Duben 2011

Dnešní úlovek

30. dubna 2011 v 13:23 Vše kolem Tweedledee
V TimeOutu se občas dají najít vážně pěkné věci ... tohle líšení triko je důkaz :3 Sice je víc mamky než moje, ale stejnak ho budu nosit víc já ;)

If you need a superhero, call me

30. dubna 2011 v 12:50 Axis Powers Hetalia
Jako první mě praštil do oka můj oblíbenec z dětství R2D2, potom ty donuty ... ale nezávidim, mam tu totiž banánovej a čokoládovej, ha >:3


Zdroj: Nagadir

Death Scythes

29. dubna 2011 v 15:35 Soul Eater
Aneb všechny naše kosičky, ovšem bez smrtičky XD

Poslední dobou ...

28. dubna 2011 v 18:14 Herald z roku 2011
... se procházím v deštivém Ústí schovaná pod svým vínovým (podle kamaráda růžovým) deštníkem v hnědém semišovém saku a vínových Converskách, s Powerwolf v uších a černými obroučkami na nose a tvářím se děsně inteligentně ... a čím dál víc si uvědomuji, jak se podvědomě stylizuji do toho, u čeho mám zrovna zažrané období *Rozumějte, poslední rok mám období, kdy se do něčeho téměř fanaticky zažeru, aby se to po nějakém čase uklidnilo do únosné míry, mohla bych jmenovat třeba Total Eclipse nebo Angels and Demons, tady jste si to holt taky museli vytrpět ^^ (v únoru jsem si na zkoušku z fonetiky pro štěstí brala na krk klícku s holubičkou jakožto symbol anděla a prstýnek hada, který jako by obtáčí prst jakožto symbol démona ... jsem pako, ale pomohlo to ^^) Ale co, dokud jsem pro okolí neškodná, tak to nevadí =^^= O víkendu zase jedeme za prarodičovstvem do Plzně a že by se mi tam zrovna dvakrát chtělo, to vážně nemohu říct. Mám takový neblahý pocit, že se zase něco zvrtne a všichni se požerou. Ale možná mě to příjemně překvapí, i když o tom silně pochybuji -_- Chci se zase pořádně vyspat, chci čajku a nechci zkoušky, tentokrát vážně ne. Mám pocit, že tenhle semestr utekl šíleným tempem a já pořád nic nestíhám. A jelikož by se můj současný stav dal vyjádřit slovy hladová, utahaná (vážně chci TARDIS ... ty čtvrteční sprinty mě dost ubíjí) a vynervovaná, takže do sebe půjdu hodit chřestíček s bešamelíčkem, šunčičkou a americkými brambůrky (zdrobněliny neřešte, mozek uplaval), sbalit si ranec a v klidu a míru se večer podívat na D.Gray-man.
P.S. Je tu někdo, koho vážně zajímá ten humbuk kolem britské královské svatby? Jen se ptám, zatím jsem totiž na nikoho takového nenarazila XD

Powerwolf - Midnight Messiah

27. dubna 2011 v 20:16 Gramofon Underlandu
No, tak teď by si ti jedinci, kteří mě kdysi považovali za satanistu jen kvůli černýmu laku na nehty a mýmu milovanýmu šátku s pentagramy (podotýkám normálními), mohli mnout ruce. Právě jsem si dostáhla jedno album, který mi od nich chybělo a můžu říct jediný ... já ty chlapy ŽERU. Dneska jsem si ty dvě alba za cestu do Ústí a z Ústí dala dvakrát, maj šíleně chytlavý songy ... Werewolves of Armenia, Raise your fist, evangelist a Lupus Dei už mě dostaly do drápů dřív, tohle je nejčerstvější přírůstek. Ty sbory *___*


Analýza návštěvníků

27. dubna 2011 v 17:57 Průzkumy lidu
Napadlo mě to už dřív, když měla podobnou anketu na blogu Neadirian, ale přicházím s tím až teď. Jelikož by mě zajímalo, proč z těch lidí, co sem náhodou zabloudí, tak málo zanechá nějaký komentář, rozhodla jsem se tímto zjistit, jaká skupina se tu nejvíc vyskytuje, abych konečně věděla, na čem jsem. Tak směle do toho, zařaďte se :)


"To neni krev, ale kečup. A ty šípy jsem si nabodal z hecu"

27. dubna 2011 v 14:35 Téma týdne
Je rudá, tekutá, má různé skupiny a potřebujeme ji k životu. To všechno už bylo tisíckrát řečeno a myslím, že to víme i bez toho. Proč nás ale životadárná rudá tekutina tak fascinuje a proč po ní tak bažíme?

Ne, vážně se tu nehodlám rozkecávat o třpytivých cucácích vegetariánech, ale uvědomte si, že prakticky v každém současném filmu se aspoň nějaká ta kapka krve zákonitě musí objevit (pokud se tedy nejedná o přesládlé cajdáky typu britská královská svatba, to kolem mě prochází hodně velkým obloukem) Ve většině hororů je to samozřejmost, zde hrdinové, co se týče množství krve v těle, běžné jedince o hodně převyšují, stříká z nich po hektolitrech a oni pořád vesele stojí. Nebo si stačí najet na internet, zadat do vyhledávače ta správná slova a vyhrnou se na vás tisíce obrázků podřezaných žil, propíchaných či pořezaných částí těla (většinou to bývá jazyk, ale fantazií se meze nekladou), slečen ležících ve vanách plných krve a podobně, stačí si jen vybrat. I v anime může člověk narazit na celkem výživné kousky jako například Elfen Lied, Higurashi no Naku Koro ni, Umineko no Naku Koro ni, Hellsing nebo třeba Blood+, kde se krví a sem tak nějakou tou utrhlou končetinou taky rozhodně nešetří. A co teprve takové počítačové hry? (Ne, teď nemám na mysli The Sims) Tam se dá taky zastřelit leccos.

Proč ale všichni chceme tolik vidět krev? Nemyslím si, že by to bylo proto, že jsme všichni psychopati (nevím, jak vy, ale já se za něj nepovažuji) Bude to asi jeden z fenoménů doby, kdy jsme zahlceni každodenními zprávami plnými násilí a z televize na nás zírá jedna kriminálka za druhou. Zjistila jsem, že pohled na kreslenou krev mi nevadí (většina ze zmiňovaných anime patří k mým oblíbeným, ale nejsou jediné), ale v té skutečné se vážně nevyžívám (otevřené zlomeniny vážně očumovat nemusím, díky) Jako mladší jsem hrála Doom a ano, střílí se tam, ale nestřílí se tam normální lidé. A co takových pár krvavých šrámů na většinou jinak bezchybném těle hlavního hrdiny či hrdinky? Ale no tak, neříkejte, že vám to nikdy nepřišlo sexy, vidět vašeho hrdinu trošičku trpět ;)

Cena za lidskost

27. dubna 2011 v 13:29 Ostatní anime
Je pravda, že kdyby se ty parchanti k Lucy nechovali jako zrůdy, tak mohla bejt úplně jiná
Zdroj: Borůvka

Váš názor na mé písemnosti

25. dubna 2011 v 16:33 Průzkumy lidu
Nepíšu sice moc často, většinou nemám buď čas nebo nápad, ale jednou za čas se mi podaří něco aspoň trochu hodnotného vyplodit, tak by mě zajímalo, jestli vůbec stojí za to to sem dávat, jestli vás vůbec baví je číst. Předem děkuji za názory, ať už budou kladné nebo záporné (konstruktivní kritiku přijímám)


Saku se svým budoucím autem

25. dubna 2011 v 14:24 Kreativně-grafický koutek
Nebudu říkat, že jsem se nudila, to totiž nehrozí, ale potřebovala jsem zvednout oči od Swifta a navíc se mi chtělo, tak jsem si složila papírovou TARDIS a jsem vysloveně spokojená ^^ Kvalita sice naprd, nejsou baterky, ale i tak :3
1
2

Náhon návštěvnosti za každou cenu

25. dubna 2011 v 11:05 Různé texty
Občas se mi stává, že narazím na blog s návštěvností dosahující závratných výšin, která podle mého skromného názoru vzhledem k přihlédnutí ke kvalitě jeho obsahu není až tak zasloužená. Někdy mi to vážně nedá a rozkliknu si jeho statistiky v Toplistu. A vykoukne na mě přesně to, co jsem čekala. Naprostá většina návštěvníků začíná www.websurf.cz/blablabla. A já už bezpečně vím, na čem jsem a koutky mi cukají do úsměvu.

Už jsem se zde několikrát zmiňovala, že jsem radši, když mi tu někdo zanechá smysluplný komentář k něčemu, s čím jsem si dala práci, než když se tu objeví sto mlčících anonymů. Nevím, jestli bych někdy klesla až tak, abych se šla zaregistrovat na Websurf nebo podobné stránky a upřímně blogery, kteří to dělají, nechápu. K čemu vám to je, že máte návštěvnost v tisících za týden, když 90% z návštěvníků váš blog a jeho obsah absolutně nezajímá? Vážně by mě to zajímalo. Je to jen pro ten pocit, že máte "oblíbený a navštěvovaný" blog? Pardon, ale o tomhle to vážně není, aspoň podle mě.

Jak to vidíte vy? Co si myslíte o lidech, kteří takovéto stránky ke zvýšení návštěvnosti používají? Šli byste do toho sami?

Ráda bych věděla, jestli je nás tu s podobným názorem víc.

Ta zelenina za to nemůže!

24. dubna 2011 v 19:12 Epické výroky
"A proč mu vlastně řikáš Patizón?"
"Protože se jmenuje Pattison. Patizón je vlastně ňáká zelenina, ne?"
"Jo, je to takový placatý a pěkně hnusný."
"Tak to sedí."~ rozhovor s tatínkem na téma mého opravdu velmi neoblíbeného herce ~
xD
No ... co dodat XD

Om nom nom

24. dubna 2011 v 16:30 Hellsing
Hrozně mi to přípomíná jeden podobnej obrázek na Kuroshitsuji ... Alucard má holt jenom hlad XD

Veliké Veselonoce

24. dubna 2011 v 8:11 Herald z roku 2011
Tak jo, jelikož dneska je první regulérní velikonoční svátek, tak vám k těm pár dnům chci popřát, ať si je hezky užijete (nedřepte na zadku u počítače, když je venku tak krásně, on vám ten blog neuteče), pokud dodržujete tradice, tak ať se vám nespálí beránek s mazancem, ať nepřijdete o prsty při výrobě pomlázky a nerozbijte vajíčka. Dámy, připravte si zadky (přece nechcete uschnout, že ne) a vy pánové zase náhradní suché oblečení ;)

Zkrátka si svátky jara užijte podle svého :)

Budko boudičko, kdo v tobě přebývá

23. dubna 2011 v 18:01 Vše kolem Tweedledee
Cha, nečekali jste snad fotku kadiboudy, nebo snad jo? No, ať tak či tak, každopádně máte smůlu ^^

Ovšem chci se s vámi podělit o jinou (rozhodně zajímavější) budku. Vydali jsme se totiž dneska na výlet (nebudu dřepět doma na zadku, když je venku tak krásně) a první zastávkou byla Budyně nad Ohří, kde už jsem kdysi před pár lety byla ještě s flétnovým souborem jako účinkující na akci s názvem Budyňský krokodýl (víte, on je tam totiž vodní zámek, kolem kterého už sice žádná voda není, ale nepochybně kdysi byla a v jednom ze sálů vážně ze stropu visí vycpaný krokodýl, tak proto) Zaparkujeme hezky na náměstí u kostela a na mě po výstupu z auta vykoukne tahle nádhera. Takhle krásnou britiš-like telefonní budku jsem vážně ještě neviděla, tak jsem si jí musela vyfotit *____* Né, Saku ale vůbec nekouká na Pána času a pak se jí vůbec celou noc nezdá, že se jí snaží zabít hnusný lidi, z kterejch crčí voda ^^"

Zrození Venuše

23. dubna 2011 v 14:27 Axis Powers Hetalia
... nebo spíš Venušáka?
Chudák Boticelli, takhle ho prznit XD
Z tohodle jsem vážně měla slušnej výtlem na dost dlouho XD


Asi jsem našla další kapelu, kterou stojí za to poslouchat

22. dubna 2011 v 17:35 Gramofon Underlandu
A o koho že se to jedná? O německo-arménskou skupinu Powerwolf. Jo, je pravda, že vlky ani vlkodlaky jsem nikdy neměla moc v lásce a asi se to ani nezmění, ale to nemění nic na faktu, že mám ráda kvalitní tvrdou hudbu ... a to se splňuje ;)
A jak že jsem na ně vlastně přišla? Taťka má naladěných pár webových rádií a když jsem se vyskytovala v obýváku, právě z počítače hrála písnička níže ... a mě se tak nějak na první poslech zalíbila, tak jsem jí šla hledat ^^


Human Tea Party

22. dubna 2011 v 16:35 Manga obrázky
Underland jak vyšitej, jen co je pravda *____*
Připomíná mi to scénu s večeří v Umineku, asi si jí pustim ... Ushiromiya Rooosa >:3
Zdroj: Haruhi

Lady Rosebeth

22. dubna 2011 v 12:10 FanArts
Hrozně se mi líbí ta kombinace elegantního oblečení a velkých brýlí :3

El Laberinto del Fauno - Nana de Ofelia

19. dubna 2011 v 19:15 Gramofon Underlandu
Nevim, jestli jste Faunův labyrint (osobně mám stejnak radši půlvodní španělský název) viděli, ale pokud ne, tak rozhodně doporučuji, je to nádherný film, i když místy poněkud víc naturalistický (ostatně jako většina filmů od Guillerma del Torra) ... fantasy pro dospělé, řekla bych ... magický realismus by byl možná ještě výstižnější. Ofelia je pro mě taková španělská Alenka

Prakticky pokaždé, když slyším tuhle ukolébavku, tak se mi chce pomalu brečet