Červenec 2010

Comeback - Denaturát

24. července 2010 v 19:25 Bílé plátno Underlandu
DENATURÁÁÁÁÁÁÁT!!! >:3
Už aby zase Comeback začali dávat ^^


Otaku - koníček nebo diagnóza?

24. července 2010 v 14:19 Různé texty
Možná jste o tom už kdysi někde četli. Dívka plánovala vraždu vlastních rodičů, protože chtěli vyhodit všechnu její mangu, která už zabírala plochu asi dvou pokojů. Nebo Japonec, který se chtěl oženit s anime postavou (mám pocit, že to byla Mikuru Asahina z Haruhi a že se mu to dokonce i podařilo prosadit, ale nejsem si jistá) Ona je to hezká věc, mít koníček, který vás baví, naplňuje a tak trochu i pohlcuje. Ale všeho moc škodí. Připadají vám výše uvedené příklady v mezích normálu? Mě tedy už moc ne. Co se týče druhého, ano, je to sice ujeté, ale přeci jenom to není okolí nebezpečné (pán si maximálně bude s sebou nosit kartonovou Mikuru v životní velikosti XD). Ale co ten první? Vybrat si mangu vůči vlastní rodině? Manga je pro vás sice možná největší poklad, ale pořád je to jenom kus potištěného papírů (vím, sama jí tak neberu, ale přeci jenom žiji v jiných měřítkách, zabíra mi tak maximálně půlku jedné poličky) Uvařila by slečně manga večeři? Nebo ji vyzvedla ze školy a podobně? Tyhle případy se netýkají našich luhů a hájů, ale přeci jenom jsou dost děsivé a tak trochu alarmující.

Na závěr se neubráním jedné otázce☺ Za jaký "typ" otaku se považujete vy? Držíte svůj zájem v tajnosti, nebo před vámi okolí utíká, jen vás zaregistruje? (berte s rezervou, samozřejmě XD)
hardcore otaku

Forbidden love

24. července 2010 v 14:02 Manga obrázky
Aby bílá bílou byla XD
Krásná atmosféra ale :3
love

Ciel dostal přes prdel

24. července 2010 v 13:15 Kuroshitsuji
Lord nelord, zlobit se nemá XDPro Mao k narozeninám =^^=

24. července 2010 v 13:07 Královské dary
Mao je zase o rok starší (což jsme ostatně všichni, ale na tom teď nezáleží XD), už je z ní občan, tak jí aspoň touhle formou přeju VŠECHNO NEJ! =^^=


Mein herzt brennt ... and bleeds ... seriously

24. července 2010 v 12:39 Herald z roku 2010
Jak by řekl klasik: A chčije a chčije ... (nechtěla bych dneska být na tom srazu XD) Jelikož je počasí jaké je, dopoledne se neslo v duchu cesty do Tesca (já za volantem) Ovšem, neměla jsem tam jezdit. Objevila jsem totiž spodniček ráj - Lindex. Ovšem nejlevnější měla oranžovou barvu (což se opravdu nehodí prakticky k ničemu), černá stála 700 s tahle dokonalá epic bílá dokonce 900 (aspoň jsem si jí vyzkoušela, no co vám budu povídat, byla by to absolutní dokonalost *.* ... ovšem ty ceny -_-) Mám už odtamtud mintově zelenou tylovost, ale s tímhle se to nedá rovnat. Asi se zase budu muset zajet podívat do Fóra >:D
beato
Fotka té úžasnosti pod perexem ↓

Photoshoot s pracovním názvem Podnapilá kočka

23. července 2010 v 21:21 Vše kolem Tweedledee
Foceno před chvílí, babiččina čičina ochotně pózovala ^^

Ještě udržíme otevřený očíčka
01

And world will be mine

23. července 2010 v 17:47 Axis Powers Hetalia
Tady je Feliks hrozně roztomilej :3 Sice vážně vypadá jak holčička, ale to nevadí :3
globe

Na Plzeň, Vávro, na Plzeň!

23. července 2010 v 14:16 Herald z roku 2010
Ano, právě se nacházím v blízkém okolí Plzně ^^ K obědu vdolečky s borůvkami a tvarohem, mňamy mňamy :3 Je tu příjemně, ani vedro ani zima, ale pod mrakem, ale jinak je tu pěkně. Kočka se mě po půl roce zase bojí, musím si jí něčím uplatit XD Počítám, že dnes se bude oslavovat moje maturita plus narozeniny, svátky a tak podobně, ve sklepě se chladí soudek piva, takže asi bude veselo XD Přinejhorším si večer kouknu na Alenku a bude XD

Zatím se mějte =^^=
beato

Taky znáte ten obrázek trochu jinak? XD

23. července 2010 v 13:58 Axis Powers Hetalia
Obě verze nemaj chybu XD
bird of horror xD

Nebýt té bouřky, už bych tam byl byl

22. července 2010 v 18:14 Herald z roku 2010
To je tak, když jste domluveni se starou dobrou kamarádkou, stihnete si jen koupit zmrzlinu a začne bouřka XD Ovšem když říkám bouřka, tak myslím opravdu HARDCORE bouřka. Schovaly jsme se v altánku (díkybohu za něj), na chvíli se k nám ještě přidal náhodou kolem jdoucí kamarád (fotky mě na skákacích botách zachránil, takže je sem pak možná dám XD) Práskalo nám přímo nad hlavami a moc příjemný pocit to rozhodně nebyl. Domů jsem doběhla zmáčená, ale celá =^^= Teď se snažím sbalit si věci, neb zítra ráno se odjíždí (noťas beru) Jinak mám obrovskou radost z toho, že se mi podařilo stáhnout Alenku, takže se na ní budu moct konečně podívat :3 Ale teď už opravdu povinnost vola ... povinnost volá, takže zatím čus ^^
Dnes tu padají Cimrmanovské hlášky, protože nám přišlo České nebe ^^
A je to fakt super ^^

Inverse lolitas

22. července 2010 v 13:38 Manga obrázky
Dva protiklady ;)
inverse


Epic fox hat

22. července 2010 v 9:09 Lišky
Tak tohle bych nosila, ani nevíte jak ♥♥♥
fox hat

Strawberry Panic! - recenze

21. července 2010 v 21:22 Anime recenze
Na vrcholku Astraea Hill se nachází tři dívčí školy - St. Miator, St. Spica a St. Lilim. Všechny dívky z těchto tří škol bydlí ve společné ubytovně zvané Strawberry Dormitory. Do Miatoru přichází nová studentka Nagisa Aoi. Hned první den jí čeká zvláštní setkání s tajemnou stříbrovlasou dívkou jménem Shizuma Hanazono. Shizuma je místní Etoile, což je nejoblíbenější dívka ze všech tří škol, která zastává spoustu povinností a ceremonií. Nagisa postupně získává spoustu kamarádek, především pak svou spolubydlící Tamao, která k ní ale cítí něco víc než jen přátelství. Nagisa zpočátku nedokáže pochopit pocity, které začíná cítit k Shizumě, ale obě dívky se postupně začínají sbližovat. V cestě jim ale bude stát spousta překážek, například volba nové Etoile, ale především Shizumina minulost, se kterou se ještě pořád nedokázala vypořádat.

První shoujo ai, se kterým jsem měla tu čest. ^^ Krásná kresba, jemná instrumentální hudba, to vše k tomuto úžasnému anime patří. Nenechte se odradit nálepkou vztah dívka x dívka, je to tak citlivě podáno, že vám to ani nepřijde nijak nezvyklé (když člověk vezme v úvahu, že se jedná o dívčí internáty, tak se vlastně ani nejde čemu divit ^^). Opravdu můžu jen doporučit. :)


Anime Eyes Tutorial

21. července 2010 v 20:17 Bílé plátno Underlandu
Michelle má vážně dobrý tutoriály, tenhle dost často používam ^^


Jak člověka dokáže vyšťavit čekání u doktora

21. července 2010 v 17:31 Herald z roku 2010
A když říkám čekání, představte si pod tím pojmem prosím tři hodiny (ano, opravdu) Jsem neskonale šťastná, že tam zas hodně dlouho nemusím. Nejvtipnější byla sestra, asi po hodině a půl mi měřila tlak a že prý ho mám vyšší. Opáčila jsem, že nejspíš proto, že je mi vedro (slušná hlavomotanice) Už jsem šťastně doma, s uvařeným, pomalu chladnoucím mozkem. Zítra jdu na pokec s kamarádkou a na víkend jedu za babičkou, má se ochladit (hurá!)

Zatím čauves, momentálně nejsem schopná racionálně uvažovat
crazy

Ďábelský stroj stvořen k válce

21. července 2010 v 14:00 Manga obrázky
Proč takovej název? Ozubený kolečka, pařáty plus německý křížeTrhnání končetin, s.r.o.

21. července 2010 v 11:00 Ostatní anime
Firma Diclonius, zaměstnanci s dlouhodobou praxí
el
Zdroj: Ayame-chan

Jigoku Shoujo - recenze

20. července 2010 v 20:30 Anime recenze
Lidský svět je jako pavučina pout.
Vlákna se splétají do stále hustší sítě
jako okvětní lístky pavoučích lilií.
Zloba, bolest, svou velkou mocí - když
půlnoc zvedne svou oponu - vykonají
svou neodvratnou pomstu.

Po Japonsku kolují zvěsti o existenci jisté internetové stránky. Stránky, na kterou se můžete dostat pouze úderem půlnoci. Když na ní napíšete jméno člověka, kterému se chcete za něco pomstít a svou žádost odešlete, objeví se potvrzení a zanedlouho můžete očekávat podivnou návštěvu. Mladá dívka s dlouhými vlasy černými jako havraní křídla, velkýma smutnýma očima barvy tekoucí krve, oblečená ve školní uniformě nebo kimonu, vám předá slaměnou panenku ovázanou stužkou a sdělí vám podmínky smlouvy. Pokud stužku rozvážete, Dívka z pekla se svými pomocníky za vás vykoná pomstu. Vám se nestane nic, pouze se vám na hrudi objeví malé černé pekelné znamení. Důkaz potvrzení vaší smlouvy, připomínka toho, že po smrti vás nečeká nebe, ale věčně spalující pekelný žár.

Takhle by se dal shrnout rámec celého anime, každý díl se zabývá jedním osudem, jednou pomstou. Hlavní myšlenou je otázka, jestli je vždy pomsta tím správným a jediným řešením, jestli Dívka z pekla koná dobrou věc. Na Jigoku Shoujo vás uchvátí překrásná grafika, nádherně smutná a místy dost mrazivá hudba, ale i smutný osud Ai Enmy neboli Dívky z pekla. Jak už jste mohli pochopit, Jigoku Shoujo rozhodně není komedie. Vtipné scénky tu nečekejte, spíš naopak. V některých okamžicích vás bude mrazit v zádech, to mohu garantovat. Rozhodně však doporučuji toto anime shlédnout, patří mezi to nejlepší, co jsem měla tu čest shlédnout.