Srpen 2010

Hola hola, škola volá

31. srpna 2010 v 19:29 Herald z roku 2010
Ačkoliv mě ještě ne, chtěla bych těm, kteří se zítra navracejí do svých ústavů (školních, samozřejmě) popřát hodně štěstí a pevné nervy ^^ A to především těm, kteří buď končí základku nebo začínají střední nebo se psychicky připravují na maturitu.

Good luck, vy to zvládnete =^^=
school

Bang!

31. srpna 2010 v 18:58 Ostatní anime
Psycho Haruhi v paralelním světě
bang

Bond, James Bond

31. srpna 2010 v 18:24 Soul Eater
Kid, Death the Kid
Já chci taky takovou průkazku, k čertu s ISIC :'D
kid

Z toho by se jeden zrestartoval

31. srpna 2010 v 16:26 Herald z roku 2010
Jednu chvíli prší, pak tak pět minut svítí sluníčko, pak zase prší a takhle se to opakuje celý den (ale v sobotu už by mělo být lépe a i tepleji, těším se, moc :333) Btw, bocchan, zdálo se mi o vás (ovšem nespojovat si to s tím tamtím, normální sen! XD) V televizi dávají prd, takže asi zůstanu věrná klasice a pustím si Saturnina (v záloze mám Tajemství hradu v Karpatech) a taky bych ráda vyhrabala Nekonečný příběh (když vidím tu hromadu zaprášených videokazet, přestává se mi do toho chtít -_-) Jdu si vypít další hrnec ženského čajíčku, odevzdat se teplé náruči postele a nechat si zdát o podvazcích (Amu ví XD)
revenge

Grell žárlí

31. srpna 2010 v 16:13 Kuroshitsuji
Nedivim se mu, tu jeptišku bych sežrala společně s nim
(Ano, Amu, tenhle moment OPRAVDU nemam ráda >:DDD)
envious

Takhle jsem si to vážně nepředstavovala

31. srpna 2010 v 9:54 Herald z roku 2010
Heh, asi si říkáte, co že tu vlastně dělám. Věc se má takhle. Asi ve čtyři hodiny mě vzbudilo břicho, respektive ta děsná bolest v něm. Prášek jakž takž zabral až za dvě hodiny, čili v šest ráno. A představa, že v tomhle stavu někam pojedu, byla dosti děsivá. Výlet se přesouvá na sobotu (ještě jednou gome T.T) a já se opět odporoučím do tepla postele, tam je mi teď nejlíp.
epic period

To už zase pánbůh hraje kuželky

30. srpna 2010 v 17:28 Téma týdne
Takto jsem nazývala bouřku jako dítě, ani nevím, jak jsem na to vlastně přišla XD

Bouřka patří mezi mé oblíbené přírodní jevy, tedy, pokud se zrovna nacházím v teple pod střechou a nejsem sama (nepopírám, že nejsem strašpytel, jsem) Noční bouřka ve stanu, kdy se snažíte zachránit věci od namočení a zároveň udržet stan, aby neodlétl, je opravdu adrenalinový zážitek (mluvím z vlastní zkušenosti a byl to náš stan, který jako jediný vydržel) A když z plánované venkovní vycházky strávíte tři čtvrtě schovaní v altánu, aby do vás nepraštilo, taky na to nezapomenete.

Najednou je všude nepřirozené ticho. Ticho před bouří. Pomalu se zvedající vítr vytváří spirály z opadaného listí. Mraky postupně tmavnou. Najednou je rozčísne blesk a obloha se rozsvítí. Z dáli zaduní ohlušující zvuk hromu. Z nebe spadnou první kapky, které se postupně promění v dlouhé provazce.

Takhle vidím bouřku já.

Ovšem největší otisk v paměti mi zanechala jedna bouřka někdy před dvěma roky. Říkáte si proč? Protože to byla bouřka bez deště. Může vám to připadat triviální, ale já jsem hodinu stála u okna a poslouchala dunění hromu, očekávajíc první kapky, kterých jsem se nedočkala. Nevím proč, ale připadalo mi to neuvěřitelně fascinují, neobvyklé.
storm
Bouře přicházející po moři, Medulin 2007, Chorvatsko

Už jen čekám, až začne padat sníh

30. srpna 2010 v 16:32 Herald z roku 2010
Právě přežvykuji pár kousků cukroví z košíčku, který jsme dostali jako výslužku z kamarádčiny svatby (ale netopýry sežrali, pche >:D) Docela mě deprimuje pohled z okna a především pohled na teploměr, dopoledne při větrání dokonce začal topit kotel o_O Zdá se, že letní dny jsou nenávratně pryč T.T Nechci podzim, nesnáším to depresivní lezavé počasí (jediné dvě věci, které na podzimu beru, jsou narozeniny a Halloween)
škrábeme ^^

Karkulka tak trochu jinak

30. srpna 2010 v 15:56 Ostatní anime
A nejen Karkulka ^^
karkulka
Zdroj: Haruhi

Welcome in Zombieland

30. srpna 2010 v 13:01 Manga obrázky
Dokonalá atmosféra :333
zombieland

Obraz

30. srpna 2010 v 10:39 Manga obrázky
Teď už jenom, aby z něj něco vyskočilo ;)
painting

Další stampka z liščí dílny

29. srpna 2010 v 20:09 Kreativně-grafický koutek
Nápad mi strašil v hlavě delší dobu a díky radě a pomoci šikovného ukeho jsem ho zrealizovala ^^ Obrázek je z jednoho toho dokonalýho komixu aneb Sebbyho pravá podoba XD
Nekopírovat pod hrozbou sežrání adminkou >:D

Craddle of Filth - Nymphetamine

29. srpna 2010 v 18:57 Gramofon Underlandu
Vzpomínam, jak jsme to poslouchali v prváku s kámoškou na informatice z jedněch sluchátek ^^


Pár fotek z Doitsu

29. srpna 2010 v 12:05 Vše kolem Tweedledee
Dávám sem ty, které se mi líbí nejvíc :3


Liščátka

29. srpna 2010 v 11:40 Lišky
Jedna z nejdokonalejších zvířecích fotek ♥
:333

Co pro mě znamená hudba

29. srpna 2010 v 9:20 Téma týdne
Můj život je úzce spojený s hudbou již od útlého věku. Ve školce jsem začala chodit do prvního pěveckého sboru (do dnešního data jsem prošla celkem čtyřmi) Během základní školy (s rozšířenou výukou hudební výchovy, ano ^^) jsem se začala učit hrát na zobcovou flétnu, která později přešla ve flétnu příčnou a v současné době vlastním i flétnu altovou. Během posledních let gymnázia a především přípravy na maturitu jsem z důvodu nedostatku času tyto kroužky ukončila, ale přesto na ně ráda vzpomínám a když mám náladu, fouknu si ;)

Co se týče mých oblíbených žánrů, můj vkus se postupně vyvíjel. Živě si pamatuji, jak jsem byla jako malá unešená z Lunetic mánie (ale přiznejme si, kdo tehdy nebyl XD) Později následovala éra klasické hudby (byla jsem prakticky "pečená vařená" na čtvrtečních koncertech naší filharmonie) Nemůžu říct, že by pro mě klasika byla na prvním místě, ale když mě to chytne, klidně si pustím třeba Mozartův Requiem, který doslova uctívám. S nástupem zájmu o Japonsko jsem přičichla k anime soundtrackům a později také k j-music, které mě drží pořád a asi jen tak nepustí ^^

Ovšem mou největší hudební vášní je rock a především gothic rock. Na klasickém rocku jsem prakticky vyrůstala a na ikony jako jsou např. Pink Floyd nebo Alice Cooper nedám dopustit. Když jsem poprvé slyšela Planet Hell od Nigtwish nebo Mother Earth od Within Temptation, věděla jsem, že tohle je přesně můj šálek čaje.

Netvrdím ovšem, že neposlouchám nic jiného. Pokud mě nějaká písnička zaujme, neřeším, co je to za žánr.

Když mě teď omluvíte, půjdu si pustit Sonatu Arcticu ;)


Tenhle des mě málem zabil

28. srpna 2010 v 21:22 Omítky Underlandu
Samotný design za to nemůže, ale nastavování klikaček (nefungoval odkaz, neseděla barva, ... >:D) Nápad se zrodil ještě v Německu, kdy jsem našla ten dokonalý obrázek evokující Underland a starodávnost *.* Předchozí tu byl prakticky měsíc, tak snad se vám tenhle bude taky líbit =^^=

Přijeli jsme z výletu aneb liška je zpět =^^=

28. srpna 2010 v 15:32 Herald z roku 2010
Tak mě tu máte, živou a zdravou (jste rádi, že? XD) Teď bude následovat zdlouhavá etapa vybalování a pak ... se uvidí ^^

Těšila jsem se na vás, moc :33
hauu

Otrávená jsem, ale ne sírou

27. srpna 2010 v 15:41 Různé texty
allergic to people
Vážně jsem netušila, že mě někdy dokáže vytočit i Aktuálně.cz, stalo se. I když, samotný server za to nemůže, spíš mě dokonale nasral jeden komentář pod článkem (viz. článek ~ZDE)

Nenaštvalo mě to, že je u nás vyšší koncetrace síry (když lidé spalují sračky, co mají být údajně uhlí, tak se není čemu divit) Totálně mě vytočilo to, že prý "Teplice je (což už samo vypovídá o inteligenci autora) jedno z nejhnusnějších měst v ČR". Pán/paní by si měl nejdříve zajít na oční a pak teprv něco kecat. Nebo si alespoň zjistit fakta. Historické budovy bez oken a zdevastované staré domy? Když jsou v soukromém vlastnictví, tak co s tím má primátor asi tak udělat? A ty tábory bezdomovců podél trati by mě taky docela zajímaly, nějak jsem si jich totiž za těch 20 let, co v Teplicích bydlím, nevšimla. Nemá snad každé město hezké a ne tolik hezké části?

Pokud jsou Teplice tak hnusné, tak by mě vážně zajímalo, jak by se na tom pomyslném žebříčku umístilo třeba Ústí nebo Litvínov s chemičkami a podobně.

Na město mi prostě nešahejte. Nazdar.
psycho

Klíží se ti víčka, je z tebe ... biftek!

27. srpna 2010 v 11:36 Herald z roku 2010
baka
Předem se omlovám těm, kterým jsem slíbila, že se ještě večer objevím na icq, ale jaksi jsem usínala už u televize a pak jsem padla jak podťatá ^^'

Od rána prší, zima jak v psírně, německé MTV, už se nehorázně těším domů TT.TT Naproti v zahradě mají obří pýchavky, ale nejde se tam dostat >:D Asi pomalu začnu balit, už mě to tu vážně dneska dost ubíjí -_- Mám chuť odvézt si s sebou králíka ... když mě vidí, začne panáčkovat (ví, kdo mu chodí trhat pampelišky ^^)

Přidávám dokonalou písničku, která tu všude hraje prakticky pořád a je vážně skvělá ^^