Březen 2011

Hell yeah!

31. března 2011 v 19:24 Herald z roku 2011
Ač to tenhle týden ze začátku vypadalo tak nějak nijak, nakonec se to vyvinulo celkem slibným směrem ;)

Test z americké ústavy za deset bodů z deseti, vážně mám ze sebe radost ;) Nestihnutá prezentace nevyvolala žádnou řetězovou reakci průserů a ten nahoře mě nejspíš vyslyšel a dnešní morfologie opět odpadla, takže jsem si ve volném čase mohla jít koupit sukýnku ... černou krajkovou, fakt se mi líbí :3 A dokonalé 3D nálepky s Hello Kitty (aneb Saku má ráda věci, které se dají mačkat a všemožně žmoulat), ale to se nepočítá XD Taky jsem zjistila zajímavou věc, jeden dříve vyřknutý předsudek (samozřejmě v mé nepřítomnosti) o mé osobě. Prý se dokážu bavit jen o těch "kreslenejch panďulácích". Tak nevím ... vy, co mě znáte naživo, můžete posoudit, jestli na potkání melu o Pokémonech a podobně. Řekla bych, že ne. Ale každopádně mě to dost rozesmálo ;) A zítra jdu hezky čajovat, ničit si zdraví a drbat až do padnutí.

Tak mi držte palce ;)

Mňamka

30. března 2011 v 12:32 Axis Powers Hetalia
Já vim, na co jsem si stěžovala ... ale tohle je jiný! Tady je totiž slůňátko ^^

"Pane Bože, proč?" "Já ti ani nevim ... ty mě prostě tak ňák sereš"

29. března 2011 v 17:54 Herald z roku 2011
Vážně mívám poslední dobou dost intenzivní pocit, že si ze mě ten nahoře vysloveně dělá prdel (ovšem jestli dá a zase nebude morfologie, tak se zlobit nebudu) Po úmorné sardinkoidní cestě v autobuse s dokonale protivnými důchodci (ano, když stojím ve dveřích, tak se chystám vystupovat, zřejmě nepochopitelné) se člověk těší do klidu domova. Jo, klidu ... jenže to by zase nesměli být všichni kromě šneků v sobě (divte se, že na vás nebudu ťuťuňuňu, když mi ani neřeknete ahoj a jenom po sobě štěkáte) V takovýhle chvílích ve mě začíná převládat ta choleričtější stránka ... a tímhle tempem už jí moc dlouho na uzdě asi neudržím D:< Ale aspoň je krásně a teplo, teploměr v Ústí dneska ukazoval 20 stupňů, nevím, nakolik je věrohodný, ale vážně je to lahoda :3 Hlavně, aby nám to vydrželo.

Spousta lidí na mě prdí, řeknou, že se ozvou a skutek utek (to jsou holt ty konzervatóristi, ve flákacím ročníku mají tak hrozně málo času ... ) No, u některých mě to vážně docela mrzí. Když se neozvu první, tak se neozve prakticky nikdo a já si pak připadám jako vlezlá vtěrka, že pořád otravuju ... a sledování filmů typu Deník Bridget Jonesové na mě má ten účinek, že se na konci cítím jako přejetá bagrem, celá krásně zadupaná do země ... silně povzbuzující, že?

A ještě něco, co mi v poslední době vrtá hlavou. Nepřipadá vám, že je nějak přehetaliováno? Asi je to jenom můj subjektivní pocit, ale přece jenom je skoro všude, kam se podívám. Někdy mívám pocit, že už se ani nemluví o ničem jiném, jako by nic jiného ani neexistovalo ... a vzhledem k tomu, že touhle "mánií" jsem si prošla přibližně před rokem, už to začíná jít tak trochu kolem mě. Člověk by si občas docela rád popovídal i na jiné téma ... no nic, počkám si, až to zase přejde, stejnak mi nic jiného nezbyde.

Mimochodem, ani pořádně psát už neumím. Vytvořila jsem dokonalého hybrida a do poznámek si před pár týdny zapsala A Midsomummer's Night's Dream ^^"

Yaoi fangirls

28. března 2011 v 16:43 Ostatní věci
Tohle hledám od Akiconu a konečně jsem našla ^^
Zdroj: Dyamirity

Virtuální přátelství aneb ten plešatý dědeček na druhé straně

28. března 2011 v 12:14 Téma týdne
Podle mého názoru je celý fenomén internetového seznamování jen další logický posun. Dříve se podávaly inzeráty, lidé se pravidelně dopisovali, takže je jasné, že s nástupem mnohem rychlejšího média se seznamování přesune sem. Ano, ano, všichni víme, jaká nebezpečí se na internetu schovávají, že lidé na druhé straně vůbec nemusí být ti, za které se vydávají (ten šok, kdy se z dvacetileté dobře vyvinuté blondýny vyklube šedesátiletý nadržený dědeček, musí být HODNĚ výživný), ale pokud člověk dodržuje aspoň základní pravidla, nebude o sobě uvádět citlivé osobní údaje, přesnou adresou počínaje a bankovním účtem konče a pokud je aspoň trochu inteligentní na to, aby si nesmlouval schůzku s někým, koho právě "poznal" a když už, tak aby na ní nechodil úplně sám, neměl by to být až takový problém. Jen se zkrátka musí počítat s tím, že internet je stejně jako reálný svět plný nejrůznějších úchylů, jen zde mají mnohem víc možností. A jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. A tady to platí dvojnásobně.

Nemám zkušenosti s chaty, seznamkami a podobně, nikdy jsem se nepokoušela hledat vztah přes net (nevím, mám k tomu tak nějak zažité předsudky), ale ze své vlastní zkušenosti můžu říct, že díky internetu jsem poznala spoustu lidí se podobnými zájmy, se kterými bych se jinak třeba kvůli vzdálenosti neměla šanci poznat a takhle s nimi můžu být v kontaktu prakticky kdykoliv se mi zamane. Někteří přišli, někteří odešli, někteří pořád zůstávají a s některými jsem už měla i tu možnost vidět se naživo. A rozhodně už pro mě nejsou jen hromada pixelů na monitoru. Jsou to pro mě opravdoví přátelé ♥ Myslím, že je snad ani nemusím jmenovat, protože doufám, že budou vědět, že myslím právě je :)

Modroočko

28. března 2011 v 10:40 Manga obrázky
Tahle boží lolitka se tu na chvilku objevila na jednom designu a byla by škoda jí sem nedat, když je tak krásná :3
Zdroj: Haruhi

Drsnější než šmirglpapír

26. března 2011 v 21:30 Vše kolem Tweedledee
Ano, i já jsem byla kdysi schopná vyfotit takovouhle kchůl fotečku ... ale proč si neudělat srandu z hříchů mládí XD
... nekecám, vážně jsem to já ^^"

Sežrat mícu!

26. března 2011 v 19:42 Herald z roku 2011
Šla bych na icq, ale bohužel je tu tak mizerný signál, že bych se akorát zbytečně rozčilovala po tom, co by mi to každých pět minut spadlo.

Ta naše, respektive babči míca je vážně divná. Člověk na ní ani nesáhne, jenom na ní kouká a už zdrhá, jak kdybych si z ní chtěla udělat čepici. Přitom její ségra, kterou si vzali sousedé a které jsem v jejích kotěcích letech dala přezdívku Kid, jelikož je černobílá a na zadní noze má bílé proužky, se k nám okamžitě lísá a je šíleně přítulná, a to prakticky k cizím lidem. Docela mě to mrzí, protože kočky mám vážně ráda a ještě se mi nestalo, že by kočka neměla ráda mě >:D Taky jsem se překonala a nekoupila jsem si ten krásný světlounce růžový tophat, který jsem objevila v dětském oddělení ... stejnak bych ho neměla kam a hlavně k čemu nosit, je to pravda. Ten černý, co už mám, bude mít mnohem větší využití. Macbetha si tradičně nechávám na poslední chvíli, nějak na něj zkrátka nemám náladu. A zjišťuji, že tu vlastně jsou schody naprosto ideální k focení. To by ovšem ale člověk nesměl mít všechno nějak atypické oblečení doma, že. Tak holt někdy příště.

No, radši se to pokusím zveřejnit než to zase spadne, protože znova bych to sepisovala opravdu nerada >:D

Tak vám z Plzeňského kraje přeji hezký sobotní večer

Sayuri

26. března 2011 v 16:37 Kreativně-grafický koutek
Až teď jsem si uvědomila, že Satine už tu je, ale Sayuri ne ... takže už tu je ;)
sayuri
Because geisha has no feelings ...

Zbytek mnou vytvořených stampek

26. března 2011 v 13:10 Kreativně-grafický koutek
(Ty, co se nacházejí zde a zde, už jsem sem podruhé nedávala)

V naprosté většině případů jsem si je vytvářela pro své vlastní potřeby, tak nevím, jestli by je používal i někdo jiný ... kdyby to tak ale náhodou bylo, tak bych byla vážně moc ráda, kdybyste je nevydávali za své dílo, snad si rozumíme ... v opačném případě budete mít na krku hodně vzteklou lišku >:D
total eclipse © Sakura Minamino
decadent mind © Sakura Minamino
nineteenth century © Sakura Minamino
spammers © Sakura Minamino
DT © Sakura Minamino
DT © Sakura Minamino
british © Sakura Minamino
my religion is tennantism © Sakura Minamino
DW © Sakura Minamino
wine © Sakura Minamino

Proč bychom se nehádali ...

25. března 2011 v 21:20 Herald z roku 2011
Je to fakt, proč by měl docela pohodově načatý den vydržet déle než pár hodin, že ...

Proč se do háje lidé musí do krve rozhádat kvůli naprostým kravinám? Přesně tohle je jeden z pár důvodů, proč ne až tak ráda jezdím k babičce ... a už je to tu samozřejmě zas. Je moc hezký, že mi nechcete přidělávat další starosti, ale bohužel, stalo se. Kdybych kouřila, tak si asi jdu ven zapálit. Ale nejsem až takovej slaboch. Doufám, že tenhle dnešní kix se utopil v té skleničce červeného ... zítra si chci konečně zase po sto letech prolézt plzeňský Lindex a nenechám si zkazit víkend, nenechám.

Vyřvala bych se, ale na to tu bohužel není prostor, proto se aspoň symbolicky vyřvávám tady, dost mi to pomáhá.

Pocky

25. března 2011 v 20:57 Axis Powers Hetalia
Omlouvám se, ale jsem až moc fyzicky i emotivně unavená na nějaký smysluplnější komentář

It's hard to give a shit these days

24. března 2011 v 18:49 Herald z roku 2011
Krásné úsloví, které ode dneška začnu používat XD Pochází z jedné písničky, která vůbec měla dost zajímavý text ... mop v trenkách a podobně, někteří budou vědět, že XD

Svět vážně není fér. Na našem Anifestu budou dva dny zasvěcené anime ... a samozřejmě to musí být všední dny a zrovna ty, ve které trčím ve škole až do večera. Ach jo -_-" No nic, na Advíku si to stejnak vynahradím. Taky jsem neustále lámána na Animefest ... pořád nějak nevím.

Ale co že jsem to vlastně původně chtěla? Jo, mám toho tradičně až po krk a taky si jdu zabalit raneček, protože se na víkend jede za babi do Plzně, ale noťas si beru, vysokoškolsky už bez něj prakticky nefunguju.

Poroučim se, adios

Tak trochu psycho králíček

22. března 2011 v 19:25 Ostatní věci
O to víc se mi líbí XD Bwaah! >:D
Zdroj: Marionette

Byt či dům, to je oč tu běží!

22. března 2011 v 17:46 Herald z roku 2011
Už na začátku dnešního dne jsem věděla, že bude stát za to. Z původního pětiminutového zpoždění vlaku se vyklubala krásná čtvrthodinka, tímpádem jsem se do Ústí dostala asi tak o půl hodiny později než normálně, ale bylo krásně a i celkem teplo, takže mi to ani nijak významně nevadilo, v pohodičce jsem stíhala. Ale něco vám řeknu - Shakespeare mě začíná pěkně štvát, popsala jsem o něm asi tak šest stránek A4 a málem mi upadla ruka >:D Ale cvíčo mi to opět dokonale vynahradilo, nejvtipnější hodina z celého týdne ^^ Vážně miluji angličtinu pro její slovní dvojsmysly aneb ano, opět se tam objevovala ona slavná osloprdel, o které jsem už referovala, a tentokrát ještě v mnohem vtipnějších situacích (aneb vílí královna Titánie se zamilovala herce, kterému král elfů Oberon prostřednictvím Puka přičaroval místo obličeje oslí hlavu, čili prdel XD) A ohromně mě potěšilo, že si můj oblíbený učitel všiml, že vypadám nějak jinak (aneb včera jsem si dobarvovala vlasy) Nyu ^///^ A jelikož už začínám pociťovat chybějící oběd, jdu si něco ulovit do ledničky >:3

Tak se mějte pěkně a užívejte jara =^^=

Good morning

22. března 2011 v 17:09 Axis Powers Hetalia
Chňá chňá, tohle je tak úžasnej obrázek ... :3

Jaro je oficiálně tu

21. března 2011 v 15:18 Herald z roku 2011
Svítíčko sluní, kousy mouchají a tak podobně ... a mě dost brutálně chybí několik lidí, kteří jsou bohužel moc daleko nebo nemají čas :( A ne zrovna hezký sen, který se mi dneska zdál, mi od toho pocitu vážně moc neulevil, spíš naopak :( Ale to přejde, dřív nebo později. Čtu Sen noci svatojánské a nějak mě to nebaví, nic proti Shakespearovi ^^" A opět mě děsně pobavily slečny, které nedokážou pochopit, že někdo (světe, div se) může nosit i něco jiného, než co nosí všechny děsně kchůl holčičky a vypadají jako přes kopírák ... Krásná.cz asi vážně dokonale vymývá mozky XD Ale co, není nad pořádné zasmání se ;) Jo, a udělala jsem ještě jednu věc - smazala jsem rubriku s návštěvností, protože už mi vážně připadala naprosto zbytečná a nemám potřebu se s ní vychloubat, takže takhle. To by ode mě bylo prozatím asi vše, tak se mějte hezky

Krásnej svět to máme ...

20. března 2011 v 17:25 Různé texty
Svět, ve kterym děti (jo, i ve dvanácti jste děti, smiřte se s tim) hulí jak fabriky To by se rodiče asi divili, na co jde kapesné, popřípadně peníze na obědy nebo dopravu, co? a ožíraj se jenom proto, že se jim líbí ten pocit Pocit, kdy se chovam jako nesvéprávnej magor? Hm, asi jsem tomu nikdy nepřišla "na chuť" ... nebo spíš nepiju proto, abych se ztřískala do němoty Vážně jsem ráda, že jsem měla takový dětství, jako jsem měla, hezky s hračkama a věcma, co k němu patří ... že jsem neměla potřebu hrát si na děsně kchůl dospěláka a kurvit si zdraví už odmalička, nehledě na tuny make-upu na ksichtíčcích dnešních čtrnáctek, který vypadaj spíš na pětadvacet.

Vážně ... taky se vám zdá, že dnešní mládež dospívá nějak nechutně rychle? Dětství nám nějak mizí do nenávratna ... až se začínam děsit toho, co přijde za pár let. To se možná ještě budu teprv divit ...

Lady Gaga - Born this way

20. března 2011 v 11:57 Gramofon Underlandu
Její klipy jsou prostě úžasný a písničky děsně chytlavý ;)
A mrtvolná lady s růžovym ohonem je zkrátka famózní *___*


Poslové jara

19. března 2011 v 20:00 Japonsko
Tohle je po všech stránkách nádherná fotka ... působí tak krásně jemně ♥
Už se těšim, až sakury vykvetou