3) Že by bylo hotovo? Ale kdepak. Teď ten článek totiž ještě musíte smazat. Na blogu tedy nezůstane, ale v Nejnovějších článcích na titulce blog.cz samozřejmě ano.

Gratuluji, došli jste až do konce. Hádám, že teď máte online aspoň 20 lidí a jste nesmírně spokojení.
Ano, máte mé gratulace. K tomu, že jste se zařadili mezi ty nepochybně velmi inteligentní kravky, které tento způsob vesele využívají.

Svítíčko sluní a kousy mouchají

24. května 2011 v 15:30 Herald z roku 2011
Je to krása, když si člověk místo toho, aby se učil fildu zalezlý v noře, může vylézt hezky na sluníčko a učit se fildu na čerstvém vzduchu (jo, sice se pořád musí učit, ale aspoň příjemnějším způsobem ... a upřímně řečeno, nejlepší jsou Římané se jmény připomínající prospěšné a možná i neprospěšné bakterie) Kéž by nám to počasí vydrželo i na víkend, protože kdyby Šmajdovi náhodou pršelo, to by se nám pištící fanynky Zuprstár asi zvencly (Hehehe, že bych se tam přece jenom šla na chvíli podívat? Možná by to i stálo za fotku XD) Sice tam letos z toho, co by mě nějak více oslovilo, není prakticky nic (vloni stála sobota za hovno, ale z jiných důvodů, na Steiny si nemůžu stěžovat), ale co se dá dělat, holt prachy nemá nikdo ... a navíc, pivní stany jsou věčné ;)

Zjistila jsem, že přespříští víkend je v Plzni Metalfest, kde budou Sabatoni. Doprava a ubytování by problém nebyly, v Plzni mám babču, ale cena jednodenní vstupenky mi vzhledem k tomu, že bych tam jela výhradně kvůli nim, poněkud připomínala drahotu (pro srovnání, i koncert Withinů v Praze je levnější) Jó, kdyby tam byli Powerwolf (kteří tam byli samozřejmě vloni >:D), tak to by byla trošku jiná situace, ty už jedu zpaměti. Navíc ještě nejsou vypsané termíny všech zkoušek, takže bych se ještě honila jak ta rohatá. No nic, bude dovča, holčičí víkend na chatě a Advík, uvidí se příští rok ;)

No, zítra se jedu na druhý pokus poprat s týmem Akvinský a spol. (spolu s dalšími 101 trpiteli, takže by mě vážně zajímalo, jestli to někdo na ten první pokus dal XD) a nejspíš ve čtvrtek s kamarádkou na kafe/čaj/whatever, nějakou tu pauzu si člověk dát zkrátka musí.

Jdu dochroustat typy participací, tak se mějte a neusmažte se do odstínu humr ;)

Prej Real PhotoShop

24. května 2011 v 12:22 Ostatní věci
Připomíná mi to tamto ... It looks you're installing Windows :D
Zlatej PhotoFilte, v tom se aspoň vyznam