Březen 2010

Povídání s chlebem

16. března 2010 v 17:32 Dary pro královnu
Zápis z jedné naprosto banální konverzace ... nebo ne? =^^=


... A takhle my žijem XD

15. března 2010 v 17:06 Bílé plátno Underlandu
Tady vidíte, jak to dopadá, když máme obsesi XD


O Tweedledee

12. března 2010 v 10:18 Vše kolem Tweedledee
Sakura.
RůŽena.
Bread.
Tweedledee.

Tato královna nese za dobu své vlády bezpočet jmen, každé z nich je vhodné pro jinou příležitost. Některá už dokonce téměř vymizela, protože příležitosti, u kterých byla používána, jsou již nenávratně pryč.

Liščí slechy vystupující z jemných vlasů barvy třešňových květů, jiskrný pohled zářivě smaragdových očí a v neposlední řadě liščí chvost, po většinu času elegantně složený podél těla, ve chvíli rozrušení těkající ze strany na stranu … to je ona, patronka všech lišek žijících v rozlehlých lesích Underlandu.

Občas je poněkud vznětlivá a náladová, její pocity často připomínají náhlou letní bouři, která znenadání udeří v plné síle, ale po chvíli se uklidní. Od svých poddaných vyžaduje naprostou loajalitu a úctu, dodržování pravidel, která sama určila. Dalo by se říci, že má rozdvojenou osobnost. Pokud na povrch vypluje její horší já, většinou chce být sama a v takových chvílích je lepší ji neprovokovat. Často odjíždí na svůj soukromý zámek ve staroanglickém stylu ukrytý hluboko v lesích a tam přebývá pouze se svými divokými druhy. Když chce přemýšlet, prochází se mezi rozsáhlými záhony plnými modrých růží, vzácných květin, které miluje. Dlouhé hodiny vydrží pozorovat oblohu ve snaze zahlédnout modrou policejní budku a především osobu, která je uvnitř.

Nerada vychází jen tak prostovlasá, však je to také nehodné jejího titulu. Často si svůj účes zdobí - ať už jednou z jejích oblíbených mašlí, podobných těm, jaké nosí její panenky, nebo malým kloboučkem. Své ctěné uši oblažuje rockem a metalem, ať už klasickým, gothickým nebo japonským, neboť je velkou milovnicí hudby a umění celkově a tento žánr dokonale vyhovuje temnotě její duše. Šaty, které si odívá, jsou odrazem její osobnosti. Má ráda svůj vlastní styl, nevadí jí být jiná a na občasné nechápavé pohledy okolí už si zvykla, co na tom, je přeci královna. Stejně se ale nad nimi pokaždé musí pousmát.

Underlandu vládne pevnou rukou. Pohrdá infantilním a přesládlým Wonderlandem, naopak svou temnou vlast zbožňuje nade vše.


O Underlandu

4. března 2010 v 18:08

Vítejte v Underlandu. Vítejte ve světě, kde je možné opravdu úplně všechno. Ale nepleťte si jej s Wonderlandem …

V Underlandu jsou panenky.
Je jich tu nespočet. Všechny mají krásné gothic loli šaty, boty na platformách a stuhy a mašle ve vlasech. Panenky obsluhují královnu, uklízejí hrad a starají se o zahrady. A sto jich na velkém pódiu tančí a tančí a tančí za doprovodu hudby irský step.

V Underlandu jsou lišky.
Žijí v rozsáhlých lesích, za svitu měsíce si hrají na loukách a jsou šťastné. Mají krásné velké nory a nikdo je v jejich radovánkách neruší.

V Underlandu jsou kočky.
A jiné kočkovité šelmy. Loví v lesích, žijí podle zákonů přírody a lidé je neohrožují.

V Underlandu jsou i tvorečkové, jejichž krásu spousta lidí nevidí nebo jednoduše vidět nechce. Žije zde spousta šnečků různých velikostí i barev. Spokojeně si cestují vysokou trávou a vždy mají dostatek čerstvé zeleniny.

Pokud by se v Underlandu náhodou objevil nějaký zbloudilý homofob, tak by měl ve svém zájmu hezky rychle vzít nohy na ramena. V opačném případě už by asi ven nevyšel. Aspoň by zvířecí obyvatelé lesů měli nějaké zpestření jídelníčku, na takto smýšlejících jedincích si smlsnou obzvlášť rádi.

Underland je svět bez logiky. Underland je svět bez cukru. Underland je MŮJ svět. Kdo sem chce na návštěvu, musí přijmout mé zákony. Neznalost neomlouvá.

Jsou tací, kteří zírají do nebe ve snaze najít Wonderland. Já se dívám na zem - a jsem zde, v Underlandu. Underland není pro děti. Underland není pískoviště pro infantilní holčičky, kterým už barvičky vyžraly zbytečky mozečků. V Underlandu není nic roztomilého. Tenhle svět je pravý opak Wonderlandu. A vládnu tu já.

Pokud s tím máte problém, kde je východ snad víte.